18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hiszpańska loteria

~Velture • 2024-01-18, 18:50
Cytat:

Skandal w Úbeda w Hiszpanii, ponieważ przyjaciel rodziny radnego miejskiego dwa lata z rzędu wygrał „bożonarodzeniową loterię” o wartości 550 euro na żywność. To korupcja w Hiszpanii w pigułce. Spójrz tylko na prawą rękę.



:krejzi:


Zbyszek3000

2024-01-18, 19:04
Tak jak teraz budda robi małolatów w h...

mynameisgod

2024-01-18, 19:13
wszystkie takie loterie i zakłady to ściema, np mecze piłki nożnej są ustawione, zwłaszcza te światowe, np ostatni wygranej Agrentyny to było zaplanowane bardzo dawno
itd
nie gram, nie stawiam, itd
oszuści

Sevisule

2024-01-18, 20:27
prawdziwe oblicze socjalistow, ha tfuuuu

Gitrix

2024-01-18, 20:46
To jest prawdziwy łysol.

mdxfoto

2024-01-18, 21:10
mynameisgod napisał/a:

wszystkie takie loterie i zakłady to ściema, np mecze piłki nożnej są ustawione, zwłaszcza te światowe, np ostatni wygranej Agrentyny to było zaplanowane bardzo dawno
itd
nie gram, nie stawiam, itd
oszuści



szacun że jesteś w gronie osób które to odkryły, ja kiedy to do mnie dotarło bałem sie rozmawiać nawet z bratem.. piwko człowieku..

Zordonek

2024-01-18, 21:20
większość konkursów to pic na wodę, by wyłudzić polubienia, udostępnianie, lajki, bez komisji nie ma co grać bo ustawka. Budda na serio rozdał te nagrody obcym lecz na konkursie zarobił ponad 100mln na czysto a wydał z 2.5mln złotego, chłop twierdzi, że to ostatnia jego loteria ja nie wierze, zrobi ale za rok może dwa mówiąc, że musi takie coś robić dla widzów, bo mu tego brakuje i wgl, zrobi jak zacznie mu tej kasy brakować a przy jego wydatkach to na pewno mu zacznie brakować za jakiś czas, no chyba, że chłop dobrze zainwestuje

mazga50

2024-01-18, 21:27
Była/jest loteria nomen omen w Hiszpanii, gdzie dzieci z domów dziecka (małe, na oko poniżej 6-u lat) wyciągały z wielkiego bębna gołą ręką losy, gdzie wcześniej podciągały rękaw i pokazywały pustą dłoń.

Jedyne uczciwe losowania, a nie jakieś krzywonose podrabiańce...

mynameisgod

2024-01-18, 22:19
mdxfoto napisał/a:

szacun że jesteś w gronie osób które to odkryły, ja kiedy to do mnie dotarło bałem sie rozmawiać nawet z bratem.. piwko człowieku..



szacun, spoko
zobacz to - i zgadnij co to za daty

:mrgreen:



;-)




dennissliwa

2024-01-18, 22:28
mazga50 napisał/a:

Była/jest loteria nomen omen w Hiszpanii, gdzie dzieci z domów dziecka (małe, na oko poniżej 6-u lat) wyciągały z wielkiego bębna gołą ręką losy, gdzie wcześniej podciągały rękaw i pokazywały pustą dłoń.
Jedyne uczciwe losowania, a nie jakieś krzywonose podrabiańce...



Co za problem zeby w bebnie były wszystkie takie same losy??? :D

Takafura

2024-01-18, 22:36
U mnie w gminie "losowali" swoich członków do komisji wyborczych. Wystarczyło wrzucić kopertę z zagiętym jednym rogiem... a sami pracownicy samorządowi siedzieli w lokalach wyborczych.

M883

2024-01-18, 23:04
mynameisgod napisał/a:

uj  mynameisgod • 43 minuty temu





mynameisgod napisał/a:

szacun, spoko
zobacz to - i zgadnij co to za daty



Nie kumam tego. Możesz wyjaśnić?


mynameisgod

2024-01-19, 00:11
M883 napisał/a:

Nie kumam tego. Możesz wyjaśnić?



daty zdobycia pucharów Świata przez Argentynę w piłce nożnej...

aaaaaaaaaaaaaa

2024-01-19, 09:23
dennissliwa napisał/a:

Co za problem zeby w bebnie były wszystkie takie same losy???



Jeśli jest losowany więcej niż jeden los, to nie może być więcej niż jeden taki sam. Bo jak wyciągniesz dwa takie same nazwiska to robi się przypał.

mazga50

2024-01-19, 18:29
dennissliwa napisał/a:

Co za problem zeby w bebnie były wszystkie takie same losy???



Jakoś nie miały.