18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hierarchia - karcianka dla zjebów

castagir • 2018-07-26, 17:35
Czy znasz takie gry karciane jak Gwint bądź Magic The Gathering, albo inne osadzone w wybranym uniwersum lub po prostu klasyczne np. dureń, wojna, poker, i nie idzie Tobie gra w żadne z nich?

To oznacza, że jesteś totalnym debilem! Lecz nie martw się!
Istnieje karcianka, w którą może grać każdy bezmózgowiec.


"Zapraszam i polecam! Tadeusz Rydzyk"

Produkt został poświęcony i zawiera atest Watykanu oraz Fundacji Lux Veritatis.


Podj***ne z innego serwisu z obrazkami, lecz poprzedni autor nie zwrócił jeszcze uwagi na pewien rzucający się w oczy oksymoron, który tutaj wyeksponowałem.

SQRW3L_ponury

2018-07-27, 05:57
Spiderowski napisał/a:

Paradoks albo myślenie zero jedynkowe. no bo jak wierzący to nie może myśleć logicznie, tak jak ktoś kto nie lubi PO to musi być PISowcem a osoba która nie toleruje tęczowych dogmatów musi być faszystą narodowcem.

Naśmiewasz się z głupiej gry a sam z myśleniem zerojedynkowym plasujesz się niewiele wyżej w "hierarchii".



Twoje paralele są nieparalelne i we wniosku koncowym wychodzą ci bzdury - w jego przykładzie jest jasny i klarowny związek przyczynowo skutkowy pozwalający wysnuć zerojedynkowy wniosek:

jesli wierzysz w nieudowadnialne naukowo tezy (wiara nieuzasadniona w bogów wszelkiego autoramentu) to nie postępujesz logicznie - albo/albo - pula mozliwosci wyczerpana

natomiast w twoim przykładzie są dwa przeciwstawne poglady w zadnym razie niewyczerpujące potencjału wyborów (fałszywa dychotomia) - bo bycie tęczowym zjebem lub bycie zjebem brunatnym to nie jest jedyna alteranatywa już nawet nie tyle samego 'bycia' ale nawet 'bycia zjebem' 8-)

wiesnak66

2018-07-27, 05:58
dzień dobry
a to wy stali bywalcy i komentatorzy tematów katolickich
to do widzenia

uFo125

2018-07-27, 06:07
Czego ty k***a szukałeś w sieci?? Młodych chłopców że takie coś ci wyskoczyło??

BigCohones

2018-07-27, 10:14
BKKWK napisał/a:



oksymoron

w językoznawstwie: przenośne zestawienie pojęć o przeciwstawnym



To ja Ci zacytuję definicję pojęcia:
Pojęcie – abstrakcyjny, myślowy odpowiednik przedmiotu. Po zdefiniowaniu pojęcie staje się terminem.

W logice niesie znaczenie nazwy ogólnej. W psychologii jest umysłową reprezentacją obiektów i zjawisk. W językoznawstwie pojęcie można utożsamiać z elementem znaczonym znaku językowego.

Tak że jak najbardziej prawidłowe jest tutaj zastosowanie słowa oksymoron i zestawienie KK z logiką myślenia. Dziękuję.

DoubleBorger

2018-07-27, 10:25
Ciekawe czy mają coś jak monopoly i zamiast iść do więzienia idziesz na plebanię lizać kolana z bitej śmietany :-/

BKKWK

2018-07-27, 10:44
BigCohones napisał/a:



To ja Ci zacytuję definicję pojęcia:
Pojęcie – abstrakcyjny, myślowy odpowiednik przedmiotu. Po zdefiniowaniu pojęcie staje się terminem.

W logice niesie znaczenie nazwy ogólnej. W psychologii jest umysłową reprezentacją obiektów i zjawisk. W językoznawstwie pojęcie można utożsamiać z elementem znaczonym znaku językowego.

Tak że jak najbardziej prawidłowe jest tutaj zastosowanie słowa oksymoron i zestawienie KK z logiką myślenia. Dziękuję.



W tym konkretnym przypadku Twoja wypowiedź nie ma absolutnie znaczenia. Zastanów się dokładnie nad stanem faktycznym i definicjami, które przytoczyłeś.

Sosna84

2018-07-27, 11:43
Szczerze mówiąc to mam na takie gry wyj***ne, a jeszcze bardziej na takich idiotów, którzy próbują na siłę aferę z tego kręcić.

Dla mnie proste - nie podoba ci się to, to tego NIE KUPUJ!
Komu innemu nie podoba się dział hard, to niech na niego nie zagląda, zamiast piszczeć bo "tam ludziuf zabijajo!"

Twoje wypociny są jak dla mnie typowym "gimbo-ateizmem" i sram na ciebie, i tobie podobnych.

PieronJasnySzlag

2018-07-27, 12:52
SQRW3L_ponury napisał/a:



Twoje paralele są nieparalelne i we wniosku koncowym wychodzą ci bzdury - w jego przykładzie jest jasny i klarowny związek przyczynowo skutkowy pozwalający wysnuć zerojedynkowy wniosek:

jesli wierzysz w nieudowadnialne naukowo tezy (wiara nieuzasadniona w bogów wszelkiego autoramentu) to nie postępujesz logicznie - albo/albo - pula mozliwosci wyczerpana

natomiast w twoim przykładzie są dwa przeciwstawne poglady w zadnym razie niewyczerpujące potencjału wyborów (fałszywa dychotomia) - bo bycie tęczowym zjebem lub bycie zjebem brunatnym to nie jest jedyna alteranatywa już nawet nie tyle samego 'bycia' ale nawet 'bycia zjebem' 8-)


Wiara nie podlega logice, strategia gry planszowej owszem.

SQRW3L_ponury

2018-07-27, 16:22
Spiderowski napisał/a:


Wiara nie podlega logice, strategia gry planszowej owszem.



Owszem podlega - tyle że ta 'uzasadnoiona' (czyli ta która ma logiczny sens jak np. wiara że jutro 'wstanie słonce' lub że 'warto oszczedzać') w przeciwienstwie do nieuzasadnionej której sensu (przynajmniej logicznego) dostrzec nie sposób.