18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia świata w 10 minut

Ko...........ca • 2010-04-20, 16:30
Światem rządzą pieniądze.. Kilka faktów z historii które są ukrywane lub zmieniane.


Potraktujcie to jednak z lekkim przymrużeniem oka ;)

~Conscribo

2010-04-20, 16:39
nie oglądałem jeszcze tego filmiku... ale strzelam - wolnomularstwo? masoneria?

Hatch

2010-04-20, 16:39
Primo- gdyby tak rzeczywiście było, tego filmiku już dawno nie byłoby w Internecie.
Secundo- ludzie, którzy robią takie filmiki, mają nieźle nasrane w bani. Poprzez nieraz śmieszne "spostrzeżenia" starają się znaleźć dziurę w całym.
Tertio- gdyby kolesiowi rzeczywiście zależało tylko i wyłącznie na pokazaniu faktów, nie świrowałby tak z efektami.
Quarto- Mam totalnie wyj***ne na tą sprawę.

~Conscribo

2010-04-20, 16:43
yeah, potrafisz liczyć do czterech! przeważnie ludzie potrafią użyć tylko "primo" ew. "drugie primo"

smilee

2010-04-20, 18:11
Zadna ze swiatowych teorii spiskowych nie zostala potwierdzona - i to jest fakt. Robi sie wiele szumu w okol takich wlasnie rzeczy i debile w to wierza. Nawet nie potwierdzila sie teoria syjonu, ze Zydzi rzadza swiatem !

ko...........qq

2010-04-20, 18:15
moim zdaniem świetne :)

Zdunkov

2010-04-20, 18:20
@smilee
Co masz na myśli, mówiąc "potwierdzona teoria spiskowa" ? Teoria spiskowa już z zasady nie może zostać potwierdzona, bo stanie się faktem. Faktów przecież historia zna 2389740282, z czego wiele na pewno na początku było spiskiem/czymś ukrywanym, potem ktoś zaczynał rozkminiać to jako spisek - stworzył więc teorię spiskową.

pozarek89

2010-04-20, 18:23
przeczytałem o tym kilka ksiązek ... część autorów juz żyje :P a ciekawe dlaczego ^^ ..

ps.. kolo ma szczególnie racje w ostatniej części filmu
NIE OGLĄDAĆ TV !! chyba ze są jakieś fajne filmy .. ale serwisy informacyjne ? mowia to co chcecie usłyszeć .. chmura popiołu wulkanicznego hahha żal dupe ściska ^^

ech..

Ass

2010-04-22, 21:58
Hatch napisał/a:

Primo- gdyby tak rzeczywiście było, tego filmiku już dawno nie byłoby w Internecie.



Hehhe a co ty myślisz ze oni siedzą na necie i wyszukują wszystkie konspiracyjne filmy świata i przy pomocy magicznego czerwonego guziczka usuwają je? Dobrze widzą że większość ludzi jest zbyt głupia i leniwa żeby zacząć się zastanawiać nad takimi filmami. A usuwanie ich to walka z wiatrakami.

Hatch napisał/a:

Secundo- ludzie, którzy robią takie filmiki, mają nieźle nasrane w bani. Poprzez nieraz śmieszne "spostrzeżenia" starają się znaleźć dziurę w całym.



Czyli lepiej robić to co ty, czyli siedzieć ogladać "rozmowy w toku" i udawać że wszystko jest piękne i cudowne a ludziom będzie się żyło dostatnio? Gadasz jak typowy zombie-prostak, skoro mama powiedziała ze „Kenediego” zabił zbzikowany oswald, w szkole powiedzieli to samo w tv też, na discovery tak samo więc to musi być prawda ostateczna. A wszystkie inne teorie są wymyślane przez wariatów.

Hatch napisał/a:

Tertio- gdyby kolesiowi rzeczywiście zależało tylko i wyłącznie na pokazaniu faktów, nie świrowałby tak z efektami.



No mógł nakręcić film w stylu „money masters” gdzie koleś nawija przez 3,5h na jednym wdechu tylko kto by to chciał zobaczyć w całości?

Hatch napisał/a:

Quarto- Mam totalnie wyj***ne na tą sprawę.



