18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Homosie i odmieńcy przejmują w Polsce władzę.

de...........nt • 2014-11-24, 21:39
Sprawa wygląda tak. Koncert Kasi Kowalskiej nie odbył się – prawdopodobnie dlatego, że okazało się, że miał mieć miejscje w gejowskim klubie. Wybór artystki – może grać tam, gdzie chce, to jej praca, jej brocha, jej pieniądze. Otóz nie do końca.

Onet.pl, internetowy brat tvn-u i platformy obywatelskiej udowadnia jednak nam, że nie do końca.

Cytuję :

Cytat:

Niektórzy fani odwrócili się od wokalistki, twierdząc, że artyści powinni zweryfikować rzeczywistość, w jakiej żyją i uświadomić sobie, kto kupuje ich płyty.



Jako autorytet wypowiadający się w temacie onet.pl przytacza – niejakiego rafalalę, tak oto go przedstawiając, cytuję:

Cytat:

Rafalala, warszawski transseksualista, skrytykowała Kasię Kowalską za nietolerancję.



Transseksualista skrytykowała .... :facepalm:

Potem wklejony w całości post w fejsbuka, gdzie rafalala opublikowało swoje gorzkie żale, że Kowalska m u s i grać w klubie dla gejów, o tym, że jest nietolerancyjna, że musi "wyrzucić swój gniew".

Na koniec wisienka na torcie. Firma Musicart, reprezentująca interesy artystki publikuje post,w którym tłumaczy się, jak bardzo tolerancyjną osobą jest piosenkarkai jak bardzo szanuje gejów.

k***a, jakie to przykre, że wmawiają nam i zmuszają nas do tego, żebyśmy tłumaczyli się i przepraszali za to, że wolimy iść na piwo z hetero, a nie gejem.

Jak wk***ia to, że taki onet.pl sugeruje, że jeśli nie chcę pójść do klubu dla pedziów jestem nienormalny i muszę się tłumaczyć i przepraszać...

ch*j, dupa i kamieni kupa, tyle powiem.

Przy okazji jak zwykle pozdrawiam całą cenzurę w tym Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych środkowym wyprostowanym palcem !

maderfakermen

2014-11-24, 21:43
j***ć pedałów i tranzystorów w ryj siekierą.

zonk

2014-11-24, 21:48
Taki oto komentarz pod artykułem z onetu

Cytat:

Skoro to była plotka rozsiewana przez to "coś" czyli Rafalale-tralalale, to pani Kasia powinna podać go/ją do sądu za zniesławienie. Myślę że zyskała by bardzo dużo na takiej sprawie, a Rafalala miałby utarty nos.



Również wydaje mi się że Kasia Kowalska powinna pociągać to coś po sądach.

BYNIO123

2014-11-24, 21:53
kurew tralalala nowym autorytetem moralnym
dno i metr mułu

Ptoon

2014-11-24, 21:58
Niedawno była chyba sprawa z koncertem behemota(?), który został odwołany, bo władze uczelni miały z tym jakiś problem. Wtedy wszystkie lewaki krzyczały, że katole przejmują w Polsce władze, że państwo wyznaniowe, a wykonawca jeżeli była umowa i właściciel/zarządca się zgodził to powinien sobie móc grać gdzie chce, jak chce. No i patrzcie jak się pięknie odwróciło. Artystka okrzyknięta nietolerancyjną nie może grać w klubie.

Luqas95

2014-11-24, 22:02
hehe

niewinny nie musi się tłumaczyc
to już jakiś absurd
kasia kowalsaka nawet nawet ,
i taki z tego morał aby się nie pchać tam gdzie cie chcą ewentualie w anomalie

McMenel

2014-11-24, 22:05
Czy tylko ja mam w dupie to pie**olenie kotka za pomocą młotka czyli tablioidyzacje debaty publicznej. Jak niewiele trzeba aby wzbudzić oburzenie. Im bardziej krzyczycie o takich rzeczach jak opisana tym bardziej medialne są. Im bardziej będziecie podsycać konflikt tym częściej będzie on wykorzystywany przez media. Ale chyba prawaki są za głupie na takie wnioski logiczne.

