18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hiszpańska antifa

~Velture • 2018-02-25, 06:13
No i oczywiście jak zwykle pokojowo nastawiona antifa została brutalnie sprowokowana przez okropną hiszpańską policję
:wyj***ne:

Jest w tym coś pięknego jak się widzi kiedy rozkapryszone dzieci dostają otrzeźwienie stosowane :amused:


~Velture

2018-02-25, 16:55
lymianin napisał/a:

To nie Hiszpania tylko Wlochy i nie manifestacja feministek tylko centrum socjalnych (cos na styl komun)wiec na drugi raz jak cos dajesz to to nie pie**ol takich bzdur ignorancie .


Pisałem wedle źródła, że hiszpania ale zastanawia mnie gdzie wyczytałeś w tym co napisałem, że feministki. Napisałem wyraźnie ANTIFA.

AlaksanderLukaszenka

2018-02-25, 18:47
Powinno się strzelać z ostrej amunicji do tego bydła albo przynajmniej pałować do nieprzytomności.

mrokussw

2018-02-25, 19:00
ile to bym dal zeby chociaz weekendowo byc policjantem i napie**alac pałami antifow czy innych smieci , tylko ze zamiast gumowej wolabym metalową

Sosna84

2018-02-25, 21:47
Zawsze tak miło się ogląda, jak sp***oliny z antify dostają wpie**ol. I nie ma znaczenia czy od policji, czy od narodowców - nak***ianie tych śmieci zawsze jest fajne :)

en-em

2018-02-26, 03:31
za taki materiał powinna być możliwość wystawienia potrójnego piwa dla autora :D

Wiewór

2018-02-26, 08:56
Naszym kibolkom, nacjogejom i innym komunistycznym fajom przydał by się taki porządny prewencyjny wpie**ol.
Za PIS te zwierzęta są pod ochroną bo nie można przecież napie**alać swojego elektoratu ale jak zmieni się władza to wrócimy do tej wspaniałej tradycji.
Policja przestanie pałować staruszki z biały różami i na nowo otworzy się sezon na kiboli.
Znowu policja będzie mogła ich wychowywać.