18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hinduskie zastosowanie studni

MisDetonator • 2021-11-29, 17:37

Akcja z 21.11.21

spoiler

Proktor

2021-11-29, 17:39
Ona z dzieciaków zrobiła se tratwę

ruddie

2021-11-29, 18:29
W dupę sobie wsadź to tłumaczenie dla cyganów. Google translator nie jest dla idiotów.

McQurwa

2021-11-29, 18:30
sp***olili do Australii

Zasysacz

2021-11-29, 18:50
Klasycznie babsko jak z bania nie tak( większość ma z bania nie tak ale niektóre wyjątkowo mocno) to zawsze ciągnie na śmierć i swoje dzieci. Jak musi się popie**olic w głowie aby zabić swoje dzieci ?

Thaj

2021-11-29, 19:34
Monitoring na studnie w lesie :O a w Polsce jak komuś coś ukradną to brak monitoringu :F

dadar123

2021-11-29, 19:39
Zasysacz napisał/a:

Klasycznie babsko jak z bania nie tak( większość ma z bania nie tak ale niektóre wyjątkowo mocno) to zawsze ciągnie na śmierć i swoje dzieci. Jak musi się popie**olic w głowie aby zabić swoje dzieci ?



Nie klasyczne, ale hinduskie i dotyczy problemów społecznych w Indiach. Był kiedyś film o studni, oparty na autentycznych wydarzeniach, do której wrzucano świeżo narodzone dziewczynki. Kobiety w Indiach lekko nie mają i tu nie chodzi o zrytą banię. Kobieta na tyle silna, że bez skrupułów wrzuciła swoje dzieci, a później za nimi wskoczyła. Współczesny Europejczyk do pięt jej nie dorasta, ale... i tak nie wiesz o co chodzi

Nufrevi

2021-11-29, 20:01
Przecież to jest teleport

vippero

2021-11-29, 20:05
Znaleźli nowe przejście do Europy, zabezpieczajcie nasze studnie bo zaraz będą wyskakiwać jak szarańcza.

Pralpunkt

2021-11-29, 20:10
dadar123 napisał/a:

Nie klasyczne, ale hinduskie i dotyczy problemów społecznych w Indiach. Był kiedyś film o studni, oparty na autentycznych wydarzeniach, do której wrzucano świeżo narodzone dziewczynki. Kobiety w Indiach lekko nie mają i tu nie chodzi o zrytą banię. Kobieta na tyle silna, że bez skrupułów wrzuciła swoje dzieci, a później za nimi wskoczyła. Współczesny Europejczyk do pięt jej nie dorasta, ale... i tak nie wiesz o co chodzi



Takiego pie**olenia dawno tutaj nie słyszałem


Ty musisz mieć jak Duda silna psychikę

Karboksylator

2021-11-29, 20:18
dadar123 napisał/a:

Nie klasyczne, ale hinduskie i dotyczy problemów społecznych w Indiach. Był kiedyś film o studni, oparty na autentycznych wydarzeniach, do której wrzucano świeżo narodzone dziewczynki. Kobiety w Indiach lekko nie mają i tu nie chodzi o zrytą banię. Kobieta na tyle silna, że bez skrupułów wrzuciła swoje dzieci, a później za nimi wskoczyła. Współczesny Europejczyk do pięt jej nie dorasta, ale... i tak nie wiesz o co chodzi





Pralpunkt napisał/a:

Takiego pie**olenia dawno tutaj nie słyszałem
Ty musisz mieć jak Duda silna psychikę



"zajebiście silną"

sothis

2021-11-29, 20:25
Pralpunkt napisał/a:

Takiego pie**olenia dawno tutaj nie słyszałem
Ty musisz mieć jak Duda silna psychikę



A Ty rozumiem uważasz, że babka tak sobie rano wstała lewa noga z łóżka i uznała, że o k***a, ch*jowy dzień, zabije swoje dzieci i siebie bo mi się nie chce do pracy iść, tak?

Pralpunkt

2021-11-29, 20:34
sothis napisał/a:

A Ty rozumiem uważasz, że babka tak sobie rano wstała lewa noga z łóżka i uznała, że o k***a, ch*jowy dzień, zabije swoje dzieci i siebie bo mi się nie chce do pracy iść, tak?



Jak miała ochotę skończyć że swoim życiem jej sprawa ale co do tego mają jej dzieci ? Co one zrobimy ?a może mlody by za 20 lat wynalazł lek na raka albo cos innego ,nie dostał szansy od życia ona dostała

Marcinqqq

2021-11-29, 20:42
Pralpunkt napisał/a:

Jak miała ochotę skończyć że swoim życiem jej sprawa ale co do tego mają jej dzieci ? Co one zrobimy ?a może mlody by za 20 lat wynalazł lek na raka albo cos innego ,nie dostał szansy od życia ona dostała



weź chłopie poczytaj trochę o świecie bo pie**olisz i porównujesz swoją dziecięcą logikę chłopca z Polski z czymś co nie jest w Polsce