18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hilary i Donald w piekarni

pomocnik • 2016-10-07, 13:29
Clinton i Trump wchodzą do piekarni. W momencie wejścia Clintonowa kradnie 3 ciastka i chowa je do kieszeni. Uśmiecha sie do Trumpa i mówi:
- Widzisz jaka jestem sprytna? Właściciel nic nie zauważył i nawet nie muszę kłamać! Bez wątpienia wygram te wybory!
Trump odpowiada:
- To nieuczciwe i typowe dla takich ludzi jak Ty. Złodziejstwo i obłuda! Pokażę Ci jak to się robi:
Trump mówi do właściciela:
- Pozwól, ze pokażę Ci sztuczkę.
Właściciel mówi:
- Tak? Jaką?
Trump:
- Czy możesz podać mi ciastko?
- Właściciel podaje ciastko
Trump odwraca się do niego plecami i je zjada. Trump prosi o drugie ciastko. Właściciel podaje drugie. Trump znowu odwraca się plecami i zjada ciastko. Trump prosi o trzecie ciastko i znowu je zjada po kryjomu. Właściciel w końcu nie wytrzymuje i pyta:
- Ok, to co w takim razie zrobiłeś, co to za sztuczka i gdzie są ciasteczka?
Trump odpowiada z uśmiechem:
- Sprawdź kieszenie Hilary Clinton.


via Joe Monster

nowynick

2016-10-07, 14:02
Te wybory to jakaś farsa, dają wybór między mniejszym i większym złem (tylko które które?). Taka druga Polska normalnie :D

sumka

2016-10-07, 14:19
nowynick napisał/a:

Te wybory to jakaś farsa, dają wybór między mniejszym i większym złem (tylko które które?). Taka druga Polska normalnie :D



Tylko Cebulaki tak interpretują jakiś wybór bo co kogo zapytasz to osoba ideał a jak przyjdzie co do czego to albo k***a albo złodziej a czasami i to i to.

Dowcip może nawet nie taki tragiczny tylko strasznie długi i złośliwy bo to akurat Trump-owi udowodniono że kradnie.

PS Nauczcie się że nie ma ludzi idealnych a nie myli się tylko ten co nic nie robi.

PegasiBierzeWDupe

2016-10-07, 15:26
gwoli ścisłości to jedyne co Trumpowi udowodniono to to że w MAJESTACIE PRAWA odliczał sobie stratę od podatku. dodatkowo to prawo wprowadził Bill Clinton. no, chyba że mówisz o innym przypadku, wtedy zwracam honor

Nizaryta1

2016-10-07, 16:40
sumka napisał/a:



Tylko Cebulaki tak interpretują jakiś wybór bo co kogo zapytasz to osoba ideał a jak przyjdzie co do czego to albo k***a albo złodziej a czasami i to i to.

Dowcip może nawet nie taki tragiczny tylko strasznie długi i złośliwy bo to akurat Trump-owi udowodniono że kradnie.

PS Nauczcie się że nie ma ludzi idealnych a nie myli się tylko ten co nic nie robi.



Dobra talmudku, nie spinaj się tak w obronie demokracji bo ci Petru z dupy wyskoczy.

kaktus83

2016-10-07, 16:41
OrionToth napisał/a:

gwoli ścisłości to jedyne co Trumpowi udowodniono to to że w MAJESTACIE PRAWA odliczał sobie stratę od podatku. dodatkowo to prawo wprowadził Bill Clinton. no, chyba że mówisz o innym przypadku, wtedy zwracam honor



W każdym cywilizowanym kraju odlicza się stratę od podatku. Nawet w naszej kochanej Polsce.

MajkelT

2016-10-07, 20:23
Clintonowa to k***a z grupy Bilderbergow. Jak przejmie wladze odda ja zaraz zwierzchnikom. W trumpie jest więcej indywidualności i chociaż z tego j***nego powodu każdy myślacy czlowiek powinien na niego zaglosowac w USA. Ale tam nie ma myslacych. Sa mniej i bardziej zmanipulowani.

Nutzz

2016-10-07, 23:13
Trump jest i był finansowany min. przez rosyjskich oligarchów. I co teraz k***a, dalej powinni na niego głosować?

qwachu

2016-10-08, 01:42
Wczoraj obił mi się o oczy artykuł, gdzie doszukiwano się cech dyktatora u Trumpa. Eksperci, stwierdzili, że w ogóle nie pasuje do profilu przywódcy, za to Clintonowa ma wiele cech wspólnych z Hitlerem, Stalinem, Castro, etc. :D
Cholera, mogłem zachować sobie link.

spinaczel

2016-10-08, 13:19
i dlatego jest bogaty

poxvlo

2016-10-08, 14:19
Myślałem, że je zjadł, ale w końcu nikt nie widział :D

sumka

2016-10-09, 03:56
OrionToth napisał/a:

gwoli ścisłości to jedyne co Trumpowi udowodniono to to że w MAJESTACIE PRAWA odliczał sobie stratę od podatku.



Ciekawe że jak w MAJESTACIE PRAWA zreprywatyzowali nie jedną działkę w Polsce to jakoś businessman-ami ich nie nazywacie.

kapelan_szturmowy

2016-10-09, 10:48
@up, bo nie wypada biskupów nazywać biznesmenami.

dobra_kawa

2016-10-09, 17:09
Hillary jest niezrównoważona, niejednokrotnie w swoich wystąpieniach mówi otwarcie o wojnie z Rosją i Iranem a media milczą.
Według mnie nie ma już ratunku dla USA. Rozpieprzyli Irak, Libię, teraz Syria. Dobrze, że murzyn spękał i nie zaatakował Syrii bo już dawno mielibyśmy dym na linii USA - Iran + Rosja + Chiny. Cały syf z imigrantami jest wynikiem geopolityki jaką prowadzą. Poczytajcie sobie o wprowadzonym w 2001 roku planie obalenia 7 mocarstw w 5 lat (oczywiście wisienką na torcie jest Iran). Syria to kolejny element układanki, jednak Niedźwiedź z Rosji nie śpi i nie wszystko idzie zgodnie z planem, pięcioletni plan się wydłużył dlatego potrzebna jest Hilary, która będzie dalej ciągnąć ten wózek do przodu. Trump jest zdecydowanie nie na rękę. Tak czy inaczej jeżeli Hilary zostanie głową USA dożyjemy III WOŚ jeszcze za jej kadencji.
Tutaj macie ciekawy program po angielsku ale wiem że wykształcony naród mamy więc bez lipy każdy ogarnie.