18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Horror challange

marian39 • 2014-03-15, 14:46
Natknąłem się na pewien konkurs krótkometrażowych horrorów.

Zapodaję 3 pierwsze miejsca.
1. Miejsce


2.Miejsce


3.Miejsce


I dodatkowy, który według mnie powinien znaleźć się na podium.


Podobno był to konkurs amatorski, choć charakteryzacja w drugim filmiku wygląda dość dobrze.

rantanplan

2014-03-15, 21:52
a mi się najbardziej podobał Antichrist, ale głównie ze względu na to że uwielbiam pomieszanie nauk z magią/demonami no i ogólnie fajny pomysł na dłuższy film. 4rka nijak ma się do tych z podium. Na pierwszym miejscu macie taki sam oklepany pomysł tyle że efekty lepsze.

kulturysta

2014-03-15, 22:00
Ten ostatni według mnie najlepszy

someone2424

2014-03-15, 22:33
@TheSkorpioniks
Wybacz, że trochę pojadę, ale k***a nie pojmuję skąd ludziom pomysł na polecenie "dom w głębi lasu". To jest jeden z najgorszych filmów, jakie ktoś stworzył, totalna pomyłka, a ludzie plasują to na wysokim miejscy wśród HORRORÓW, ale każdy ma swój gust.

Co do filmików zacne, ostatni najlepszy.

Loczysław

2014-03-15, 22:33
2 miejsce w sam raz na zwiastun wersji pełnometrażowej, chociaż jak zobaczyłem te "coś" to ze śmiechu jebłem, tak jak i w finale bonusowego :D

swierszczul

2014-03-15, 22:55
Ehh, najgorsze jest to, że te 4 krótkometrażowe filmy są jednymi z lepszych podchodzących pod horror, jakie miałem ostatnimi czasy okazję oglądnąć. Nie ma już horrorów, które byłyby na tyle straszne, że siedząc sam w domu o 12 w nocy, boję się obejrzeć za plecy, bądź wyjść do kibla odlać, bo na korytarzu ciemno. Krąg, Klątwa, laleczka Chucky(pierwsze części, te nowe, to jakaś komedia) czy Freddy Krueger(również te wcześniejsze) to były horrory przy których można było poczuć jak się włos na głowie jeży :D

mataertest

2014-03-15, 23:06
A mnie się trójka spodobała - zobaczyłbym, co się dalej z nim stanie, oraz czwórka

TheSkorpioniks

2014-03-15, 23:24
someone2424 napisał/a:

@TheSkorpioniks
Wybacz, że trochę pojadę, ale k***a nie pojmuję skąd ludziom pomysł na polecenie "dom w głębi lasu". To jest jeden z najgorszych filmów, jakie ktoś stworzył, totalna pomyłka, a ludzie plasują to na wysokim miejscy wśród HORRORÓW, ale każdy ma swój gust.

Co do filmików zacne, ostatni najlepszy.

Wybaczę ten jeden raz, ale prawisz zacnie każdy ma inny gust i to się ceni.

dOpieca

2014-03-16, 00:12
te ,,amatorskie,, sceny były bardziej pomysłowe i przerażające niż większość szablonowych horrorków które teraz wychodzą

TheSkorpioniks

2014-03-16, 01:16
Prawdę mówiąc nie ma obecnie prawdziwego Horroru który można obejrzeć. Nawet te co podałem wcześniej to wiocha jeżeli mówimy o gatunku Horror " sranie w gacie". Prawda są tam sceny przy których można się dygnąć jeżeli nie jest człek przyzwyczajony. Ale przy całości to wieje nudą i wiadomo w którym momencie co się stanie. Na obecną chwilę można nazwać ten gatunek pół/horrory.

ellsworth

2014-03-16, 07:35
mlecz1323 napisał/a:

w horrorach straszy Tylko dźwięk


Dźwięk, ciemność i nagłe pojawianie się w kadrze czegoś odrażająco brzydkiego. We wszystkich to samo! Natomiast to co się dzieje i po co jest dla twórców praktycznie bez znaczenia. Próżno szukać logiki w tym. Niech ktoś stworzy przerażający horror dziejący się na zalanej słońcem łące z podkładem muzycznym np. Wiosna Vivaldiego, a straszydło niech będzie piękne a nie brzydkie jak krzyżówka grodzkiej z biedroniem to wtedy uznam, że jest to mistrz horroru!

domat1

2014-03-16, 08:58
horror to mam jak dostaję wypłatę i po 10 dniach nic nie zostaje