18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia jednego zdjęcia

Halman • 2017-08-01, 19:58

Cytat:

To wygląda naprawdę strasznie. Powinno się tego zabronić.
Nigdy nie wiesz, kto ukrywa się pod burką.
Te kobiety mogły mieć przy sobie bomby i broń



Generalnie artykuł STĄD o tym jak to sie młodzi ludzie dali strolować jednym zdjęciem...
Wirtualna Polska coraz bardziej wirtualna - muzułmanie nie istnieją... a jak już gdzieś tam istnieją to są git ziomale

Mechaniczna Pomarancza

2017-08-03, 01:01
[quote="Velture"]
Powiedział baran z klapkami nienawiści na oczach względem własnego narodu :kawa: [/quote/]
Nie względem własnego narodu, tylko baranów przez których nasz kraj jest postrzegany negatywnie, bo k***a nie zaprzeczysz że pomiędzy narodowcami którzy mają troche oleju w głowie jest banda "Sebixów wyklętych" skłonnych do takich samych zachowań.

ksionisław

2017-08-03, 07:22
@up
Ale oni obrażają wszystkich Polaków. Ja wiem k***a mamy januszów, sebixów, karyny, grażyny, dżesiki itp (celowo z małych). Ale mamy też sporą część społeczeństwa normalną. Jeżeli ktoś tego nie widzi, radzę wyjść ze swoich slumsów na normalny świat. I osobniki w stylo loaloa czy inne tego typu trolle pie**olą, że nie każdy muslim to terrorysta (ok tu pełna zgoda) ale każdu Polak to "wybierz z wymienionych". No k***a hipokryzja w najczystszej postaci. Narodowcy też są różni przecież te zwierzęta, które napie**alają się po meczu to jest dno i metr mułu ale czy to znaczy, że każdy Polak taki jest?

Mechaniczna Pomarancza

2017-08-04, 14:12
ksionisław napisał/a:

@up
Ale oni obrażają wszystkich Polaków. Ja wiem k***a mamy januszów, sebixów, karyny, grażyny, dżesiki itp (celowo z małych). Ale mamy też sporą część społeczeństwa normalną. Jeżeli ktoś tego nie widzi, radzę wyjść ze swoich slumsów na normalny świat. I osobniki w stylo loaloa czy inne tego typu trolle pie**olą, że nie każdy muslim to terrorysta (ok tu pełna zgoda) ale każdu Polak to "wybierz z wymienionych". No k***a hipokryzja w najczystszej postaci. Narodowcy też są różni przecież te zwierzęta, które napie**alają się po meczu to jest dno i metr mułu ale czy to znaczy, że każdy Polak taki jest?



No przecież właśnie powiedziałem że tak nie jest. :homer: