18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia o arabskiej rodzine

mateuszmatel • 2014-01-24, 23:16
Zaj***ne z piekelnych

Po prostu piszę jak było a co opowiedział mi kiedyś ojczym.
Lat dobrych 20 temu przebywał i pracował w Szwecji. Miał kilkoro znajomych mieszkających na osiedlu bloków komunalnych, przyznawanych przez państwo. I to nie jakieś nory to były, nie. Osiedle zadbane, czyściutkie, mieszkanie po każdym lokatorze odnawiane niemal do standardu apartamentu. No ślicznie po prostu.
No i nad jednym z tych znajomych przydział na taki luksus dostała jedna z arabskich rodzin. Dużo dzieci, dziadkowie- 3 pokolenia razem. To i apartament nie byle jaki bo coś koło 80- 90m2 tam było, 4 pokoje bodajże.
Nowi lokatorzy nie okazali się specjalnie uciążliwi, brudni czy hałaśliwi. Tylko po kilku miesiącach sufit kolegi zaczął robić się szary, potem czarny, a potem zaczęła brudna woda kapać nad jednym z pokoi. Arabowie do domu nie wpuszczali- nie mieli takiego obowiązku, twierdzili że żadnej awarii nie ma i w ogóle oni nie wiedzą skąd ten problem. Gdy w zalanym pokoju nie można już było mieszkać, wszystko nasiąkło i śmierdziało, zdesperowany facet poprosił o interwencję administrację. Ci wejść mogli i weszli... A tam...
W problematycznym pokoju zostało urządzone pole. Wiecie, orne. Nanoszone ziemi na pół metra i roślinki jakieś rosły, zboże czy inne cudo. A w kącie zagroda, a w zagrodzie- kozy.
Skomentujcie sobie sami...

pavlick22

2014-01-24, 23:28
uhhh oby ich jak najmniej...

Ra...........PL

2014-01-25, 00:30
W mojej mieścinie(ziemie odzyskane), po wojnie był facet co w poniemieckim domu zdarł podłoge i sadził w domu pomidory. Pewnie i tak lepsze pomidorki miał jak te co teraz mamy w marketach.

Ra...........py

2014-01-25, 02:18
Nawet nie czytam bo wiem że to kozojeby brudasy debile i mordercy. Czy coś mnie ominęło ? :)

Kajdanello

2014-01-25, 06:35
Hmmm, kozy do j***nia? :D

navaszka

2014-01-25, 08:58
a co z kierowcą autobusu ?

BongMan

2014-01-25, 11:44
Haha, dobrą zajawkę ciapaki miały :D
I co dalej? Kazali im to sprzątnąć i wypie**alać, czy zgodnie z polityką otwartości i tolerancji zrobili im laskę i pomogli orać?

gumis1412

2014-01-25, 12:42
@up dali większe mieszkanie, zapas nawozu na rok, nasiona, niewolnika który miałby orać pole oraz 3 kozy.

BykoZauruz

2014-01-25, 12:45
Testowali beta wersje Minecrafta

merh

2014-01-25, 12:52
może dotacje chcieli wyrwać? :D

oc...........an

2014-01-25, 12:52
Mieli rozmach :D Choć i tak lepsze jaja czytałem o rodzinie z Uzbekistanu (mama, tata, dziadek, babcia, 4 dzieci), którzy nie wiedzieli do czego służy toaleta i wykorzystywali ją jak źródło wody, a srali po prostu do dziury w podłodze którą wybił tatuś - jako, że mieszkali na parterze, to srali komuś do piwnicy :amused:

Podobno autentyk...

Tommy_19

2014-01-25, 13:44
Tak to jest jak dzicz ma styczność z cywilizacją...

XtravaganZa

2014-01-25, 13:45
Heh, w Brukseli trzymają osła na balkonie :D Baba mówiła, że potrzebował powietrza, i że w nocy przy nim śpi.

av...........th

2014-01-25, 14:11
No i jak tu wpuszczać takich obmierzłych sku*wieli do cywilizacji? Nie rozumiem. Oby wymarli.

Szlachcic_Cygański

2014-01-25, 14:33
No, no... Gdy ja spędzałem swoją drugą młodość we Włoszech, to do mojego bloku wprowadziła się jakaś rodzina. Wiadomo było tylko tyle, że są uciekinierami ze środkowo-wschodniej Europy. Czasy komunistyczne... Pech chciał, że zostali ulokowani nade mną. Po paru dniach, w jednym z moich pokoi zaczęło j***ć wilgocią, a z sufitu odpadała farba. Wk***iony poprosiłem spółdzielnię o skontrolowanie przybyszy. Okazało się, że sadzą cebule. Mało tego - to byli Polacy! Na domiar złego, była to rodzina Bongmana...