Skoro masz totalnie wyj***ne na ta sprawę na grzyba zabierasz głos?????? Ja mam totalnie wyj***ne na liposukcje zadów starych bab, dlatego nie wypowiadam się na ten temat.

PS. Na przyszłość troszkę samodzielnego myślenia.

Saia

2010-04-23, 10:36
@up , specjalnie założyłeś konto by szerzyć teorie spiskowe? Mama musi być z Ciebie dumna.

Ass

2010-04-23, 16:06
Cytat:

Zadna ze swiatowych teorii spiskowych nie zostala potwierdzona - i to jest fakt. Robi sie wiele szumu w okol takich wlasnie rzeczy i debile w to wierza. Nawet nie potwierdzila sie teoria syjonu, ze Zydzi rzadza swiatem !



Wow wcześniej nie dopatrzyłem się tej wypowiedzi a to prawdziwa perełka hehehhehehehehhehehe „Zadna ze swiatowych teorii spiskowych nie zostala potwierdzona - i to jest fakt” :rofl: Jakoś nie mogę sobie wyobrazić ludzi którzy wydali wyrok śmierci na JFK lub ludzi którzy naprawdę zaplanowali 11 września, w sytuacji takiej że zwołują konferencje prasową aby powiedzieć „Potwierdzamy wszystkie teorie spiskowe dziękujemy za uwagę” Czy wiesz że 90% światowych stacji telewizyjnych należy do 6 korporacji, innymi słowy 6 ludzi na świecie kontroluje wszystkie informacje jakie do ciebie docierają. Wytłumacz mi sensownie dlaczego na internecie filmy typu Loose change, czy inne Zeitgeisty oglądnęło już ponad 300 mln ludzi a w TV o tych filmach cicho? Dlaczego nie ma debaty o 11 września? Dlaczego boją się zapraszać przeciwników oficjalnej wersji do studia do programów na żywo? Przecież szybko by się rozprawili ze spiskowymi wariatami nie sądzisz?

Saia napisał/a:

@up , specjalnie założyłeś konto by szerzyć teorie spiskowe?



Co ma piernik do wiatraka, w regulaminie nie wyczytałem punktu zgodnie z którym musiałbym składać oświadczenie co do celu mojej rejestracji.

Saia napisał/a:

Mama musi być z Ciebie dumna.



Heheh no to dowaliłeś durnemu spiskowcowi, brawo za przytomność umysłu i ciętą riposte niczym „waszka G”. Ale ciekawe czy jesteś w stanie prowadzić rozmowę na argumenty?

Saia

2010-04-24, 02:13
Ass napisał/a:


Co ma piernik do wiatraka,



tyle samo liter.

Ass

2010-04-24, 11:44
Saia napisał/a:



tyle samo liter.




Heheh no tak myślałem ze nic ciekawego do powiedzenia nie masz, ale cieszy mnie że potrafisz liczyć do 7. Żyj dalej w cudownym świecie, czytaj sensacyjne newsy o dodzie i przegladaj filmy o ucinaniu kończyn. Ech ci głupi spiskowcy, gratuluje znowu mi pięknie i treściwie dosoliłeś i to jednym zdaniem, pokłony :mrgreen: :mrgreen:

Saia

2010-04-25, 00:06
Ass napisał/a:




Heheh no tak myślałem ze nic ciekawego do powiedzenia nie masz, ale cieszy mnie że potrafisz liczyć do 7. Żyj dalej w cudownym świecie, czytaj sensacyjne newsy o dodzie i przegladaj filmy o ucinaniu kończyn. Ech ci głupi spiskowcy, gratuluje znowu mi pięknie i treściwie dosoliłeś i to jednym zdaniem, pokłony :mrgreen: :mrgreen:




Heheh no tak myślałem ze nic ciekawego do powiedzenia nie masz, ale cieszy mnie że żyjesz we własnym świecie. Żyj dalej w cudownym świecie, czytaj sensacyjne newsy o kapitaliźmie i przegladaj filmy o teoriach spiskowych Ech ci głupi normalni ludzie , gratuluje znowu mi pięknie i treściwie dosoliłeś i to trzema zdaniami, pokłony :mrgreen: :mrgreen:

dorianxx

2010-04-27, 00:40
problem z wami jest taki że nie 'nie wierzycie' lecz nie chcecie wierzyć.