18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hitler i Bush

Kurwa Mać • 2013-05-10, 23:34
Hitler spotyka się w piekle z Bushem. Bush zagaduje do Adolfa
- Słuchaj Adolf gdybym ja miał taką armię jak Ty, to bym wygrał tę wojnę!
- Wiesz Dżordż gdybym Ja miał taką telewizję jak Ty, to by się do teraz nikt nie dowiedział, że przegrałem tę wojnę



jak było to wyj***ć

straatveger

2013-05-11, 10:48
Apropo Wojny i Telewizji :

Polska też szykuję się na wojnę, a amerykańska BBC News, trabi o tym codziennie :

:mrgreen:

antym

2013-05-11, 13:06
k***a, jak było to wyjebią

McSzczery

2013-05-11, 13:20
@straatveger
Ten program to tak na serio? Co za j***ne hamburgery, k***a jego j***na mać! Pewnie nawet nie wiedzą gdzie ich własny kraj leży, a co dopiero Polska...

ferdziu7

2013-05-11, 13:31
@ straatveger
Polska armia jest o wiele lepsza od hamerykańskiej. Srają po gaciach jak słyszą allah akbar i wysyłają naszych. Po co im by była nasza armia u kozoj*bów jak mają kraj o 50 razy większy. To o czymś świadczy. A w TV jak zawsze chwalą, że są super bo głupi naród we wszystko wierzy ...

golind

2013-05-11, 14:56
@up

"O czymś świadczy" ty tak serio? Świadczy o tym że jebią nas w dupe jak chcą, nie chcą wysyłać własnych żołnierzy bo szkoda im rodaków, natomiast wysyłają naszych ludzi bo jak mogą wysyłać na misje samobójcze nas to po co mają swoich ludzi zabijać. Ryży sk***ysyn i tak wyśle żołnierzy z własnego kraju aby tylko móc pocałować dłoń murzyna urzędującego w białej budzie.

artemi

2013-05-11, 15:30
@Golind
Tak jakby wstępując do WOJSKA zakłada się, że się wyjedzie na misję czy będzie się wykonywało jakieś inne niebezpieczne zadania...nie róbcie z żołnierzy totalnych idiotów którzy bezmyślnie wybierają taki zawód. Chociaż nie, no koniecznie trzeba to zwalić na Tuska...

A wojskowi mogą tam dobrze zarobić więc jadą i godzą się z konsekwencjami, śmierć tam i tak jest mniej prawdopodobna od śmierci w kraju np. w wypadku samochodowym. Jakoś nie słyszałam by żołnierze płakali, że Polska uczestniczy w misjach, słychać jedynie piszczenie dziennikarzy czy cywili.[/center]

di...........os

2013-05-11, 15:32
golind napisał/a:

@up

"O czymś świadczy" ty tak serio? Świadczy o tym że jebią nas w dupe jak chcą, nie chcą wysyłać własnych żołnierzy bo szkoda im rodaków, natomiast wysyłają naszych ludzi bo jak mogą wysyłać na misje samobójcze nas to po co mają swoich ludzi zabijać. Ryży sk***ysyn i tak wyśle żołnierzy z własnego kraju aby tylko móc pocałować dłoń murzyna urzędującego w białej budzie.



Ryży? Ryży przyjaźni się z krajami Unii Europejskiej. Za przyjaciół amerykanów mieli Wałęsa, Kwachu i tandem - Leszek i Jarek. Już nawet mentor prawicowców, to znaczy Korwin, chwalił PO za to, że nie podtrzymują przyjaźni z USA.


Tak w ogóle, według Korwina PO to najrozsądniejszy póki co rząd :D (rzecz jasna, mimo wszystko nieudolny; przewidywał jednak, że gdyby PIS albo SLD teraz rządziło, mielibyśmy spadek gospodarczy, nie + 1 %; informacje z pierwszej ręki - był u mnie na uniwersytecie jakiś miesiąc temu).

straatveger

2013-05-11, 17:20
Jak polska armia ? wy nawet pistoletów nie mcie tylko rozj***ne odpady z II WS

Diger11

2013-05-12, 00:00
To boli jak ktoś daje stare i znane kawały na sadistica -.-

maniiiek

2013-05-12, 11:43
@dionizodoros wzrost gospodarczy? No super, ale PO doszło do władzy i jeb - mamy wzrost? Ty tak serio? Na ten wzrost PiS jeszcze zapracował. I nie, wcale nie był on dobry ponieważ musieliśmy znacznie większe fundusze do UE wyłożyć. A kraje co zanotowały spadki i tak są w znacznie lepszej sytuacji od nas.

Natomiast Korwin to taki autorytet w dziedzinie polityki jak ortodoksyjny żyd w kwestii przyrządzania dań wieprzowych.