18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hopkins chyba naprawdę kogoś zjadł...

głodny_toster • 2020-09-24, 19:16
albo przynajmniej coś wciągnął, bo mu grubo odpie**ala na starość :D



razak

2020-09-25, 09:20
Nie macie wrażenia, że on naprawdę zjadł człowieka w swoim życiu ??

An...........ur

2020-09-25, 09:41
outsidethebox86 napisał/a:

Myśle, że w życiu ważne jest by robić to co się kocha, jest to wg mnie wyznacznik tego w jakim kierunku iść i co robić ze swoim życiem. Fajnie jest to ukazane w Forescie Gumpie. Robił to co mu serce podpowiadało, nie gonił za bogactwem, dla większości ludzi był frajerem, a osiągnął niechcący to do czego dąży z 90% społeczeństwa.



Co to znaczyl gonil za bogactwem, jak ktos tu wczesniej napisal, jak sie robi cos w czym jest sie dobrym i to co sie kocha to kasa sama wpada, a jak jeszcze zapie**ala sie na 2 etatach to juz nie patrzysz na konto, ktos powie pracoholik, a ja mowie uwielbiam to i czas mam na wiekszosc rzeczy. Dla kazdego pewnie spelnienie sie jest zupelnie czyms innym, jedna karyna ugotuje obiad przewinie gowniaka i tez pewnie jest spelniona, ja wole jednak rzeczy ktore pozniej obejrze, pomysle jak ch*jowo zrobione a jednak ludzie korzystaja

:mrgreen:

outsidethebox86

2020-09-25, 13:08
Andżej_Rozpur napisał/a:

Co to znaczyl gonil za bogactwem, jak ktos tu wczesniej napisal, jak sie robi cos w czym jest sie dobrym i to co sie kocha to kasa sama wpada, a jak jeszcze zapie**ala sie na 2 etatach to juz nie patrzysz na konto, ktos powie pracoholik, a ja mowie uwielbiam to i czas mam na wiekszosc rzeczy. Dla kazdego pewnie spelnienie sie jest zupelnie czyms innym, jedna karyna ugotuje obiad przewinie gowniaka i tez pewnie jest spelniona, ja wole jednak rzeczy ktore pozniej obejrze, pomysle jak ch*jowo zrobione a jednak ludzie korzystaja



Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś

Kaprys

2020-09-25, 19:03
Porównaj. Oni po prostu osiągnęli tyle, że mogą mieć wyj***ne.


dhill

2020-09-25, 21:26
Witamy w świecie Deep Fake'ów:


ellsworth

2020-09-25, 23:04
Andżej_Rozpur napisał/a:

No i ch*j, r*chal i pewnie r*cha lepsze towary niż wy oglądacie na tych ch*jogramach i srak tokach, ma wiecej koni pod maska w aucie niz wy konia zwaliliscie w ciagu calego zycia a dom ma pewnie wiekszy niz wszystkie wasze kawalerki razem wziete
P.S na te komentarze tez ma pewnie wyj***ne a alko ma droższe niż wasza wypłata per kieliszek
I co za ciota tu to wrzuciła... pewnie ma mniejszego niż ząb jego



Ale my mamy jedną rzecz, której on nigdy, przenigdy mieć nie będzie - młodość.