18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia pewnej czapki

~Velture • 2017-11-04, 14:59
Jednemu z kibiców spadła korona ze łba więc reszta postanowiła mu pomóc ją odzyskać :amused:



Inne ujęcie:

paredao

2017-11-05, 02:09
Ide spać. Jestm tak naj***ny że oglądam kwejka myśląc, że to sadistic...

Lysack

2017-11-05, 03:00
paredao, na sadolu nie muszą być tylko negatywne akcje, ale warto czasem spojrzeć na tę drugą stronę. Z jednej strony chętnie i nierzadko z podziwem wręcz oglądamy materiały z wojsk, gdzie ludzie zrzeszają się w jakimś celu (obrony kraju lub podbicia innego), ale zauważ jak rzadko zrzeszamy się w pozytywnych sytuacjach.

Na tyle, że przynajmniej u mnie, taki filmik generuje trochę pozytywnej energii i chęci do działania, bo nie wszyscy ludzie to ch*je (ale większość :D )

Tranquillum

2017-11-05, 10:59
jakie gówno.. ja pie**ole ludzie, kiedy zrozumiecie, że ta strona nazywa się SADISTIC, a nie gównejk?

"na sadolu nie muszą być tylko negatywne akcje" - to po ch*j je tu wrzucacie? (chodzi o ten filmik..)

Wchodzę na sadola, żeby pooglądać ból i cierpienie innych, a nie tęczowe zabawy pedalskich klubów piłkarskich, czy co to tam się odbywa..

~Velture

2017-11-05, 12:00
Tranquillum napisał/a:

jakie gówno.. ja pie**ole ludzie, kiedy zrozumiecie, że ta strona nazywa się SADISTIC, a nie gównejk?

"na sadolu nie muszą być tylko negatywne akcje" - to po ch*j je tu wrzucacie? (chodzi o ten filmik..)

Wchodzę na sadola, żeby pooglądać ból i cierpienie innych, a nie tęczowe zabawy pedalskich klubów piłkarskich, czy co to tam się odbywa..


Jesteś zwykłą pijawką która nic nie wniosła na sadola a wymaga aby mu gałę opie**alała blond dziewica na wstępie.


Wrzuć samemu coś fajnego i wtedy rość sobie prawo do narzekania.

Parker

2017-11-05, 13:30
Tak mi net mózg przemielil , ze myslalem ze na pierwszych 2 sekundach drugiego filmiku przy dolnej krawedzi...

... Tiger Bonzo

Tigreeeee (tajgamen) tiiigreeee (tajgamen)

TheByQ

2017-11-08, 19:17
@Tranquillum Żebyś się przypadkiem nie posrał ty weteranie sadola.