18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hobbit recenzja

Dartam • 2012-12-29, 01:29
Recenzja Hobbita Dębskiego :mrgreen:


Mr Dan

2012-12-30, 02:44
Film Hobbit jest na podstawie książki, więc czemu jakiś tępy ch*j mówi, że powinien go poprawić?
Jeśli robię film o Titanicu, to Titanic k***a tonie, a nie strzela torpedami. Jeśli robię film o Hobbicie, to robię to na podstawie książki o Hobbicie, a nie dodaję akcji tu i tam...
Co to za recenzja?

KKdemona

2012-12-30, 03:14
Eh to dobrze ,że ktoś rzuca trochę świeżości i własnej inwencji gdy robi film na podstawie jakiejś książki. A Hobbita na 100% bardzo dobrze się oglądało :D

na...........pl

2012-12-30, 03:54
A mi się nie podobało i mam w ch*j zarzutów, tyle że takiej TEMPEJ (tak, k***a, tempej, bo nawet tępi nie jesteście) publice Sadistica nie warto ich przedstawiać - przeczytajcie Władcę Pierścieni, Hobbita i Simarilion i pogadamy. A w zasadzie - nie pogadamy, bo wtedy od razu zauważycie, że film nie ma nic z klimatu Hobbita, nie wyjaśnia historii z Władcy Pierścieni ani w żaden sposób nie stara się być "bajką dla dzieci", jak go niektórzy usilnie próbują wykreować - bo patosu jest w pierwszej części więcej niż w całej trylogii razem wziętej, podobnie z walką. Za to jakie wspaniałe efekty - wskrzeszony Azog wyglądający jak gówno, niepotrzebny rollercoaster na olbrzymach, drzewa w komiczny sposób przewracające się jedno na drugie... Już w ogóle sam pomysł z uciekaniem na drzewa przed ORKAMI jest idiotyczny i jak się tak mocno zmieniło scenariusz, to wypadałoby iść w zaparte... Teraz czytam Hobbita po raz setny na odtrutkę dla tej gównianej produkcji i - notabene - idzie mi szybciej niż akcja w filmie.

Bh...........86

2012-12-30, 16:21
do wszystkiego mozna sie przyj***ć, trzeba tylko umieć szukać