BongMan

2014-11-24, 22:18
Z Kasi Kowalskiej taka sama artystka jak z Rafalali kobieta :D

ulifont

2014-11-24, 22:41
Ktoś chce przepraszać, że nie zagra dla gejów, jego sprawa, ktoś nie chce, też jego sprawa, nagłaśnianie takiej błahej informacji jest na takim samym poziomie jak wymienione przez ciebie TVN-y, Onety czy inne PO.

Miles87

2014-11-24, 22:48
No tak to już jest że jeżeli grzecznie nie nauczysz kultury i tolerancji to trzeba sięgnąć bo bardziej konkretne środki. Ja osobiście takiego tępego polaczka ( nietolerancja często wiążę się z poziomem intelektualnym ameby) jeszcze bym glanem po twarzy potraktował.

doskok

2014-11-24, 22:49
Nie podniecajcie się tak tymi pierdołami o odmieńcach, gejach itp. W cywilizowanych krajach też mieli podobne dylematy i problemy, przerabiali to wszystko podobnie jak my teraz, tyle że 40- 50 lat temu. U nas za 50 lat też będzie po problemie, który wymrze wraz z tym naszym, dorastającym do świata pokoleniem.

de...........nt

2014-11-24, 23:03
@ulifont
@McMenel

Milczenie jest przyzwoleniem i akceptacją. Są ludzie, tacy jak Wy, którym wszystko jedno, są tacy jak ja, którzy wolą mówić głośno o tym, co im się nie podoba. Bo takie mam prawo - i nie dam sobie zamknąć gęby pederastom oraz "postępowym" mediom.

@doskok

Cytując Ciebie "U nas za 50 lat też będzie po problemie, który wymrze wraz z tym naszym, dorastającym do świata pokoleniem."

Owszem, problem wymrze, bo jeśli nie będziemy takich zachowań piętnować zj***ne media wmówią połowie społeczeństwa, że mają być gejami...

Najlepsze jest to, że każdy z tych wyzwolonych gejów (dla którego jedyną świętością jest związek mężczyzny z mężczyzną) jest na tym świecie dzięki tak deprecjowanemu przez niego związkowi kobiety i mężczyzny.

lokalnywatażka

2014-11-24, 23:05
coraz więcej ludzi zaczyna się bać tego czegoś :)
Sralalala sieje popłoch w celebrycko politycznych szeregach. Co za świat...

doskok

2014-11-24, 23:26
Ja po prostu mam wyj***ne na geja, lesbijkę, transa itd. Póki ktoś mi nie narzuca swojego wzorca zachowań, póki nie obnośi się bezkrytycznie ze swoją orientacją- mam na to wyj***ne kto z kim i jak, a niech będą szczęśliwi. Nie życzę nikomu z tych bardzo "anty" by np ich syn okazał się gejem lub transem, bo po katolicku należy wyklnąć, po islamsku zabić a po ludzku...

Kuriki

2014-11-25, 00:13
deliriumpermanent napisał/a:

Owszem, problem wymrze, bo jeśli nie będziemy takich zachowań piętnować zj***ne media wmówią połowie społeczeństwa, że mają być gejami...


Jak ty ludzi nie doceniasz :shock: Nie da się wmówić połowie społeczeństwa, że ma być gejami.
Można wszystko wmówić i do wszystkiego zmusić jednostki urabiając je w sekcie, totalne pranie mózgu robiąc... Ale to się nie uda w społeczeństwie. Można w społeczeństwie pewne potrzeby wykreować, można się przyczynić do pewnej zmiany zasad moralnych ale nie przerobisz paru milionów hetero na gejów choć byś bardzo chciał :amused:

doskok napisał/a:

póki nie obnośi się bezkrytycznie ze swoją orientacją- mam na to wyj***ne kto z kim i jak, a niech będą szczęśliwi.


A co to jest dla ciebie bezkrytyczne obnoszenie się ze swoją orientacją?