18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Histeryczka ..

~McSadol • 2021-10-31, 20:45
.. k***a , powinien ją zastrzelić ...


Driver19cm

2021-10-31, 21:11
Ciekawe jakby taka interwencja wyglądała np. w Ugandzie

Makebe z AK 47, mialby wyj***ne na jej feministyczne

darcie ryja i szybko została by p*zda spacyfikowana

svenio

2021-10-31, 21:26
To taka choroba się nazywa histeria z powodu braku stałego dostępu do mediów społecznościowych

Adam_WKLADAM

2021-10-31, 21:28
produkt feminizmu oraz bezstresowego wychowania.. wspłoczesna silna, niezależna kobieta w całej swojej okazałości... a tak naprawde duże, rozwydrzone, nieszczęśliwe dziecko, mające materializm za religje, pozbawione jakiegokolwiek celu w życiu .

Na taka pokrake jedynym lekarstwem jest siarczysty lep otwarta dłonia na morde.

garota

2021-10-31, 21:49
Żarty żartami, ale jeśli wy byście nie byli wk***ieni że jakiś j***ny pies z drogówki nie chce wam oddać waszej własności no to jesteście niezłymi p*zdeczkami. Później by was poprosił o wypięcie się, co byście zrobili bez oporu, po czym przystąpił by do fizycznego j***nia was w dupę. Chociaż szczerze raczej by wam się to spodobało.

Drze mordę jak poj***na, ale jest bezradna w sytuacji który pies łamie prawo. Jak widać kamera i darcie ryja coś dały.

dogip

2021-10-31, 21:58
Jak dziecko, któremu odebrano zabawkę. I pomyśleć, że taka może bezkarnie spłodzić własne dziecko.

I nie pie**olcie tu o psach, że bezprawnie zabrali jej własność i inne pierdoły. Tak nie zachowuje się zdrowa, dorosła osoba.

silwerbalk

2021-10-31, 23:30
Powinien podejść zajebac jej muke na potylicę i wsadzić jej paruwe w gębę by się zamknęła.....ja pierodle :roll: to już bardziej dzieciaki w przedszkolu są bardziej ogarnente

sothis

2021-10-31, 23:40
garota napisał/a:

Żarty żartami, ale jeśli wy byście nie byli wk***ieni że jakiś j***ny pies z drogówki nie chce wam oddać waszej własności no to jesteście niezłymi p*zdeczkami. Później by was poprosił o wypięcie się, co byście zrobili bez oporu, po czym przystąpił by do fizycznego j***nia was w dupę. Chociaż szczerze raczej by wam się to spodobało.
Drze mordę jak poj***na, ale jest bezradna w sytuacji który pies łamie prawo. Jak widać kamera i darcie ryja coś dały.



Nie wyobrażam sobie normalnego człowieka zachowującego się w taki sposób. Co do reszty... Nie chcę mi się kopać w sieci po więcej info na temat nagrania, ale pies pewnie podstawy/powody jakieś miał?

robsonx79

2021-11-01, 00:51
Jest spora grupa ludzi, którym się wydaje że fakt posiadania pieniędzy czyni ich lepszymi. Żyją sobie w takiej bańce i nie przyjdzie im nawet do głowy, że ktoś np gliniarz może im coś narzucić. Nie rozumieją, że forsa to jedno, a prawo to drugie. Generalnie forsa pozwala na stanie ponad prawem, ale musi być jej więcej niż u tej pani...

pochminick

2021-11-01, 06:38
[quote="silwerbalk"]Powinien podejść zajebac jej muke na potylicę i wsadzić jej paruwe w gębę by się zamknęła.....j[/

Znajdź sobie jakas dziure do r*chania, to skonczysz z tymi fantazjami o wędlinach.
Dodatkowo: poszukaj też słownika ortograficznego....


McQurwa

2021-11-01, 07:54
Ładnie uzależniona od smartfona

zbynekmaslanka

2021-11-01, 07:58
Też byście się wk***ili jakby ktoś zabrał wam telefon

chitlerowiec

2021-11-01, 08:35
Jak bym słyszał byłà żonę mojego kumpla: “Marek Ty znowu pijesz uuuuuuuhuhuhuhu znowu pijeeeeesz uhuhuhu!. Obiecałeś uhuhuhuuuu!”

ActAnonymous

2021-11-01, 09:21
garota napisał/a:

Żarty żartami, ale jeśli wy byście nie byli wk***ieni że jakiś j***ny pies z drogówki nie chce wam oddać waszej własności no to jesteście niezłymi p*zdeczkami. Później by was poprosił o wypięcie się, co byście zrobili bez oporu, po czym przystąpił by do fizycznego j***nia was w dupę. Chociaż szczerze raczej by wam się to spodobało.
Drze mordę jak poj***na, ale jest bezradna w sytuacji który pies łamie prawo. Jak widać kamera i darcie ryja coś dały.



Nie wiemy co się wydarzyło wcześniej bo film zaczął się od darcia się kobiety po odebraniu jej własności. Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że to on łamie jakieś prawo? Kobieta mogła po prostu nie dostosować się do poleceń funkcjonariusza więc odebrano jej telefon. Bo zapewne gapiła się w niego mając wyj***ne co on do niej mówi

0rion

2021-11-01, 19:46
co to za przypie**olony jezyk xd :-)