18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hindusi już w kosmosie!

Halman • 2018-01-21, 10:37

"smród ulicy wyniósł nas pośród gwiazd"

Ni...........ny

2018-01-21, 12:18
HAL9000/2 napisał/a:


kolego, mowa jest o kibelkach a prezentujesz grafikę o łazienkach. No jest pewna różnica choć wiadomo że w dużej części łazienka współdzieli pomieszczenie z kibelkiem. Mimo wszystko...



Ale jednak świadczy to o pewnym zacofaniu.
Nie sądzę by ktoś kto nie ma łazienki miał kibel ;-)

Halman

2018-01-21, 12:24
Niezwyciężony napisał/a:



Ale jednak świadczy to o pewnym zacofaniu.
Nie sądzę by ktoś kto nie ma łazienki miał kibel ;-)


no wiesz...


a za łazienkę miednica z wodą grzaną na kaflowym piecu...

banerr

2018-01-21, 17:19
Niezły trailer i widać że mają rozmach hindusyny. A u nas to albo Korona z królika albo Listy z M3 z Szycem i innymi geniuszami polskiego kina.

ti...........ax

2018-01-21, 19:44
Będzie tam ten koleś co się ślizgał na koniu?

realign

2018-01-21, 20:04
BaR.U.1988 napisał/a:

Śmiejcie się śmiejcie ale Polskiej kinomatografi jeszcze do tego bardzo daleko, nie mówię że to ambitne kino ale gwiezdne wojny z lat 70-80 maja lepsze efekty niż Polskie superprodukcje..



Nie tylko kinematografia, też wiele innych Polskich przedsięwzięć jest niskich lotów. Brak hajsu? Nepotyzm? Podcieranie dupy szkłem przy zatrudnianiu specjalistów?

loleklbn

2018-01-21, 20:12
to nie indyjskie.... nie widziałem zadnego lewitującego klocka na statku... słabo u nich z odwzorowaniem rzeczywistości ;p

AlaksanderLukaszenka

2018-01-21, 20:15
I tak lepsze to niż polska pożal się Boże kinematografia. Jak kręcono film Miasto 44, to trzeba było wynająć czeską firmę aby zrobiła efekty specjalne, bo w Polszy jest tylu znakomitych fachowców cenionych na świecie, że nikt nie potrafił tego zrobić.

Ni...........ny

2018-01-21, 23:34
AlaksanderLukaszenka napisał/a:

... Jak kręcono film Miasto 44, to trzeba było wynająć czeską firmę aby zrobiła efekty specjalne, bo w Polszy jest tylu znakomitych fachowców cenionych na świecie, że nikt nie potrafił tego zrobić.



Tomasz Bagiński, znakomity fachowiec, ceniony w świecie, z Polszy i jego firma Platige Image

ojcieckogut

2018-01-22, 08:46

1) mapa dotyczy toalet w i poza mieszkaniem
2) mapa nie ma wiarygodnego źródła, a przynajmniej takiego nie znalazłem. Kto robił te badania, w jakich latach?
równie dobrze mógł to zrobić gimbus na wagarach

Wiewór

2018-01-22, 10:46
Ciekawe czy w indyjskim promie kosmicznym jest replika kawałka ulicy z chodnikiem, żeby astronauci mieli się gdzie wysrać.

dashadow

2018-01-22, 15:54
Niezwyciężony napisał/a:


W tej dziedzinie też nie jest tak dobrze jak ci się wydaje ;-)
No może nie nam, bo ich nie mamy :amused:



co to k***a, mapka z rozbiorów? ty tak serio?

JankoSado

2018-01-22, 19:49
Niezwyciężony napisał/a:


W tej dziedzinie też nie jest tak dobrze jak ci się wydaje ;-)
Obrazek



Z którego roku ta mapka?