18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hotelowe okno

CrazyEdek • 2018-04-13, 13:37
Nie ma to, jak wierni kibice.


Mors_Nigra

2018-04-13, 20:23
@Smalecdrobiowy te kłamstwa które musisz sobie wmawiać, żeby czuć, że gdzieś tam na świecie są tacy ludzie jak ty i którzy rozumieją twój ból...

HrabiaCzarneWiadro

2018-04-13, 22:12
Istotnie, wielkie wydarzenie... Pan stuka panią - takie rzeczy się podobno dzieją od dawna, chyba dlatego po świecie jeszcze łazi gatunek homo sapiący...

Mors_Nigra

2018-04-13, 22:23
@HrabiaCzarneWiadro tak ludzie się jebią wielka mi rzecz. Ale przyjęło się, że robi się to za zamkniętymi drzwiami. Tedy nie ma się co dziwić, ze jak ludzie widzą na żywca jak ktoś się z kimś gzi, to są zainteresowani/zaintrygowani/zaszokowani/speszeni/zniesmaczeni i patrzą. Wielka mi zagadka, muszę być chyba jakimś geniuszem z zadatkami na krajowego śledczego skoro ją rozwikłałem, o tak.

Jorgen88

2018-04-13, 22:56
no jebią się..i ch*j to kogo obchodzi?

razak

2018-04-13, 23:06
Mors_Nigra napisał/a:

@HrabiaCzarneWiadro tak ludzie się jebią wielka mi rzecz. Ale przyjęło się, że robi się to za zamkniętymi drzwiami. Tedy nie ma się co dziwić, ze jak ludzie widzą na żywca jak ktoś się z kimś gzi, to są zainteresowani/zaintrygowani/zaszokowani/speszeni/zniesmaczeni i patrzą. Wielka mi zagadka, muszę być chyba jakimś geniuszem z zadatkami na krajowego śledczego skoro ją rozwikłałem, o tak.

ale Ty sie próbujesz wybronić :D naprawde nie r*chasz stary hahaha już teraz wszyscy to wiemy :)

Mors_Nigra

2018-04-14, 01:06
@razak no nie r*cham obecnie, I co? Jak tak bardzo Cię interesuje moje życie intymne...

razak

2018-04-15, 03:15
Mors_Nigra napisał/a:

@razak no nie r*cham obecnie, I co? Jak tak bardzo Cię interesuje moje życie intymne...

w ch*ju mam twoje zycie intymne ... masz 21 lat i oficjalnie przyznajesz sie do tego ze nie r*chasz.... zwyczajnie sp***alaj bo coś musi być z toba nie tak... w wieku 21 lat jeśli nie jesteś w "stałym" związku, a nie r*chasz to jesteś pedał albo mistrz informatyki i właśnie hakujesz mi kompa ...