18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hondziarze się wściekli 6

lechu161 • 2015-12-29, 10:30
Wyczuwam gównoburzę w komentarzach



EvilDick

2015-12-29, 10:56
Miało być śmiesznie, ale wyszło jak w oryginale. ch*jowo.

xoludus

2015-12-29, 11:55
"LPG albo giń" rozj***li mnie doszczętnie

Siberian_Meat_Grinder

2015-12-29, 12:20
lechu161 napisał/a:

Wyczuwam gównoburzę w komentarzach




w taką gównoburzę wpie**alają gimby albo ci, którzy zapie**alają z buta i nigdy nie mieli swojego auta. Normalny człowiek ma w dupie czy to VW, Honda czy Opel - ważne by jeździło i nie trzeba było śmigać pojazdami marki Kubota albo New Ballance.

SaveTheTrees

2015-12-29, 12:29
@up
Nie chodzi tu o ludzi, którzy po prostu jeżdżą Hondami, tylko o takich, co to kupują alusy droższe od auta, sportowe fotele, rury wydechowe, spojlery i tonę innego ch*jstwa żeby zwiększyć moc o 10 KM, cały bagażnik mają zajęty ogromniastym subwooferem słyszalnym w całym mieście, a resztę wolnego miejsca zajmuje butla LPG z naklejką NOS. Nie wspominając o tym, że całe auto jest w naklejkach.

chciwd

2015-12-29, 12:37
i tak passat 1.9 tdi lepszy

Chędogi_Rzułf

2015-12-29, 12:51
SaveTheTrees napisał/a:

@up
Nie chodzi tu o ludzi, którzy po prostu jeżdżą Hondami, tylko o takich, co to kupują alusy droższe od auta, sportowe fotele, rury wydechowe, spojlery i tonę innego ch*jstwa żeby zwiększyć moc o 10 KM, cały bagażnik mają zajęty ogromniastym subwooferem słyszalnym w całym mieście, a resztę wolnego miejsca zajmuje butla LPG z naklejką NOS. Nie wspominając o tym, że całe auto jest w naklejkach.


Niezła hiperbola. A co Ci do tego kto i ile inwestuje w swoje auto? :roll:
Każdy jest ignorantem i hipokrytą, zależy to tylko od tematu.
Już nieraz wdziałem tu na sadolu, że jak wjeżdżał jakiś materiał obśmiewający Hondę/VW/Audi to pod spodem ktoś pisał: "co wam do tego kto czym jeździ, pewnie sami z buta zapie**alacie!!!!!!" a gdy za jakiś czas ktoś wrzucał coś o BMW to ci sami ludzie: "samochód dla patoli, wieśniackie gówno" itd itd... Bądźmy konsekwentni.

pi...........ja

2015-12-29, 13:09
Samochodziarski humor. Tego nie ogarniesz, jeśli do tych niedowartościowanych frustratów nie należysz.

SaveTheTrees

2015-12-29, 13:18
@Chędogi_Rzułf
Pewnie bym nie zwrócił uwagi, gdyby nie to, że dzień w dzień mi taki kretyn jeździ pod oknem z muzyką na full i jakimś zj***nym tłumikiem (bo go k***a z drugiego końca miasta słychać).
I nie każdy jest ignorantem i hipokrytą, w dupie mam co i gdzie widziałeś, bo nigdy nie broniłem pseudorajdowców w odpicowanych wrakach, jakiej by marki te wraki nie były.

nowynick

2015-12-29, 13:18
To przeróbka czy zapowiedź którejś części, bo głupie tak samo?

Chędogi_Rzułf

2015-12-29, 13:18
pietras_ja napisał/a:

Samochodziarski humor. Tego nie ogarniesz, jeśli do tych niedowartościowanych frustratów nie należysz.


Mam samochód, jestem niedowartościowanym frustratem :amused:
No logiczne w ch*j, ale frustracja to bije z twojego komentarza. To że nie masz lub masz gorsze auto nie znaczy, że jesteś gorszy. Więc głowa do góry! Nie czuj się kimś gorszym z tego powodu, bo to powoduje tylko wylewanie jadu na innych, od których czujesz się gorszy. ;-)

zonik

2015-12-29, 13:52
Zajebiste:D kiedyś miałem civica 5g jako pierwsza furke , to jakie cepy zbierała nie mam pytań byłem pełen podziwu ,że nie chciała się psuć :D

BenderXXX

2015-12-29, 22:15
gówno mnie obchodzi kto czym jezdzi i za ile ma alusy - ale to bylo strasznie ch*jowe.

corrado850

2015-12-29, 23:15
Się przypie**alacie... Stereotypy to prawda :D ja jeżdżę BMW chodzę na siłownie, nie używam kierunkowskazów, r*cham puste laski itp... każda marka ma swoich odbiorców... proste