18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hitler "po godzinach"

Sa...........hi • 2018-10-17, 20:06


Kto by pomyślał. :amused:

edit: Materiał własny (zdjęcia rodzinne).

qs...........py

2018-10-17, 20:13
Radio Hitler - Wolne Niemcy !

TB303

2018-10-17, 20:15
Prawdziwy filantrop i mąż stanu. To z niego powinien brać przykład Kaczyński, a nie ze Stalina.

Hrabia Drapula

2018-10-17, 20:19
up. bierz, bierze, podobna choroba psychiczna, chęć pozbycia się części ludzi i zawładnięcia światem, czy jest "narkomanem" nie wiem, a i w kobietach nie gustuje więc tak w połowie na razie, mam nadzieję że tak samo skończą

poligon6

2018-10-17, 20:25
Jedna popełniła samobójstwo, drugiej sie nie udało(ale została jego żoną). Don Juan pełna mordą. Do tego kazirodczy stosunek z kuzynką(nieletnią).

Jakby sie teraz urodził i był lewicowym działaczem, byłby wzorcem moralnym. Byle napie**alał na katoli.

Noside

2018-10-17, 20:58
No i na ch*j mu te wszystkie baby były? Jak skończył? No jak?!

mygyry

2018-10-17, 21:07
Cytat:

Służby ujawniły dokumenty o seksualności Hitlera. Zaskakujące fakty
Adolf Hitler miał "skłonności homoseksualne" i przez kilka lat mieszkał w austriackim hostelu dla gejów - tak wynika z pchodzącego z czasów II wojny światowej raportu CIA na temat nazistowskiego przywódcy.Profil wodza powstał w 1943 roku na zlecenie Franklina D. Roosevelta. Jego autor, antropolog Henry Field, donosi, że Hitler był "zarówno homoseksualny, jak i heteroseksualny". W liczącym 70 stron raporcie można też wyczytać, że kanclerza pociągał jego zastępca Rudolf Heß. Ten z kolei miał być transwestytą.

W latach 1910-1913 Hitler żył w hostelu dla gejów w Wiedniu. Późniejszy wódz był wtedy bezrobotnym malarzem daremnie starającym się o wypromowanie swoich dzieł. Do Niemiec przeniósł się dopiero po odziedziczeniu spadku po ojcu. Według raportu hostel "był znany jako miejsce, w którym starsi mężczyźni odwiedzali młodych w poszukiwaniu seksualnych uciech".

Informacji udzielił agentowi Ernst Segwick Hanfstaegl. Bliski przyjaciel Hitlera wypadł z łask dopiero podczas II wojny światowej. Udało mu się uciec do Wielkiej Brytanii, gdzie zaczął pracować dla prezydenta Roosevelta - podaje "Daily Mail".

Zgodnie z raportem "słabość" Hitlera do Hessa mogła nie być platoniczna. W latach 20. mężczyźni dzielili celę więzienną, gdzie ich znajomość "z dużą dozą prawdopodobieństwa przerodziła się w relację seksualną". W dalszej części raportu autor opisuje też kanclerza jako "sadomasochistyczny typ mężczyzny ze skłonnościami homoseksualnymi".

Jego życie seksualne jest rozdwojone, podobnie jak jego poglądy polityczne. Chociaż nie możemy poddać Hitlera diagnozie, pewne fakty przemawiają za tym, że jego sytuacja seksualna jest niemożliwa do obrony, a nawet desperacka - pisze Field w podsumowaniu.


gabriel0

2018-10-17, 21:26
Niby niemiec a fryzura "na ruskiego pazia"

hellbwoi

2018-10-17, 22:16
Hrabia Drapula napisał/a:

up. bierz, bierze, podobna choroba psychiczna, chęć pozbycia się części ludzi i zawładnięcia światem, czy jest "narkomanem" nie wiem, a i w kobietach nie gustuje więc tak w połowie na razie, mam nadzieję że tak samo skończą



Znaczy że Kaczor też sp***oli do Argentyny przy pomocy KK jak grunt pod nogami zacznie się palić, ciekawa teoria.

~Sokole_Oko

2018-10-17, 22:52
PanRewolwerowiec napisał/a:


Kto by pomyślał. :amused:
edit: Materiał własny (zdjęcia rodzinne).



No tu mnie zaskoczyłeś..
To która to Twoja matka ?

ManBearPig

2018-10-17, 23:38
Teraz by się przydał taki Adi. Najpierw by wytępił wszelkie dziadostwo z Europy, a potem można by jego odj***ć

bartekmmm

2018-10-18, 00:22
Sokole_Oko napisał/a:



No tu mnie zaskoczyłeś..
To która to Twoja matka ?