18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Hodowca świń

petru23 • 2020-05-08, 22:40
Jak szybko trafi na stos to się okaże ale... Dla mnie akcja co najmniej poj***na


Mialem dziś zooma w sprawie pracy z prezesem pewnej firmy (odległa gałąź IT) + kilku innych zakwalifikowanych kolesi. W sumie 5 osób. Kolejno się przedstawiamy, mówimy czym się zajmowaliśmy, co robimy teraz i jeden z "kolegów" mówi

-... A aktualnie zajmuje się... Niekiedy myślę, że hodowlą świń.
Prezes - ale że jak hodowlą świń?
- no... Aktualnie wychowuje trojke dzieci, bo żona ma pracę zdalną :shock:

Biorąc pod uwagę powage sytuacji oraz tak na prawdę pierwszy kontakt z prezesem niemałej firmy...

mrnorris

2020-05-09, 09:39
Niech ktoś zatrzyma tą karuzelę śmiechu!

Recydywista

2020-05-09, 10:34
Fantazja powinna byc przyjemna, nie głupia

Miles87

2020-05-09, 10:54
Odległa gałąź IT? Płyty wypalasz czy dyskietki sprzedajesz?

MindBodyLightSound

2020-05-09, 14:41
InattentiveObserver napisał/a:

Weź z tym wyjdź.



To ma wziąć, czy wyjść? Bo to zupełnie różne komendy.

RogiPierogi

2020-05-09, 15:35
Zaraz, czyli w ramach oszczędności czasu, mieliście grupową rozmowę o pracę? xD To dopiero jest poj***ne, nigdy się z czymś takim nie spotkałem. I w życiu bym się nie zgodził. Chyba, że czegoś nie czaję z tej Twojej pseudo-anegdotki...

WeZr

2020-05-10, 07:46
Cryo napisał/a:

W Brazylii zakłady fryzjerskie wciąż pozostają zamknięte, w związku z tym o włosy trzeba zadbać na ulicy



najwidoczniej nie był potrzebny

C0C0JUMBO napisał/a:

A na koniec spotkania wypuścił gołębia pokoju ze spodni, kierowca autobusu zatrzymał się w pobliżu i bił brawo... Te wasze chore wymysły.



Wyjdź z za biurka z domu bo nie wiesz co się w prawdziwym życiu dzieje. Ja kierownika mam jako pomocnika a ziom z firmy dyrektorom i prezesowi jedzie prosto w oczy.

damned777

2020-05-10, 10:25
Za ch*j nie wiem o co chodzi z tym zumem.

Jokerd

2020-05-10, 12:34
Zoom? Ja przepraszam, zacofany jestem, ostatnim razem jak sie zatrudnialem to sie osobiscir szlo na rozmowe... jak domniemam teraz to sie robi jakos inaczej? :lol:
Zbyt leniwym ch*jem jestem zeby to wygooglac, oswieccie koledzy