18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Home invader

MisDetonator • 2022-07-24, 01:55
Pan Kolor Skóry Przypadkowy co to nigdy Dindu Nuffin wpadł do domu pary staruszków z niecnymi intencjami. Tam też złapał nóż z kuchni i próbował ich dziabać. Przybyły z odsieczą Somsiad z gnatem wykazał się niekompetencją, gdyż Dindu go podziabał i przechwycił jego klamkę.
Na szczęście weterynarze pojawili się bardzo szybko i byli bardzo kompetentni. Szybko rozpoznając objawy Wścieklicy Afrykańskiej, nie byli zbyt chętni by łowić i odstawiać małpę do zoo. Zamiast tego, rozwiązali problem - definitywnie.

Najlepsza scena z leczenia niedosłyszącego pacjenta:
SHOW ME YOUR HANDS!
Bang Bang Bang Bang Babang!
DON'T MOVE!
Bang Bang Bang Bang Babang Babababang!
GET YOUR HANDS UP! QUIT MOVING! SHOW ME YOUR HANDS! DONT MOVE!
Bang, Ban!
QUIT MOVING!
Bang bang, bang!

Jak widać nowatorska terapia ostatecznie przywróciła chłopu słuch! Grunt to nie żałować amunicji :lol: .





HPD is releasing body camera footage of an officer-involved shooting at 6721 Langdon Lane on June 22. HOUSTON, Texas (KTRK) – A suspect shot by a Houston police officer Wednesday morning in southwest Houston died, according to the department.

https://www.houstontx.gov/police/nr/2022/jun/nr220623-3.htm

Daedra

2022-07-24, 02:36
*lewy górny róg

MOTOROLA SOLUTIONS proszę Państwa :D

PentagramOdDiabła

2022-07-24, 03:39
Oni są jacyś pie**olnięci? Chłop dwa czy trzy magazynki przyjął a oni dalej krzyczą do niego jakieś komendy?! Policja w USA spoko działa ale czasami to k***a jak debile.. wpie**ol w chłopa magazynek o jak leży i wygina się w agonii to krzycz żeby się nie ruszał i pokazał ręce jak on odcięty już właśnie przechodzi na tamtą stronę..

T.G.S.

2022-07-24, 03:53
PentagramOdDiabła napisał/a:

Oni są jacyś pie**olnięci? Chłop dwa czy trzy magazynki przyjął a oni dalej krzyczą do niego jakieś komendy?! Policja w USA spoko działa ale czasami to k***a jak debile.. wpie**ol w chłopa magazynek o jak leży i wygina się w agonii to krzycz żeby się nie ruszał i pokazał ręce jak on odcięty już właśnie przechodzi na tamtą stronę..



to nie pierwszy taki film, tez się nad tym zastanawiałem że to może skuteczne, ale bez sensu

modoc

2022-07-24, 07:10
PentagramOdDiabła napisał/a:

Oni są jacyś pie**olnięci? Chłop dwa czy trzy magazynki przyjął a oni dalej krzyczą do niego jakieś komendy?! Policja w USA spoko działa ale czasami to k***a jak debile.. wpie**ol w chłopa magazynek o jak leży i wygina się w agonii to krzycz żeby się nie ruszał i pokazał ręce jak on odcięty już właśnie przechodzi na tamtą stronę..



Naćpani często przy całym magazynku wywalonym potrafią jeszcze oddać strzał w stronę policjanta. Poza tym im więcej ołowiu tym człowiek cięższy :D

rulas

2022-07-24, 07:20
Nothing to see, move on

kapelan_szturmowy

2022-07-24, 09:27
PentagramOdDiabła napisał/a:

wpie**ol w chłopa magazynek o jak leży i wygina się w agonii to krzycz żeby się nie ruszał i pokazał ręce jak on odcięty już właśnie przechodzi na tamtą stronę..



wydaje mi się że chodzi o procedury i dupochron przed oddaniem kolejnych strzałów, wzywał do nie ruszania sie, ale tamten drgnął :)

Paxiel

2022-07-24, 09:38
Ja se myślę po pierwszym wystrzelanym magazynku "hehe przeładowuje pewnie będzie strzelal do niego dalej, albo nie, jednam odchodzi, o k***a wraca i ładuje w niego jeszcze dwa magazynki. :shock: Wyobrażacie sobie ich w karabiny maszynowe wyposażyć i granaty?

mesjans

2022-07-24, 09:40
Dobrze że w Polsce murzyni się w domach nie zalęgają, po filmie widać że ciężko je wytępić.

homorek

2022-07-24, 10:47
DON'T MOVE!
Bang Bang Bang Bang Babang Babababang!

Zrobiłeś mi dzień...

Puczysta

2022-07-24, 11:01
Strasznie satysfakcjonujące jest jak w niego strzelają. :3

dOpieca

2022-07-24, 12:02
Z czego oni do niego wala , wpakował cały magazynek a gosciu sie jeszcze rusza....

Nufrevi

2022-07-24, 13:08
Jak już jedną kulkę dostaniesz i cie boli, to ciężko jest się nie ruszać XDDD

Bul_od_bytu

2022-07-24, 13:26
Przecież czarnych to powinni jak dziki traktować. Co wiosnę odstrzał części populacji żeby w szkodę nie wchodziły :D