18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homomotosiów pognębienie...

Halman • 2020-10-04, 05:48

zmotoryzowana gangsta chciała przysąpać zamiast logicznie sp***alać...
darmowy baner do pobrania;


mac_nikolaj

2020-10-04, 20:40
O kurna... dawno takich durnych komentarzy nie widziałem. Wy tak na poważnie? Nieee no chyba nie.

RoBoTRoN

2020-10-04, 21:49
Ps. Faktycznie jako rodzinne auto mam coś z 1,9 TD i to niemłode.

Hmmm... Z 1,9 TD to ja miałem białego 406 z 96 roku, prawie jak w "Taxi"...


St...........on

2020-10-05, 02:01
Halman napisał/a:

przynajmniej sie k***a nie zabiję jak wszyscy motocykliści...



Bo cię zawał wcześniej dopie**oli :amused:

janlew

2020-10-05, 15:22
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Masz szmaciarzu - popatrz chociaz jak cie nie stać:
I żonie też kupiłem - a k***a co
A teraz bujaj sie swoim na raty kupionym fiatem nad morze z rodziną i dzieciakami biedaku


Nie masz dzieci i stać cię tylko na silnik z kołami? No widać dla ciebie życie twoje i żony gówno jest warte, no cóż może i to prawda. Jak byś nie był biedakiem, to zamiast ryzykować życie żony na silniku z dwoma doczepionymi kółkami, to kupiłbyś żonie np. coś takiego:


wilkoala

2020-10-05, 21:19
Halman napisał/a:

nie zesraj się... choćby to 10 x więcej kosztowało nie wsiadłbym na to dla zasady...



Czemu zawsze jak słyszę taki tekst, to mam wrażenie że autor nigdy nie jechał żadnym "motocyklem" o pojemności większej niż 50cm3?
Jeśli czujecie się dobrze tylko w samochodzie, to ok macie prawo, ale nie krytykujcie tak pochopnie tych którzy jazdę na prawdziwym motocyklu lubią, bo to tak trochę wygląda jak krytyka dla samej krytyki, przez ludzi którzy nie za bardzo rozumieją z czym to się je.

janlew napisał/a:

Nie masz dzieci i stać cię tylko na silnik z kołami? No widać dla ciebie życie twoje i żony gówno jest warte, no cóż może i to prawda. Jak byś nie był biedakiem, to zamiast ryzykować życie żony na silniku z dwoma doczepionymi kółkami, to kupiłbyś żonie np. coś takiego:



Głupie porównanie.
Samochód to jedno, motocykl to drugie.

CoJaTamKurwaWiem

2020-10-06, 01:50
janlew napisał/a:

Nie masz dzieci i stać cię tylko na silnik z kołami? No widać dla ciebie życie twoje i żony gówno jest warte, no cóż może i to prawda. Jak byś nie był biedakiem, to zamiast ryzykować życie żony na silniku z dwoma doczepionymi kółkami, to kupiłbyś żonie np. coś takiego:



Kabriolet...? Bezpieczniej...? Osrałeś sobie mózg i tak ci zostało...?
Do codziennej jazdy baba ma SUVa, ćwoku...

MindBodyLightSound

2020-10-06, 11:57
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Masz szmaciarzu - popatrz chociaz jak cie nie stać:
I żonie też kupiłem - a k***a co
A teraz bujaj sie swoim na raty kupionym fiatem nad morze z rodziną i dzieciakami biedaku



Jak się nie ma żadnych osiągnięć, to od razu wjeżdża kwestia materialna. Typowe zjawisko u potomków ubogich chłopów, którzy mieli we wsi jeden traktor, a na dużego fiata ciułały po nadgodzinach dwa pokolenia.

Tylko biedak umysłowy i zero bez wartości szczyci się majątkiem.

Wiewór

2020-10-06, 21:47
Kocham płaczące moto p*zdy próbujące udowodnić wszystkim że wcale nie są idiotami i przegrywami. :mrgreen:

xv89

2020-10-11, 15:41
Ale wysyp idiotów na portalach. Co jeden to mądrzejszy od drugiego, tylko później, tak czysto życiowo, okazuje się, że ma jeden z drugim lat pod 35 czy 40, a dalej zapie**ala na taśmie czy innym widlaku za najniższą krajową.
Kto czym jeździ, to jego indywidualna sprawa - mordą w swój portfel patrz, to może coś się w nieudacznym życiu zacznie zmieniać, zamiast zawistnie z ryjem się do portfela sąsiada pchać.