18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hokej vs. Football

niuniek • 2017-05-06, 19:17
Krótki filmik na temat tego, jak zachowują się faceci w hokeju i piłce nożnej. Komentarz równie zabawny co szczery, bo hokej to prawdziwie męski sport, podczas gdy w piłce nie brakuje teatru.


Noside

2017-05-06, 20:01
Bo ja wiem? Im bardziej jakiś sport i drużyny komercyjne, tym więcej chamstwa i tym bardziej jest ono ignorowane.
Piłka nożna - symulowanie i wrabianie w rzuty karne
Hokej - prowokowanie bójek
siatkarzy od siebie rozdzielili ...
W sumie to tylko rugbyści (nie mylić z futbolem amerykańskim) zajmują się graniem, a nie oszukiwaniem.

triball

2017-05-06, 23:38
Jest pełno dyscyplin drużynowych, gdzie faceci zachowują się jak faceci, np. lacrosse, futbol gaelicki, amerykański, kanadyjski, piłka ręczna, rugby, rugby union, piłka wodna itd. itp. Tylko w piłce nożnej p*zdy wywracają się, zanim ich ktoś dotknie a potem umierają 5 minut po zderzeniu z trawą...

manson__

2017-05-07, 02:27
Noniesondze napisał/a:

Bo ja wiem? Im bardziej jakiś sport i drużyny komercyjne, tym więcej chamstwa i tym bardziej jest ono ignorowane.
Piłka nożna - symulowanie i wrabianie w rzuty karne
Hokej - prowokowanie bójek
siatkarzy od siebie rozdzielili ...
W sumie to tylko rugbyści (nie mylić z futbolem amerykańskim) zajmują się graniem, a nie oszukiwaniem.


58 piw - aż dziw, że tęczowa część polactwa Cię nie zagryzła w komentarzach :shock:

nurgiel

2017-05-07, 09:20
Jakbym chciał pooglądać napie**alanki to obejrzałbym boks, mma czy inne sztuki walki, a nie baletnice na łyżwach.
Jeżeli najciekawszą rzeczą w tym hokeju jest, że paru gostków się okłada, to on sam sobie odpowiada, że jest nudnym, słabym sportem.

waloos

2017-05-07, 11:21
Ludzie, bo to udawanie w piłce nożnej jest spowodowane przepisami i sędziami.
Piłkarze zwyczajnie wykorzystują przepisy, w których jest zapis że jakikolwiek ruch do twarzy zawodnika to jest czerwona kartka. To na tyle osłabia zespół, że każdy chce sprowokować i dać się uderzyć. Aktorzenie też nie wzięło się znikąd, często jest tak, że jak się nie położysz i nie krzykniesz to sędzie nie zagwiżdże.

To samo z tym trenerem, gdyby dostał czymś większym to możliwe byłoby przerwanie meczu i np walkower.
Gdyby nie było żółtych i czerwonych kartek, za szturchanie się, uderzenie kogoś, itp to skończyły by się takie akcje, i to podbieganie do sędziego w celu zrobienia presji. Gdyby jakaś dwójka miała problem, poszarpali by się trochę, pogadali mocniej i poszli grać dalej. Piłka w końcu przestałaby być posmiewiskiem, a piłkarze zajęliby się graniem a nie orzekaniem komu dać kartkę.

HalfGod

2017-05-07, 13:19
Dwa puste łby w bliskiej odległości wywołują bóle dupy. Piłkarskie prawdy.

Lucian201

2017-05-07, 15:54
Sponsorzy i niebotyczne ilości pieniędzy zrobiły z tego sportu dz**kę taka prawda

KaruzeLek

2017-05-12, 08:47
W hokeju akurat bójki są także ustawione, do bójek są ludzie jak np Oliwa i tylko oni się leją pod publiczkę tak żeby uatrakcyjnić mecz :) Żeby daleko nie szukac ile razy bił się Czerkawski, gdy grał w NHL ? On miał inne zadanie w zespole mianowicie był od gry w hokej :)