18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homo w natarciu

kydeM • 2015-02-24, 21:16
Samiec alfa obraża w metrze geja po czym dostaje od niego wpie**ol :amused:

lois_hartos

2015-02-24, 21:19
i poszedł sobie ładnie w ch*j, typ nietomny leży na ulicy, zero reakcji i to nie chiny... naprawdę źle już z europą..

Cthulu23

2015-02-24, 21:24
dostać wpie**ol od pedała w jajogniotach to gorzej niż przegrać w szachy z downem

Grzegorz.C

2015-02-24, 21:30
@up
Sugerować się orientacją seksualną przeciwnika w bójce to jak kupować największego rzęcha bo ma na chłodnicy kółeczko w niebiesko białą kratkę

pinkie222

2015-02-24, 21:42
Dobrze mu tak, pewnie myślał, że jest kozakiem, obrażał innych w metrze, a jak przyszło co do czego to wyszła większa ciota niż pedał :amused:

Misiek_KRK

2015-02-24, 21:46
kydeM napisał/a:

Samiec alfa obraża w metrze geja ...


Nie geja tylko pędała. Zobacz jak on się k***a porusza. Jak typowa pedalska ciota.

Ciasny

2015-02-24, 21:47
Grzegorz.C napisał/a:

@up
Sugerować się orientacją seksualną przeciwnika w bójce to jak kupować największego rzęcha bo ma na chłodnicy kółeczko w niebiesko białą kratkę



Rozumiem, tata wchodzący do wanny i wciry od pedałów w dzieciństwie mogły Cię zahartować, lata upokorzeń mogą na takie rzeczy uodparniać, jednak weź pod uwagę że większość sadoli nigdy nie była molestowana i wpie**ol od cioty może być dla nich doświadczeniem nieprzyjemnym :D

ke...........71

2015-02-24, 22:26
No ja za bicie alfy przez pederaste piwa nie dam.

ja...........ax

2015-02-24, 22:35
Ciasny napisał/a:



Rozumiem, tata wchodzący do wanny i wciry od pedałów w dzieciństwie mogły Cię zahartować, lata upokorzeń mogą na takie rzeczy uodparniać, jednak weź pod uwagę że większość sadoli nigdy nie była molestowana i wpie**ol od cioty może być dla nich doświadczeniem nieprzyjemnym :D


i napisał to typ o ksywie ciasny... wpie**ol ogólnie jest rzeczą nieprzyjemną, ale fakt faktem wstyd większy dostać go od kogoś wyglądającego i zachowującego się jak ten typ niż od jakiegoś koksa
a z tego typa taka alfa jak ze mnie gwiazda kina