18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homoseksualizm , zoofilizm i inne

Labalbal • 2013-02-25, 23:08
Dziś oglądając pewien program gdzie mówiono na temat związków lesb i pedałów byłem świadkiem jak bardzo walczą o swoje prawa popierając się tym iż żyjemy XXI wieku i ze myślenie iż homo jest chorobą, to zacofanie i w tym momencie pomyślałem sobie tak , że czekam, aż jakiś zoofil , pedofil zgada sie z innymi swego pokroju (nie wiem jak nazwać bo to nie ludzie , a zwierząt nie chce obrażać ) i będą pod sejmem walczyć o swoje prawa . Juz zastanawiam sie nad ich argumentami zoofil mam prawo być ze zwierzęciem w końcu mamy XXXI w a pedofil zapewne muszę gwałcić małe dzieci przecież to takie normalne . Ludzi opamiętajmy się do czego ten świat zmierza ! jestem pewien ze niedługo albo coś nas pie**olnie , albo faktycznie zoofile i pedofile będą domagać się swoich praw


Pisane od siebie nie wiedziałem gdzie to dać :)

KlinikaAborcyjna

2013-02-26, 16:11
Twin napisał/a:

Homoseksualizm akurat towarzyszy ludziom od zawsze, wiec jest to zupelnie naturalna rzecz. Jesli ktos twierdzi inaczej, jest zwyczajnie niedouczony.
.


No co ty k***a nie powiesz ? To chcesz powiedzieć że pedofilia i zoofilia to wynalazek XX wieku !
Te pojeby towarzyszą ludzkości tak samo długo jak pedały.
Na ale ty jesteś douczony a ja nie :kawa:

di...........os

2013-02-26, 17:14
Robsajson napisał/a:

@Twin W zupełności się z Tobą zgadzam ale jak dla mnie to jest fetysz, zachcianka i nie wynika z tego nic dobrego.




Fetysz? Może tak - niektórzy lubią grube klientki, inni przesadnie chude... Myślę, że homoseksualizm działa na podobnej zasadzie - nie ma bowiem żadnego heteryka, który orientacje seksualną ma IDENTYCZNĄ. Zachcianka? Po co ktokolwiek miałby postanowić wyżywać się seksualnie z kimś tej samej płci, skoro nie od dziś wiadomo, że preferencje homoseksualne spotykają się z, delikatnie mówiąc, ostracyzmem? Łatwiej być po prostu heterykiem. A czy wynika z tego coś dobrego? A czy wynika coś dobrego np. z walenia napalonego nastolatka? Czemu więc nie jesteśmy wrogo nastawieni do masturbantów?

KlinikaAborcyjna napisał/a:


No co ty k***a nie powiesz ? To chcesz powiedzieć że pedofilia i zoofilia to wynalazek XX wieku !
Te pojeby towarzyszą ludzkości tak samo długo jak pedały.
Na ale ty jesteś douczony a ja nie :kawa:




Pierwszy głośny przypadek zoofilii znamy dopiero od carycy Katarzyny wielkiej - zleciła konstrukcje specjalnego stelaża, by koń mógł ją zaspokajać (piszę absolutnie serio). Nawet wyuzdani rzymianie nie śnili o podobnych zjawiskach :) . Nie trafiłeś dokładnie.

rusofil

2013-02-26, 17:37
Zoofilizm :homer:
k***a. Jak nie znasz pojęć, to ich nie używaj. A co do twojej zj***nej interpunkcji:



Ja pie**olę, jaka żenada. Nawet tego nie czytam. Zresztą, jesteś homofobem, czyli nie warto poświęcać na ciebie nawet sekundy. Po co marnować czas na śmiecie.

sa...........os

2013-02-26, 17:46
Labalbal napisał/a:




Pisane od siebie nie wiedziałem gdzie to dać :)



k***a, chłopie, daj se spokój z pisaniem, to nie jest twoja mocna strona.
Niech ktoś przetłumaczy ten wiejski bełkot na nasze. Normalnie zoofilizm 31-ego wieku.
Poza tym, nie to bym bronił gejzerów i całej tej tęczowej hałastry, ale to ciągłe stawianie ich na równi z pedofilami (albo prawie na równi) czy innymi sodomitami jest już żałosne. Weźcie się już k***a ogarnijcie, bo tymi swoimi ciągłymi bulwersami tylko się ośmieszacie i działacie właśnie na korzyść tych środowisk.
Później tworzy się stereotyp jakie to prawicowe środowiska są durne i zacofane (niestety takie właśnie wrażenie sprawia wasza koślawa pisanina), i miast przekonywać ludzi do swych poglądów, działacie dokładnie na odwrót.

