18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hitler - Mother Führer Gentleman

Lujiss • 2013-04-28, 23:48
Kolejna produkcja z niejakim Adolfem

snakeshake

2013-04-29, 18:39
Gdzie się podziały tamte prywatki ?!

białywęgorz

2013-04-29, 18:46
Kolejny hit do albumy Summer Hits 2013 :D

S.O.A.D.

2013-04-29, 20:49
Ja się nie chcę zagłębiać w historię i mówić co by mogło być gdyby - nie jestem historykiem i nie mam aż tak wielkiej wiedzy historycznej. Jeśli chodzi o Adiego - ładnie facet malował. I ładnie facet wysyłał żydów do gazu. Ale niestety zabijał przy tym również Polaków - i nie obchodzi mnie jak by być mogło - Hitler nie jest k***a naszym bohaterem.

NafazowanyKoleś

2013-05-01, 20:55
Saint Spear napisał/a:



I co by nam dal sojusz z Hitlerem? Jedyne do czego moglismy mu sie przydac to watpliwe ubezpieczanie plecow przed Rosja w momencie kiedy on najezdzal Francje, a raczej przeniesienie potencjalnej obrony Niemiec na teren Polski, tak zeby to nasze miasta zostaly zniszczone zamiast niemieckich. Potem jako mieso armatnie na froncie wschodnim z ktorego bysmy prawdopodobnie uciekali, a w efekcie Ruscy i tak spaliliby i ograbili nasz kraj.





No właśnie o to chodzi, że będąc pachołkiem Rzeszy mielibyśmy szansę na rozwój po wojnie i pieniądze jakie otrzymały Niemcy.



Będąc pod protekcją zbawicieli bolszewików ten kraj wygląda jak gówno trzeciego świata. Sam skalkuluj co byłoby bardziej korzystne dla PRZYSZŁYCH POKOLEŃ, CZYLI NAS, MNIE I CIEBIE. Bo gówno mnie obchodzi co by było 60 lat temu. Interesują mnie skutki w których żyjemy teraz.


Poza tym Hitler mógłby dzięki nam wygrać wojnę.

MCMerci

2014-10-16, 12:36
Zajebiście filmik zrobiony, koniec wystrzałowy :samoboj:
Uważam że na lekkiego gimbastica się nadaje.


nowynick

2014-10-16, 12:46
wiecie, że jak kobieta z okresem, nietrzymaniem moczu i sraczką założy białe majtki powstanie flaga niemiec?