18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holokaust nie spadł z nieba

DzidaZawodnik • 2021-04-11, 07:06
Kolejny etap - odczłowieczenie



"Statki ewakuują ludzi z wyspy, ale tylko tych zaszczepionych przeciwko Covid"

Halman

2021-04-11, 07:09
DzidaZawodnik napisał/a:


"Statki ewakuują ludzi z wyspy, ale tylko tych zaszczepionych przeciwko Covid"



A ja myślałem ze pierwszeństwo maja ci co mają kasę... Holokaust w Niemczech to potwierdził.

pro_avenger

2021-04-11, 07:59
Trzeba zrobić demonstracje aby brali wszystkich w maskach i h*j.

Byku35

2021-04-11, 08:36
Ale że co? buzia w chmurzu?

Nic nie widać

nowynick

2021-04-11, 09:22
kiedyś w pierwszej kolejności ratowano kobiety i dzieci, dziś grupę 70+ i ludzi obciążonych genetycznie ciężkimi chorobami. To ma k***a sens...





W sumie nasz narodowy program szczepień założenia ma te same :amused:

ar...........up

2021-04-11, 12:57
Halman napisał/a:

A ja myślałem ze pierwszeństwo maja ci co mają kasę... Holokaust w Niemczech to potwierdził.


Dalej tak jest, kto ma kasę już się zaszczepił i go ewakuują. Zginie biedota, jak zawsze.

mygyry

2021-04-11, 14:49
Trąci mi to jakimś fejk newsem :roll:

Cheeki

2021-04-11, 15:15
mygyry napisał/a:

Trąci mi to jakimś fejk newsem



Sąsiednie wyspy zgodziły się na przyjęcie "uchodźców" pod warunkiem, że będą zaszczepieni. :lol:

"Prime Minister Gonsalves said on Thursday that in order to board the cruise ships sent to evacuate people from the island, evacuees must be vaccinated, while the nearby island nations that are planning to accept refugees will also require vaccinations. He also recommended that those who arrive in shelters on St. Vincent be vaccinated."


Pandemio-psychoza

2021-04-11, 17:11
nowynick napisał/a:

kiedyś w pierwszej kolejności ratowano kobiety i dzieci, dziś grupę 70+ i ludzi obciążonych genetycznie ciężkimi chorobami. To ma k***a sens...
W sumie nasz narodowy program szczepień założenia ma te same



To jest podstawowa różnica między cywilizacją lacińską a cywilizacją żydowską.
U nas tak jak piszesz, było tak że ratujemy najsłabszych oraz przyszłość biilogiczną.
W c. żydowskiej najważniejsza jest "przechowana myśl", a dzieci to... najłatwiej odtworzyć, więc w razie draki można je poświęcić do ocalenia starych żydów. Patrz np. Rumkowski w Łodzi.
Jak widać zachód też co raz mocniej przesiąkł myśleniem talmudycznym.

Juzwa

2021-04-11, 17:42
nowynick napisał/a:

kiedyś w pierwszej kolejności ratowano kobiety i dzieci, dziś grupę 70+ i ludzi obciążonych genetycznie ciężkimi chorobami. To ma k***a sens...
W sumie nasz narodowy program szczepień założenia ma te same



Na Ziemi jest mniej więcej 7 800 000 000, to jak myślisz, komuś zależy na zdrowych i silnych?

Gaj0

2021-04-11, 19:06
nowynick napisał/a:

kiedyś w pierwszej kolejności ratowano kobiety i dzieci, dziś grupę 70+ i ludzi obciążonych genetycznie ciężkimi chorobami. To ma k***a sens...
W sumie nasz narodowy program szczepień założenia ma te same



W Polsce normalka najpierw szczepią swoich wyborców licząc że Ci co na nich nie głosowali dziwnym trafem umrą

:mrgreen:

DzidaZawodnik

2021-04-11, 19:12
nowynick napisał/a:

kiedyś w pierwszej kolejności ratowano kobiety i dzieci, dziś grupę 70+ i ludzi obciążonych genetycznie ciężkimi chorobami. To ma k***a sens...
W sumie nasz narodowy program szczepień założenia ma te same



Znowu lewactwo zakłąmuje rzeczywistość, a bieda umysłowa to łyka.

Nie w "pierwszej kolejnosci" a "tylko" zaszczepionych.

kzf

2021-04-11, 19:35
nowynick napisał/a:

kiedyś w pierwszej kolejności ratowano kobiety i dzieci, dziś grupę 70+ i ludzi obciążonych genetycznie ciężkimi chorobami. To ma k***a sens...
W sumie nasz narodowy program szczepień założenia ma te same


Gaj0 napisał/a:

W Polsce normalka najpierw szczepią swoich wyborców licząc że Ci co na nich nie głosowali dziwnym trafem umrą



Szczepienia preparatem, który tak naprawdę powinien przechodzić badania kliniczne przynajmniej 18 miesięcy, a po 3 miesiącach od wynalezienia, produkt jest ładowany w staruchów...

Ciekawe czemu...
Pewnie dlatego, że w razie czego starego nie szkoda. Nie zapie**ala i nie płaci tak wysokich podatków, jak ludzie w wieku produktywnym. ZUS nie musi na niego płacić świadczeń i jeszcze jakiś klecha zarobi na wrzuceniu go do dołka, a na najbliższej sumie i tak pochwali rządzących.