18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hitman vs Epidemia Grypy

Ha...........ng • 2013-01-13, 15:51
Mimo niezbyt wyrafinowanego humoru spodobało mi się to cholernie.

Drags0n

2013-01-13, 22:01
chcę takiego lektora w hitmanie

sebbar1991

2013-01-14, 11:58
Na takim poziomie. żal.

Quwer

2013-01-14, 13:18
siwers3 napisał/a:

Dla niewtajemniczonych: Quaz9 to drugi obok Vonzaya człowiek w polskim internecie, który potrafi powiedzieć coś ciekawego grach i stworzyć jakiś ciekawy, oryginalny materiał.

Quaz był związany z portalem gaminator.tv od początku jego istnienia(czyli jakieś 5 lat), tworzył tam swoje recenzje trochę na wzór AVGN. Teraz robi to dla Gamezilli i równocześnie wrzuca coś na swojego You tuba - i dobrze, niech w końcu coś się pojawia konkretnego z gier, a nie tylko Ci marni "Zagrajmerzy, rojownicy". ;p

Lista jego materiałów dostępna jest tutaj: http://www.gra-nat.pl/lista-videorecenzji/
Do znalezienia jest też jego kanał na Tubie.



Doprawdy?
Między ludźmi to kiedy Ty to ostatnio byłeś?

NoStresS666

2013-01-14, 13:42
Quwer napisał/a:



Doprawdy?
Między ludźmi to kiedy Ty to ostatnio byłeś?





A Ty kiedy rozmawiałeś z kimś bez użycia klawiatury?
żałosny jesteś...

siemamumin

2013-01-14, 13:45
To naprawdę wydało się komuś zabawne czy szydera?

lasyk

2013-01-14, 14:37
arathorn napisał/a:

Ha ha ha ha ale beka dawno się tak nie uśmiałem. Koleś chodzi i mów że leczy ludzi a tak naprawdę ich zabija ale on musi być zły :/



Jezus Marian k***a na prawdę ich zabija? :( A ja myślałem, że to symulacja doktora jest.

Propaganjor

2013-01-14, 15:40
"Zaufaj mi, jestem lekarzem".

hehehehe

Quwer

2013-01-14, 17:39
NoStresS666 napisał/a:





A Ty kiedy rozmawiałeś z kimś bez użycia klawiatury?
żałosny jesteś...



Dokładnie 6min i 48sek(+/- 6sek) temu.

Nie rozumem nawet dlaczego sądzisz, że ktoś miałby mieć problem z komunikacją, z inną osobą/osobami, nie posiadając klawiatury. Jednak rozumiem, że człowiek zazwyczaj mierzy ludzi swoją miarą, dlatego pozostaje mi Ci bardzo współczuć.

Jestem "żałosny", nie wiem, nie mnie to oceniać, lecz w takim przypadku ciężko będzie znaleźć przymiotnik określający osobę, która jara się jakimś grubym frajerem, robiącym jakieś "śmieszne" filmik z gier, wychwalając go przy tym, jakby miał być przynajmniej zdobywcą złotego medalu na olimpiadzie..

Rozumiem, każdy lubi sobie ponapie**alać mniej lub bardziej w jakieś gry, ale bez przesady. Chyba, że Ty już masz na jednym z portali społecznościowych zdjęcie ze swoją dziewczyną/żoną z Lineage, czy innego WoW'a, to dla Ciebie już nie ma ratunku..
Krzyż Ci na drogę i :idzwch*j:

Mizan

2013-01-14, 18:16
Gość ma świetny,barwny głos.

Quwer napisał/a:



Dokładnie 6min i 48sek(+/- 6sek) temu.

Nie rozumem nawet dlaczego sądzisz, że ktoś miałby mieć problem z komunikacją, z inną osobą/osobami, nie posiadając klawiatury. Jednak rozumiem, że człowiek zazwyczaj mierzy ludzi swoją miarą, dlatego pozostaje mi Ci bardzo współczuć.

Jestem "żałosny", nie wiem, nie mnie to oceniać, lecz w takim przypadku ciężko będzie znaleźć przymiotnik określający osobę, która jara się jakimś grubym frajerem, robiącym jakieś "śmieszne" filmik z gier, wychwalając go przy tym, jakby miał być przynajmniej zdobywcą złotego medalu na olimpiadzie..

Rozumiem, każdy lubi sobie ponapie**alać mniej lub bardziej w jakieś gry, ale bez przesady. Chyba, że Ty już masz na jednym z portali społecznościowych zdjęcie ze swoją dziewczyną/żoną z Lineage, czy innego WoW'a, to dla Ciebie już nie ma ratunku..
Krzyż Ci na drogę i :idzwch*j:



Czy ty masz jakiś problem/kompleks z ludźmi którzy lubią grać i spędzają przy nich sporo czasu? Masz za słaby komputer na gry? Matka dała ci kare na granie? Czy poprostu żal ci dupę ściska że ktoś potrafi stworzyć coś fajnego, zamiast zostawiać po sobie żałosny,nikomu niepotrzebny ślad w internecie?

Larios

2013-01-14, 18:24
-Puk puk
-Kto tam?
-NFSDEAD

Quwer

2013-01-14, 19:05
Mizan napisał/a:

Gość ma świetny,barwny głos.



Czy ty masz jakiś problem/kompleks z ludźmi którzy lubią grać i spędzają przy nich sporo czasu? Masz za słaby komputer na gry? Matka dała ci kare na granie? Czy poprostu żal ci dupę ściska że ktoś potrafi stworzyć coś fajnego, zamiast zostawiać po sobie żałosny,nikomu niepotrzebny ślad w internecie?



Hahhaa.. uderz w stół, a nożyce się odezwą..

Czy mam problem, z osobami, które przeginają z grami. Mam! Otóż jak widzę jak mój dużo młodszy brat napie**ala całymi dniami, nie ważne, czy to na kompie, PSP, czy telefonie, byle w coś napieprzać to mnie k***ica bierze. Dzieciaki na placach zabaw też już nie bawią się w chowanego, berka, czy inne piłki nożne(choć zawsze jest jakiś wyjątek od reguły) tylko siedzą i pie**olą o tych grach, albo siedzą właśnie z telefonami i nawet na dworze napieprzają. A jak im zabierzesz zabawkę to nic nie będzie robił, by pokazać, że jest "ćwańszy" Całe dzieciństwo sp***olone.
Wk***iają mnie ludzie wypisujący takie bzdety jak TY! Którzy nie dostrzegają w tym nic złego, wręcz przeciwnie.. wychwalają to z niewidomych powodów. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba umieć z tego korzystać..

A tak pozostaje tylko patrzeć jak wyrasta pokolenie pełne bezproduktywnych, zakompleksionych matołów, którzy pozostawią po sobię JAKŻE ZAJEBISTY ŚLAD
W INTERNECIE :homer:

jaro1

2013-01-15, 21:30
ludzie w ogóle nie chcą się leczyć...
zajebiste oglądam to z 20 raz dzisiaj i se śpiewam
zdrowie zdrowie zdrowie.... zdrowie zdrowie meee dyyyy cynaaa !!!