18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HIGHWAY M5 STOCHOLM

russian-roulette • 2022-07-09, 00:55
Kiedyś na Sadolu widziałem jakiś filmik od CRITICSL. Czy to ten? Nie wiem. Jak był to do pieca.

btnx

2022-07-11, 12:55
Kazdy z narzekajacych jezdzi jakims slabym gownem i nawet jakby chcial tak pozapie**alac to nie moze bo nie ma czym XD ale do umoralniania pod piwka to pierwsi, banda j***nych hipokrytow

35i

2022-07-12, 05:21
btnx napisał/a:

Kazdy z narzekajacych jezdzi jakims slabym gownem i nawet jakby chcial tak pozapie**alac to nie moze bo nie ma czym XD ale do umoralniania pod piwka to pierwsi, banda j***nych hipokrytow



Coś ci napiszę, gówniarzu nieznający języka polskiego. Też kiedyś zapie**alałem, do pierwszego dachowania. Dobrze, że tylko ja na tym ucierpiałem. I nie życzę wam, tępe p*zdy tego. Przyznaję, sam też jeżdżę nie do końca przepisowo, lubię sobie czasem pie**olnąć na jakimś ładnym i pustym odcinku drogi, ale nigdy nie narażam innych. Jak czytam wpisy pajaców, srających na innych, że jeżdżą na rowerku lub czymś słabym, to tylko się uśmiecham. Pajace, jazda w "Need for speed" to nie real.
P.S. Słaba to była twoja stara. :-)

btnx

2022-09-23, 10:20
35i napisał/a:

Dobrze, że tylko ja na tym ucierpiałem



No szkoda że nie zdechłeś. Dziadziuś trumienka polonista wypie**alaj po 13. emeryturę