18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hopa hopa na tik toka

~Angel • 2020-11-01, 20:32
Skakała i się nadziała.



podobno to jakaś znana tiktokerka - Ashley Matheson

baronturbina

2020-11-01, 21:43
Tego tik toka powinni wyj***ć w kosmos wraz z chodnikami którzy są tego właścicielem.

Rick83

2020-11-01, 21:54
FAke jak chuuu, ale widze że patola się tu podnieca. Szybciej oczy przewróciła niż się nadziała. Nie wiedziałem że tutaj same tępe cwe*e. :lol:

Belweder

2020-11-01, 22:21
tontorek napisał/a:

, ch*ja wiesz w dupie byłeś ! Jeszcze wiele się musisz nauczyć chcąc przebywać na Sadisticu. Ale widzę że być może kiedyś zaistniejesz tutaj jak Pan łowiący Kraby z tak ch*jowymi komentarzami ( filmy gorsze ) Pozdrawiam cię Panie Bongman



Oj tam Bong Man miał tak słabe filmy, że aż dobre. A postami napie**alał jak krabami na kutrze. Kiedyś to było kurła nie to co teraz :mrgreen:

emperorzbigniew

2020-11-01, 22:54
Ale Bong Mana to szanujcie. Z jednego na 10 kawałów nawet można było się pośmiać! No może 1 na 20 :D

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-01, 23:01
Ja jestem Pan TikTak, ten zegar to mój znak.....

Lam3rZ

2020-11-01, 23:18
nie, w ogole nie ustawione.

cesarz1982

2020-11-02, 01:45
tontorek napisał/a:

, ch*ja wiesz w dupie byłeś ! Jeszcze wiele się musisz nauczyć chcąc przebywać na Sadisticu. Ale widzę że być może kiedyś zaistniejesz tutaj jak Pan łowiący Kraby z tak ch*jowymi komentarzami ( filmy gorsze ) Pozdrawiam cię Panie Bongman



Zejdź z dymsona bo mu duszno.
Ciepły jesteś czy jak???

marinis

2020-11-02, 01:51
Poniżej TIK TOK pani ASHLEY MATHESON.

Kod:
https://www.tiktok.com/@peepeepoopoogangnamstyle?lang=pl
https://www.tiktok.com/@peepeepoopoogangnamstyle/video/6889514674602118401?lang=pl


Dymson30 napisał/a:

Ja dla mnie to zwykle k***isko ale co ja tam wiem



Jakim trzeba być ohydnym i tępym gnojem, a do tego nienawidzącym kobiet, żeby napisać coś takiego jak ty?
Pytam się jakim?

Czym więcej widzę takich idiotów, to tym bardziej chciałbym żeby feministki przejęły w Polsce władzę.
Tym bardziej jak inni kretyni dają piwa dla takiego komentarza.

Hollow_Man napisał/a:

jak słyszę słowo tiktokerka, instagramerka to mnie k***ica bierze, co to w ogóle jest i kto to w ogóle obserwuje tak sp***olone filmiki.



Mnie k***ica bierze jak sp***olone gnoje, które nic nie umieją i nic nie rozumieją, wypowiadają się na dany temat.
Powiedz po prostu ze jesteś tępy i nie rozumiesz o co chodzi z tymi tiktokerkami i instagramerkami.
Bądź szczery.

MugenV12 napisał/a:

Dymson przecież prawdę napisał. To co widzicie na filmie to według Was zachowanie normalnego człowieka?



To jest TIK TOK ty baranie. Zwykła ZABAWA. Udawanie zabawnych scenek, próby tańca czy robienie śmiesznych min pod muzykę.
Jak można tego nie rozumieć, spinać dupę i obrażać kobiety.


Rebeliant napisał/a:

dziewczyna, która reklamuje się publicznie aby wyrwać sprawnego i zamożnego ogiera. A nie czekaj...



Ona zarabia łbie i promuje siebie w Internecie, a nie szuka facetów.

buczkog

2020-11-02, 02:01
Dymson30 napisał/a:

Ja dla mnie to zwykle k***isko ale co ja tam wiem



To TY jesteś k***ISKO a laska się przypadkiem nadziała.

guziecguziec

2020-11-02, 10:01
Grossus napisał/a:

Co to jest ten tik tok?



Nie szukaj. Niewarto.

baronturbina

2020-11-02, 11:23
marinis napisał/a:

Poniżej TIK TOK pani ASHLEY MATHESON.

Jakim trzeba być ohydnym i tępym gnojem, a do tego nienawidzącym kobiet, żeby napisać coś takiego jak ty?
Pytam się jakim?
Czym więcej widzę takich idiotów, to tym bardziej chciałbym żeby feministki przejęły w Polsce władzę.
Tym bardziej jak inni kretyni dają piwa dla takiego komentarza.
Mnie k***ica bierze jak sp***olone gnoje, które nic nie umieją i nic nie rozumieją, wypowiadają się na dany temat.
Powiedz po prostu ze jesteś tępy i nie rozumiesz o co chodzi z tymi tiktokerkami i instagramerkami.
Bądź szczery.
To jest TIK TOK ty baranie. Zwykła ZABAWA. Udawanie zabawnych scenek, próby tańca czy robienie śmiesznych min pod muzykę.
Jak można tego nie rozumieć, spinać dupę i obrażać kobiety.
Ona zarabia łbie i promuje siebie w Internecie, a nie szuka facetów.


Wszyscy w domu nie? Skocz po snickersa lepiej.

Justynka99

2020-11-02, 13:59
Zupełnie nie rozumiem kto tych wszystkich youtuberów i tiktokerów ogląda. Tych, którzy mają coś sensownego do powiedzenia, wiedzę, lub jakieś umiejętności jest dosłownie garstka na wiele milionów. Może to taki substytut kolegów i koleżanek dla piwniczaków. Ale i tak jeszcze bardziej śmieszą mnie komentarze inceli, dla których każda ładna kobieta to dz**ka :D

Hory

2020-11-02, 17:15
Gdzie jest antypiwo ja się k***a pytam.

SpookyYuuki

2020-11-03, 23:38
Dymson30 napisał/a:

Ja dla mnie to zwykle k***isko ale co ja tam wiem



A jak się mówi na takich co innych od k*** wyzywają? Cham pieprzony ale co ja tam wiem.