18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Honda Civic 500hp na hamowni

pazuzu • 2017-05-23, 09:57
Na hamowni test hondy z silnikiem 500hp... ups :)


ciastek0302

2017-05-23, 17:26
i ta wieśniacza zmiana biegów <3

sirmlcs

2017-05-23, 17:30
I dobrze mu tak

~Velture

2017-05-23, 18:07
Hacker40 napisał/a:

Pewno turbina na płaszczu wodnym i wyj***ło wężyk, poskładać sprawdzić i można jechać dalej.


Nie. Po prostu przewody chłodnicze samego silnika wyj***ły. Wystarczy poskładać i jechać dalej.

damian15snk

2017-05-23, 18:47
Mialem typa w pracy ktory wlozyl 13 tys funtow w opla corse . Wygladala OK chodzila zajebiscie z tym ze palila 40 litrow I po miesiacu wozonka poszla na szrot :D marzenia sa po to zeby je spelniac. A kasa zeby wydawac

shiters

2017-05-23, 19:14
Jeśli honda to tylko motocykle. Tak samo jak suzuki :P

Dexterous

2017-05-23, 19:23
Moja honda, szybsza niż wygląda :amused:

przemek

2017-05-23, 19:45
squirt i po temacie ;)

ZajętyPelikan

2017-05-23, 19:58
Wytłumaczcie mi, czy to jest normalne, że na hamowni stoi się na progach dociskając samochód?, a także czy nie powinno być tak, że samochód stoi z kołami między 2 wałkami?, a nie tak jak na tym filmiku, że stoi kołami na pojedynczym wałku?

firedragon555

2017-05-23, 20:41
@up w Europie stosuje się 2 walki na kolo, w Stanach stosuje się 1 duży wałek na oś, trochę inna metoda mierzenia

Sinecod

2017-05-23, 21:06
boszlu napisał/a:



Z ciekawości, czym jeździsz? :->



A co to ma do rzeczy?

Siostra mojej ex też ma taką konserwę jak powyżej (bo ogólnie ze swoim boyem mają pie**olca na punkcie syfika), 4 lata temu rachunek jaki zamykał włożony piniądz to jakieś 17 tysi i nadal coś dokupywali plus robocizna. Konserwę kupili za 5 i to w stanie "jako-tako". Oczywiście jeśli nie zmieniła ze swoim boyem podejścia to nadal wszystkie systemy bezpieczeństwa są niesprawne, ale grunt że alusy i spojler (no jak zobaczyłem tą konserwę to myślałem że pie**olnę) są. I nie, to auto praktycznie cały czas stoi (chłopaka jej zresztą też), jeżdżą sobie tylko na jakieś zloty. A czym jeżdżą na co dzień? Skodą jej ojca... :idzwch*j:

I nie, nie mam bólu dupy. Za tą kasę co wj***li w ten szrot można by kupić Lexusa L200 przy dobrych wiatrach albo i niewielkim dokładzie. Czyli rasowe auto o sportowym zacięciu. No ale jak komuś się nudzi i chce sobie dla jaj zrobić taką puszkę do świrowania to przecież mu nie zabronimy...

Bipi92

2017-05-23, 21:17
khrystall napisał/a:

Mnie tam zastanawia po co ładować kase w tuning jakiegos starego grata?


Budowa starego grata czy to Honda VW Volvo Audi czy tam inne co rocznikowo są już dawno pełnoletnie daje satysfakce z wykonanej pracy.

boszlu

2017-05-23, 22:51
Sinecod napisał/a:



A co to ma do rzeczy?



Ja nie wiem co do rzeczy ma historia o chłopaku siostry ex który dokupił alufelgi i spoiler. 500 hp nie zrobisz na felgach i spoilerze, widać że nie jest to agro tuning, trzeba mieć duże pojęcie, czasu i gotówki żeby zrobić coś takiego, a po prostu mu się pewnie rozszczelnił wąż od chłodniczego. Na dobrych oponach to setkę zapnie pewnie w 5 s i może się poganiać z taką M5 albo Type R-em z salonu "bez obawień". Nie sztuką jest kupić z salonu, sztuką za 1/3 ceny zbudować coś co przewyższy osiągami nowe auto. Built, not bought :-> do lexa is nawet nie porównuję, wgl inna klasa samochodu.

Btw jak ktoś jest zainteresowany tematem to jest gość który ma kanał na YT i robi podobną zabawkę, kanał się nazywa
BoostedBoiz.

~Velture

2017-05-24, 14:20
Sinecod napisał/a:



I nie, nie mam bólu dupy. Za tą kasę co wj***li w ten szrot można by kupić Lexusa L200 przy dobrych wiatrach albo i niewielkim dokładzie. Czyli rasowe auto o sportowym zacięciu


Nie rozśmieszaj mnie.

MasterEfer

2017-05-24, 19:50
Się k***a nie dziwie że wyj***ł jak nawet małego wentylatora przed chlodnicą nie postawili