18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hinduskie samobójstwo

Jesse.Pinkman • 2021-12-16, 22:30
Według źródła hindus wpadł w depresję i się powiesił a transmisję na żywo z tego wydarzenia udostępnił na portalu społecznościowym.

KonioBijca

2021-12-16, 22:43
Węzeł strasznie sp***olił. Mało brakowało i w stanie drgawkowym by wypadł i został warzywkiem...

Marcusfff

2021-12-16, 22:44
Zajebiście dobrze zamontowany i solidny wentylator.

shoe5maker

2021-12-16, 22:57
Każdy miałby myśli samobójcze jakby łaził po ulicach jebiących gównem i szczynami.


KonioBijca

2021-12-16, 22:57
Na przyszłość dla sadoli. Jak zawiązać węzeł szubieniczny:



Węzeł wiążesz w ten sam sposób po obydwu stronach sznura (najpierw obliczamy odpowiednią długość sznura i przycinamy go). Jednym końcem przywiązujesz sznur do belki stropowej na dachu, czy żyrandolu w pokoju, czy ch*j wie, gdzie tam się wieszasz. drugim końcem obwiązujesz łeb, zaciskasz węzeł, odwalasz kopytem taboret i kończysz żywot.
Jakby co, wideo z transmisji mile widziane. :lol:

Aleo

2021-12-16, 23:21
szybko dostał drgawek tlenowych, ja zazwyczaj dostaję około minutę później

baronturbina

2021-12-16, 23:30
I tak wyszedł obronną ręką. Zwieracze nie puściły. To nie może być rodowity Hindus.

KonioBijca

2021-12-16, 23:44
Aleo napisał/a:

szybko dostał drgawek tlenowych, ja zazwyczaj dostaję około minutę później


Zrób to, gdy mamy i taty nie będzie w domu, a na pewno się uda. :lol:



baronturbina napisał/a:

I tak wyszedł obronną ręką. Zwieracze nie puściły. To nie może być rodowity Hindus.


A właśnie, zapomniałem dodać w instrukcji. Przed powieszeniem się zrób lewatywę i opróżnij pęcherz moczowy. W przeciwnym wypadku mamusia z tatusiem/ żona/ kot, czy ch*j wie kto tam z kim mieszkasz po wejściu do pokoju ujrzy żenujący widok obesranego i ojszczanego wisielca. :lol:

Zenonn

2021-12-16, 23:59
KonioBijca napisał/a:

Zrób to, gdy mamy i taty nie będzie w domu, a na pewno się uda.
A właśnie, zapomniałem dodać w instrukcji. Przed powieszeniem się zrób lewatywę i opróżnij pęcherz moczowy. W przeciwnym wypadku mamusia z tatusiem/ żona/ kot, czy ch*j wie kto tam z kim mieszkasz po wejściu do pokoju ujrzy żenujący widok obesranego i ojszczanego wisielca.



Wystarczy wsadzić korek analny i jeszcze chwila przyjemności na koniec gratis.

ans83[Ż]

2021-12-17, 00:25
KonioBijca napisał/a:

Na przyszłość dla sadoli. Jak zawiązać węzeł szubieniczny:
Węzeł wiążesz w ten sam sposób po obydwu stronach sznura (najpierw obliczamy odpowiednią długość sznura i przycinamy go). Jednym końcem przywiązujesz sznur do belki stropowej na dachu, czy żyrandolu w pokoju, czy ch*j wie, gdzie tam się wieszasz. drugim końcem obwiązujesz łeb, zaciskasz węzeł, odwalasz kopytem taboret i kończysz żywot.
Jakby co, wideo z transmisji mile widziane.



No i szybkie przypomnienie jak wiązać haczyki. Kurde nie byłem na rybach ze 20 lat.. Może nie długo z synem pojedziemy! dzięki, jest po co żyć :)

matikesi

2021-12-17, 02:35
Patrząc na wystawione piwa w większości postów widzę że sadol gaśnie, kiedyś po 500+ piw a teraz ledwo co 50-100.

Payan

2021-12-17, 06:08
Powiesił się po czym udostępnił video na portalu społecznościowym :lol:

brylant1412

2021-12-17, 06:26
ale widać ze wentylator fachowcy montowali