18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HoMM grany na pianinie.

ruty • 2013-05-01, 01:22
Kto grał, na pewno doceni. :)

Filmik kończy się w 7.20.

Massdeath

2013-05-01, 11:49
wozny180 napisał/a:

Maderfakermen na h*j się spinasz? Żeby pokazać jakiś gówniany sprzęt z h**owymi głośnikami do odsłuchu i się pochwalić jaki to ty nie jesteś zajebisty? Też gram na instrumencie ale jak widzę filmik z gitarą to nie spinam dupy żeby zwrócić na siebie uwagę "patrzcie na mnie ja też gram na instrumencie i jestem najlepszy a wy nie". H*j ci w dupę nie nawidzę takich ludzi...



I coś k***a zrobił ? Teraz się chłopaczyna zamknie w sobie i będzie (o zgrozo) myślał (może pierwszy raz w życiu) nad tym czy kupno tego całego szmelcu mu w czymś pomoże jak nawet nie mógł zaimponować fotką na sadolu :amused:

LukChopie

2013-05-01, 11:59
ehh te czasy kiedy grało się z kumplami na jednym kompie...i ten okrzyk radości "k***a mam już capitol" :D

K-...........an

2013-05-01, 12:10
a gra oczywiście azjata :P

ti...........ax

2013-05-01, 12:16
K-Paxian napisał/a:

oczywiście


oczyskośnie

DuckDodgers

2013-05-01, 12:55
Maderfakermen napisał/a:

bo wiem co mówię

Obrazek



Klawiatury sterujące i sample z kompa czy syntezatory nie maja nic wspólnego z fortepianem czy pianinem więc nie wiem na ch*j wklejasz te trupy tutaj. Na tym cyfrowym badziewiu nigdy tak nie zagrasz jak ten kitajec na filmiku na prawdziwym instrumencie.

I nie napinaj się tak bo się kilka dni nie wypróżnisz :D

Piwko za filmik, zajebiście zagrane :]

Rumcajs_Rozpruwacz

2013-05-01, 13:13
A ja chciałem ostatnio wrzucić filmik jak kompozytor gra na pianinie sporo utworów z Heroesów. Niestety filmik godzinę trwa a ja jestem za mało komputerowy, żeby sobie z tym poradzić.

kalosz90

2013-05-01, 14:51
Heroes III, to jest świetna gra. Zrobiona w czasach, kiedy przy teksturkach 2d musiał siedzieć artysta, żeby stworzyć coś wyglądającego realistycznie. Tak samo podkład muzyczny jak słychać był wręcz poruszający (a może to nostalgia? ;>). TE gry już nie wrócą, na szczęście cały czas istnieją. Moja osobista myśl to "Dla mnie każdy nowy system Microsoftu będzie dobry, póki będą na nim chodzić Herosy"

bubel75

2013-05-01, 14:51
@Maderfakermen:
Specjalnie dla Ciebie zrobiłem to zdjęcie bo nie lubię takich cwaniaków którzy uważają że jeśli coś ich łączy z daną dziedziną (w Twoim przypadku te śmieszne klawisze z muzyką) to mają pełne prawo gnębić innych w internecie i wywyższać się nad nimi.

Otóż ja uważam że ta pani gra bardzo dobrze, w dodatku ten film nie jest wstawiony tutaj po to by pokazać Azjatkę grającą jakiś tam utwór, tylko ścieżkę dźwiękową gry przy której większość z nas zarwała swoje pierwsze nocki. A jeśli już tak bardzo uważasz że te Twoje "instrumenty" pozwalają Ci być alfą i omegą to łap (wszystko z własnej kieszeni)"


Miranda

2013-05-01, 14:56
Piwo leci, mimo że ta gra doprowadzała mnie do szewskiej pasji czasami. Mój ulubiony motyw muzyczny :)

Gumio

2013-05-01, 15:09
Za Fragment od 4:45 piwko !

kupaDelfina

2013-05-01, 15:12
za Heroes III browar bo reszta częsci mnie wali, Bądź błogosławiony :D

Złowroga Pralka !

2013-05-01, 15:16
Maderfakermen napisał/a:

@up przynajmniej nie jestem ograniczonym internetowym napinaczem parówo.



jestes.

zuzka666

2013-05-01, 17:15
jak dobrze że teraz długi weekend. Będzie czas grać :D