18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szamil Basajew

2010-12-14, 22:35
Maciolo napisał/a:

@up

To się nazywa kreatywność. Coś, czym ciebie Matka Natura nie obdarzyła.



A skąd Ty k***a możesz wiedzieć?
Może i mnie nie obdarzyła jakże super talentem pisania jakże zajebiście kreatywnych komentarzy, jak Ciebie, ale obdarzyła mnie dystansem i tyćką samokrytyki, by nie wyjść na kretyna co napisze "ten hitler wskazuje "DO GAZU" hahahahahahahahahahaha, dajcie piwa".

TYGRYS2008

2010-12-14, 22:41
adolf wymiata. był tak jebnięty że aż smieszny.

kehape

2010-12-14, 22:48

o k***a buahahahahha ja jebie dawno sie tak nie usmialem....mala rzecz a cieszy...mimo ze nie ma baby z h*jem ani cyckow ani faceplanta to piwo leci :)

Ma...........lo

2010-12-14, 23:00
@clio

Podczas czytania twojej wypowiedzi doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Może dlatego że czytałem przez sen. W każdym razie, dzięki za uświadomienie mi jakim ja głupim człowiekiem jestem. Dzięki stokrotne.

Szamil Basajew

2010-12-14, 23:02
Maciolo napisał/a:

@clio

Podczas czytania twojej wypowiedzi doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.



Fajnie jest błysnąć skopiowanym tekstem?

Ma...........lo

2010-12-14, 23:28
@up

Mój błąd, gdybym skopiował z końca strony a nie z początku to może nie zorientowałbyś się.

@edit

Dawidosz napisał post który został usunięty, ale zdążyłem go przeczytać. Człowieku, mówisz i masz.

Rigor_Mortis

2010-12-15, 01:05
"Tyle śniegu naj***ło" At least four feet Szwagier!

AjekHere

2010-12-15, 10:09
Śnieg musi padać, bo jest CZYSTY i BIAŁY!

Chędogi

2010-12-15, 17:24
clio napisał/a:

I zacznie się pisanie jakże kreatywnych postów i jakże przesiąkniętych czarnym humorem postów czego to Hitluś nie powiedział, nie wskazał, nie pokazał, nie zrobił na tym j***nym obrazku.



On nic nie mÓwił ani na nic nie pokazywał :facepalm: tylko sprawdzał czy dalej pada..... o.O ch*j pada deszcz snieg sypie 8-)

pitko

2010-12-17, 12:03
To dziło sztuki, zostało lekko zmienione i obecnie znajduję się na demotach :/ współczucia