18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holenderska policja w akcji

ralfik111 • 2016-04-11, 17:47
Była już Brytyjska policja usiłująca nieudolnie zatrzymać jednego imigranta, to teraz będzie Holenderska policja w akcji. Pełen profesjonalizm we wspinaczce na garaż.
:idzwch*j:



cholonek

2016-04-11, 18:16
Akcja zapewne z Maaskantje. Holendrzy tacy już są...

sammael666

2016-04-11, 19:06
Ja pie**ole JP na 200% widzę nawet poza granicami cebulandii. Śmiało idąc waszym tropem "myślenia" mogę stwierdzić, że każdy Polak to cebulak i złodziej do tego katotalib i życiowa kanalia, która poza granicami staje się Panem wszystkiego i każdego. Prawda jednak jest taka, że w swojej ojczyźnie nie potraficie się zjednoczyć. (patrz: "gdzie jest krzyż" itd.) a za granicą to Polak Polakowi i to już bez pie**olenia się wbija nóż w plecy. Taki narodowy patriotyzm. Wiele się nie różnimy od tych brudasów, ciapaków itd. Sami się powybijamy albo zrobią to za nas... Przykre ale prawdziwe. Znajdą się obrońcy pokroju Korwin, Kukiz i ch*j wie co jeszcze bo oni mają rację i ich racja jest właśnie Naj. Dzień Świra niby przesadzony "dokument" ale ile w nim prawdy... Także tego by nie odstawać od reszty i zachować polskość: ch*j wam w dupę...

HO...........OR

2016-04-11, 19:21
@up Ale o h*j Ci chodzi?

lapps

2016-04-11, 19:43
HODOR napisał/a:

@up Ale o h*j Ci chodzi?



pewnie go w szkole bija...