Labalbal

2013-02-26, 18:32
Wiecie co wam powiem ? Lubie czytać negatywne komentarze na swój temat, nie wiem sam czemu. Trudno, może nie umiem pisać, czytać mam IQ 9, ale wole być tym kim jestem niż być pedałem, pedofilem czy zoofilem. Każdy jest sobą po prostu, nie wszyscy są idealni ja nie jestem i sie tego nie wstydzę!

Zaxxis

2013-02-26, 19:34
Autor ma rację, ale z tym stawianiem na równi pedofilii z homoseksualizmem to przesadził. Nie ma w naszym społeczeństwie i mam nadzieję, że nie będzie przyzwolenia na obnoszenia się z homoseksualizmem. To co homo robi z kolegą w domu/sypialni mnie nie obchodzi, ale widok pary homo na spacerze jest dla mnie gorszący i nie chcę tego oglądać. Nie można też pozwolić na adopcję homoseksualistom, takie dziecko w przyszłości będzie prześladowane przez rówieśników. Będzie ono mocno skrzywdzone (szkoda dzieciaka). Uważam, że jeśli żyjemy w demokratycznym państwie to mniejszość powinna podporządkowywać się większości, nie na odwrót. Wydaje mi się, iż większość myśli podobnie jak ja ;-)

rusofil

2013-02-26, 19:51
Zaxxis napisał/a:

Autor ma rację, ale z tym stawianiem na równi pedofilii z homoseksualizmem to przesadził. Nie ma w naszym społeczeństwie i mam nadzieję, że nie będzie przyzwolenia na obnoszenia się z homoseksualizmem. To co homo robi z kolegą w domu/sypialni mnie nie obchodzi, ale widok pary homo na spacerze jest dla mnie gorszący i nie chcę tego oglądać. Nie można też pozwolić na adopcję homoseksualistom, takie dziecko w przyszłości będzie prześladowane przez rówieśników. Będzie ono mocno skrzywdzone (szkoda dzieciaka). Uważam, że jeśli żyjemy w demokratycznym państwie to mniejszość powinna podporządkowywać się większości, nie na odwrót. Wydaje mi się, iż większość myśli podobnie jak ja ;-)



Widok pary homo gorszący? To samo mogę powiedzieć o parach hetero. Obrzydza mnie, jak się liżą i obściskują publicznie. To nie jest normalne, takie rzeczy powinno się robić w domu i to dotyczy każdej orientacji seksualnej. W Polsce - patologicznym kraju - dziecko dwóch ojców/dwóch matek na pewno będzie prześladowane, bo na każdym kroku są debile, kretyni, homofoby i inne śmiecie nadające się jedynie do utylizacji. Mam nadzieję, że ten kraj się kiedyś naprawi i takie gówna z marginesu społecznego jak wymieniłam wyżej, będą kiedyś mniejszością.

Zaxxis

2013-02-26, 20:05
^rusofil

Ciekawe tylko że 10 lat temu hetero się obściskiwali i kochali, 20... 40... 400... 4000 lat temu tak samo. Tak było i tak zostanie, bo to jest normalne. Przedłużali gatunek. Nie ma i nie będzie takiego czegoś jak dziecko dwóch ojców, lub dwóch matek. Jest dziecko biologicznego ojca i biologicznej matki. Wszyscy wiemy skąd się biorą dzieci :lozko:

di...........os

2013-02-26, 20:32
Zaxxis napisał/a:

^rusofil

Ciekawe tylko że 10 lat temu hetero się obściskiwali i kochali, 20... 40... 400... 4000 lat temu tak samo. Tak było i tak zostanie, bo to jest normalne. Przedłużali gatunek. Nie ma i nie będzie takiego czegoś jak dziecko dwóch ojców, lub dwóch matek. Jest dziecko biologicznego ojca i biologicznej matki. Wszyscy wiemy skąd się biorą dzieci :lozko:



10, 20, 40, 400 i 4000 lat temu i homo się obściskiwali i kochali. Na co to miał być argument?

Zaxxis

2013-02-26, 20:51
Chodziło mi bardziej o przyzwolenie do takiego kochania. Hetero 10, 20, 4000 lat temu robili i robią to tak jak natura każe i po co jest te "kochanie" (reprodukcja). Było to i jest normalne.
Homo 10,20, 4000 lat temu nie mieli tego przyzwolenia i nie mają od większości ludzi teraz. To nie było i nie jest normalne (brak w tym celu, oprócz zaspokojenia popędu seksualnego).

