18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Historia z sylwestra

qfeel • 2015-12-31, 13:41
Z racji zbliżającego się sylwestra 2015/2016 krótka historyjka (uwaga! TRUE STORY) z imprezy na której miałem okazję być i wódkę pić ;) .

Godz. 23 z groszami, tańce przytulańce - kilka pod rząd, potem spotkanie tańczących na wódę i rozmowę. Rozmawia kolega (K1) z kolegą (K2):
K1 - Fuj... ale tą panienkę obśliniłeś, jak świnia
K2 - To nie ja. Ona już taka była jak ją dostałem

MichaU

2015-12-31, 13:51
qfeel napisał/a:

sylwestra 2015/2016



Nie ma czegoś takiego.

PiesKracy

2015-12-31, 14:59
ch*j w to. kiedys wpadłem troszke spóźniony na sylwka i zeby nie było, ze trzeźwy to wódeczka do szklaneczki i jazda... o 24 szampanisko itp a ja zamiast do ryja lać to upuszczałem te butelki co dawali i "się tłukły" o taras. to wszystko to ch*j przy tym co zobaczyłem rano u mojego boku.... taki typowy piglet z zadartym swińskim nosem.. to był mój pierwszy i ostatni raz jak się naj***łem do odcinki.

CiociaPestka

2015-12-31, 15:01
To tylko imieniny Sylwestra, 6 cyferek się zmienia. Historia ch*jowa, typiara szmata, wy zjeby, fajnie, że zlizujecie czyjąś ślinę - smacznego! Obyś Ty tym razem trafił na 'dziewczę' która obciągała komuś, a Ty będziesz się z nią lizał :-D

Nieszczęśliwego nowego roku

macleod

2015-12-31, 15:05
CiociaPestka napisał/a:

To tylko imieniny Sylwestra, 6 cyferek się zmienia. Historia ch*jowa, typiara szmata, wy zjeby, fajnie, że zlizujecie czyjąś ślinę - smacznego! Obyś Ty tym razem trafił na 'dziewczę' która obciągała komuś, a Ty będziesz się z nią lizał :-D

Nieszczęśliwego nowego roku



Oho! Widzę, że kolega będzie dzisiaj grał w Tomb Raidera :jezdziec:

:-P

CiociaPestka

2015-12-31, 15:10
macleod napisał/a:



Oho! Widzę, że kolega będzie dzisiaj grał w Tomb Raidera :jezdziec:

:-P



Oczywiście! Ale nie w tomb rajdera, ale w kantera! Liżąc coś, co było przed chwilą lizane, to tak, jakbyś założył zużytego kondona [może zły przykład] Ale mi się nie widzi używać, zużytego :-P

vejin

2015-12-31, 16:22
@up: Zużyte? Czyli preferujesz wyłącznie dziewice? Biedny, musisz gustować w tak młodych....

CiociaPestka

2015-12-31, 18:32
vejin napisał/a:

@up: Zużyte? Czyli preferujesz wyłącznie dziewice? Biedny, musisz gustować w tak młodych....




Nieee kolego, nie stwierdziłem tu o samych dziewicach :-p

Stwierdziłem fakt, że nie było mi po prostu miziać się z 'dziewczyną' która przed chwilą (obślinić jak to Autor stwierdził) i miziać się z kolejnym, to nie smakowałoby mi trochę ;d i to świadomie, że przed chwilą lizała się z Twoim kolegą :-P

NieLubieWas

2015-12-31, 18:53
@up
Nie pogrążaj się :mrgreen:
Jakie to piękne. Kilka postów gościa i wiadomo dużo o jego intelekcie. A może słaby dzień? :lol:

eligurf

2015-12-31, 20:24
CiociaPestka może i się plącze w zeznaniach, co nie zmienia faktu, że świeżo obśliniona dz**ka to raczej specjał dla wybranych nawet jak na ten portal. No i żadna gwarancja, że to była tylko ślina...