18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hotelowy cieć i pies

Jesse.Pinkman • 2021-11-26, 23:22
Według opisu wczoraj udusił pieska w Soczi a dzisiaj został już zaproszony przez ruskie służby na rozmowę o tym co zrobił.

Oryginalny opis:
spoiler

ruddie

2021-11-27, 20:10
Rozjebie napisał/a:

Ty sie od matki wyprowadź w końcu, to będziesz mógł sobie gardzić
Jakieś półtora tysiąca la temu, zanim żydzi wymyślili sprzedawanie do niewoli murzynow, to sprzedawali na targach niewolników Słowian. Stad tez pochodzenie słowa "Słowianin" - czyli po łacinie "Slave" czy tam Sklave - czyli właśnie "niewolnik". Wymyślili nam je żydzi jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego.
Owszem, zydy to robactwo, ale nie podniecaj sie tak tym jaka krew w nas płynie, bo jesteśmy murzynami Europy, a nasi przodkowie na własnym podwórku dawali sie łapać w siatkę żydom.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale gdzieś czytałem ze chyba około 800 roku nad Zalewem Wiślanym, był największy w Europie targ niewolników



Największy był w Pradze czeskiej
Ten drugi to w Turso nad Zalewem.

Mieszko stworzył państwo, bo handlował na potęgę tym towarem.

Jesteśmy raczej potomkami gości, którzy sprzedali swoich ziomków na targ w Pradze, żeby z tych pieniędzy zatrudnić najemników z północy, aby łowili nowych niewolników, których się sprzeda na targu itp.
Mnie tam pasuje.

zielonydarian

2021-11-27, 23:43
jednego pchlarza mniej....Brawo!!!!

kryminal666

2021-11-27, 23:48
nie udusił tylko pchlarz sie obkręcił ślizgajac sie i skrecil sobie łepek

Flpgrs

2021-11-28, 02:28
Rozjebie napisał/a:

Ty sie od matki wyprowadź w końcu, to będziesz mógł sobie gardzić
Jakieś półtora tysiąca la temu, zanim żydzi wymyślili sprzedawanie do niewoli murzynow, to sprzedawali na targach niewolników Słowian. Stad tez pochodzenie słowa "Słowianin" - czyli po łacinie "Slave" czy tam Sklave - czyli właśnie "niewolnik". Wymyślili nam je żydzi jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego.
Owszem, zydy to robactwo, ale nie podniecaj sie tak tym jaka krew w nas płynie, bo jesteśmy murzynami Europy, a nasi przodkowie na własnym podwórku dawali sie łapać w siatkę żydom.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale gdzieś czytałem ze chyba około 800 roku nad Zalewem Wiślanym, był największy w Europie targ niewolników




Właśnie słowo slave pochodzi od Slav
A Slav pochodzi od Slava.

Słowiance byli niewolnikami, branymi równiez przez arabów, ale
Na odwrót powiedziałeś. Pierw Slav a poźniej slave.