Twin

2013-02-26, 23:38
KlinikaAborcyjna napisał/a:


No co ty k***a nie powiesz ? To chcesz powiedzieć że pedofilia i zoofilia to wynalazek XX wieku !
Te pojeby towarzyszą ludzkości tak samo długo jak pedały.
Na ale ty jesteś douczony a ja nie :kawa:



Pan widze nie potrafil znalezc punktu zaczepienia do klotni, wiec przyj***l sie do tego, ze zdanie jest prawdziwe...
39 lat a hejt jak nastolatek...

Zaxxis napisał/a:

Chodziło mi bardziej o przyzwolenie do takiego kochania. Hetero 10, 20, 4000 lat temu robili i robią to tak jak natura każe i po co jest te "kochanie" (reprodukcja). Było to i jest normalne.
Homo 10,20, 4000 lat temu nie mieli tego przyzwolenia i nie mają od większości ludzi teraz. To nie było i nie jest normalne (brak w tym celu, oprócz zaspokojenia popędu seksualnego).



No i tu mamy przyklad niedouczenia.

di...........os

2013-02-27, 00:48
Zaxxis napisał/a:

Chodziło mi bardziej o przyzwolenie do takiego kochania. Hetero 10, 20, 4000 lat temu robili i robią to tak jak natura każe i po co jest te "kochanie" (reprodukcja). Było to i jest normalne.
Homo 10,20, 4000 lat temu nie mieli tego przyzwolenia i nie mają od większości ludzi teraz. To nie było i nie jest normalne (brak w tym celu, oprócz zaspokojenia popędu seksualnego).




Jeśli legalizują małżeństwa homoseksualne np. we Francji, czy w Anglii, trzeba przyznać, że większość nie ma tam problemu z akceptacją skłonności homoseksualnych. Czyli, zgodnie z twoim tokiem argumentacyjnym, homoseksualizm jest naturalny na zachodzie. Z twoich słów wynika, że zależy wyłącznie od umowy społecznej to, czy homoseksualizm jest dobry, czy zły...


Nie zrozum mnie źle - my tu chcemy osądzić sam akt homoseksualizmu (jeśli źle, to czemu? I na odwrót), nie zbadać historię przesądów społecznych. Potrzebne nam są więc argumenty nieco innego typu - nie mające nic wspólnego z psychologią.


p.s.

Oczywiście, że istniały kultury "progejowskie". Choćby Hellada i Rzym.

KlinikaAborcyjna

2013-02-27, 13:59
dionizodoros napisał/a:



Pierwszy głośny przypadek zoofilii znamy dopiero od carycy Katarzyny wielkiej - zleciła konstrukcje specjalnego stelaża, by koń mógł ją zaspokajać (piszę absolutnie serio). Nawet wyuzdani rzymianie nie śnili o podobnych zjawiskach :) . Nie trafiłeś dokładnie.



Według twojej wypowiedzi wychodzi na to że zoofilia jest świeża jak bułeczki w tesco. Otóż nie k***a ! jak chcesz kogoś pouczać to lepiej wiedzieć coś na ten temat. Sodomita to człowiek uprawiający zoofilię ( sodomię) . I teraz co do wzmianek o sodomii to są w Starym Testamencie ależ oczywiście bez danych personalnych.

di...........os

2013-02-27, 17:32
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Według twojej wypowiedzi wychodzi na to że zoofilia jest świeża jak bułeczki w tesco. Otóż nie k***a ! jak chcesz kogoś pouczać to lepiej wiedzieć coś na ten temat. Sodomita to człowiek uprawiający zoofilię ( sodomię) . I teraz co do wzmianek o sodomii to są w Starym Testamencie ależ oczywiście bez danych personalnych.



Nie jesteś przypadkiem upośledzony? Czy może zapomniałeś, że nazwą "sodomita", w Biblii określani byli mieszkańcy Sodomy (którzy prowadzili rozwiązły tryb życia; za to zresztą bóg zesłał na nich plagi)? Inne konotacje (mieszkaniec sodomy, tudzież nierządnik, czy tam nierządnica) zostały przypisane słowu "sodomita", dopiero w czasach współczesnych...

nesz

2013-02-27, 23:44
pie**oli się ludziom w głowach i tyle. Od zawsze