18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HiP Show - rosyjskie mma

lansnaskary • 2013-03-13, 09:43
Z oficjalnej stronki wyczytałem, że jest to walka 2vs2, jednak mój rosyjski to całe gówno, a w filmiku jest pokazana walka nawet 3vs2. Zasady są jak w zwykłych walkach mma, czyli można zrobić z człowiekiem prawie wszystko. Nieźle to wygląda, ale trzeba przyznać, że są trochę pok***ieni



mkmkmk1205

2013-03-14, 23:47
Powiem szczerze ze zawsze bylem ciekaw czy takie cos daloby radę ogarnąc i jestem mile zaskoczony :)

zerwikaptur

2013-03-15, 01:24
miljon dolcow pewnie nafajdał byz w portki gdybś miał stanac prtzykładowo 10 na 10 jestem kibolem i powiem ci z własnego doswiadczenia ze ustawki nie sa zabawą dla debili jak mniemam uwazasz ale co ty mozesz wiedziec siedzisz przed kompem całe zycie i tak zdechniech nien czujac adrenaliny w swoich zyłach

ooobi

2013-03-15, 02:16
Jeśli czytał ktoś książkę "Jestem kibolem" , to można odnieść wrażenie, że wizja "Belfra"- chuligana Stilonu Gorzów, "legalnych ustawek", zkomercjalizowanych, podniesionych niejako do rangi sportu zaczyna się ziszczać...

EdmundKemper

2013-03-15, 17:40
Spodoba Wam się też Fight Football League ;) Połączenie sportu ze sportem. Mamedov nawet miał być kapitanem reprezentacji Polski, ale wycofał się, a Włosi odkładali mecz z Polakami. Ponoć się nas przestraszyli ;)