18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holyweed

Gl0BaL • 2017-01-02, 00:21
Hamburgery nieźle zabalowały w sylwestra.

"Noworoczny poranek przywitał mieszkańców Los Angeles niecodziennym widokiem. Słynny znak Hollywood, stojący na wzgórzu górującym nad miastem, został w nocy zmodyfikowany. Brzmiał "Hollyweed", co można przetłumaczyć na "święte zioło". (http://www.tvn24.pl)"


EngineerLv0

2017-01-02, 01:31
ja myśle że ktoś miał zajebistą zabawę,a przy okazji nie wk***iał zwykłych ludzi jak pieprzeni pranksterzy. piwko za pomysł

Gruszek83

2017-01-02, 02:29
puszczane przez Tvn, ja tam k***a wcale bym się nie zdziwił jakby to oni przerobili bo są zdolni do tego

mygyry

2017-01-02, 08:56
O k***a, ale sensacja, dobrze że mogłem to zobaczyć...

gaznik

2017-01-02, 11:14
zrobili krok do przodu i legalizują marihuannenen zeby wstrzywikwac i będą wszyscy szczesliwi i zadowolenie a w ciemnogrodzie walczą nieroby z kartoflem o wladze, juz wolalem jak te stare raszple jezdziły autobusami i pruły sie o miejsce, lepiej było i wogole lepiej, lepiej isc na kebsa z ostrym dodatkiem hehehe, jednego sebiksa mniej aaaaaa TERAZ !! do małp z tego portalu nie chcesz araba to na ch*j kupujesz u niego kebaba ? polacy tez maja bary w kebabami ale wy i tak idziecie do araba, dajecie mu swoje pieniadze ktore zachecaja do przybycia tu, jem kebaby ale nigdy u araba.

Mors_Nigra

2017-01-02, 11:33
j***ni ćpuni, powinni ich wszystkich pozamykać w pierdlu.

pi...........ja

2017-01-02, 11:43
gaznik napisał/a:

zrobili krok do przodu i legalizują marihuannenen zeby wstrzywikwac i będą wszyscy szczesliwi i zadowolenie a w ciemnogrodzie walczą nieroby z kartoflem o wladze, juz wolalem jak te stare raszple jezdziły autobusami i pruły sie o miejsce, lepiej było i wogole lepiej, lepiej isc na kebsa z ostrym dodatkiem hehehe, jednego sebiksa mniej aaaaaa TERAZ !! do małp z tego portalu nie chcesz araba to na ch*j kupujesz u niego kebaba ? polacy tez maja bary w kebabami ale wy i tak idziecie do araba, dajecie mu swoje pieniadze ktore zachecaja do przybycia tu, jem kebaby ale nigdy u araba.

Hehe, kogoś jeszcze nie puściło po sylwestrze :-)

dashadow

2017-01-02, 13:53
gimbuski, od kiedy holly to święty?

Pan_Inżynier

2017-01-02, 14:27
@up
To taki żart chyba był. Gra słowna...
Holly to ostrokrzew, a z niego się robi świąteczne stroiki
Holy to "święty".

waloos

2017-01-02, 14:51
Ten żart jest tak stary, że ja pie**olę!

Z tego co pamiętam to pierwszy raz zmieniono te literki w latach 70 w momencie w którym Kalifornia zalegalizowała trawkę. Potem incydenty powtarzały się jeszcze kilka razy, aż do momentu w którym zarządzający się wk***ili. Stwierdzili, że ludzie swoją obecnością niszczą ten napis i wzgórze więc postanowili postawić tam ochronę.

Także, nic nowego co można by podziwiać, tyle że poziom TV jest tak ch*jowy, że muszą łapać się takich dennych tematów aby mieć co pokazywać.

jbone

2017-01-02, 15:26
ja bym zrobił: hold weed.kumaci wiedzą.

simograj

2017-01-02, 18:44
Ej, wystarczy wejść na Wiki i przeczytać dosłownie początek artykułu, żeby wiedzieć, że 'holly' pochodzi od "hauling (wood)" :roll:

kapitan1989

2017-01-02, 20:24
Kozak akcja. Autor/autorzy tego pranka kiedyś usiądzie przed kominkiem z wnukami i zacznie opowieść od słów: "Słuchaj wnusiu, kojarzysz ten napis "Hollywood"? Opowiem Ci pewną historię..." Nikomu nie zaszkodził, a aby przywrócić go do stanu poprzedniego potrzeba góra 5min.

giorgio_armani

2017-01-02, 21:13
U nas jakby coś takiego postawić to od razu by skopali, pomazali sprayem, kilka liter by ukradli na złom. A tam stoi już prawie 100 lat i nikt aż dotąd nie ruszał.