18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hibachi Chef

Flodzia • 2021-10-01, 17:56

Facet doskonale wiedział co robi :-D

Elpolaco2

2021-10-01, 19:10
Stara zapomniała jak do pyska się bierze :mrgreen:

Jerzy_Owsik

2021-10-01, 19:23
Ale gówniany film,jasny ch*j. Z roku na rok ten portal traci na wartości.Jedynie hard tutaj ratuje wizerunek

JaTylkonaChwile

2021-10-01, 19:55
niech ktos wrzuci taki fajny filmik jak pies trzyma patyk i nie moze przejsc przez bramke... ten piesek taki zabawny. Nie nie bede pisal, ze ktos wrzuca gówno, ze ch*jnia itd. Nie mam pretencji, ze ktos wrzuca jakies dziadostwo - niektorych to moze smieszyc, ale panie odpowiedzialny za przenoszenie tematow z poczekalni na glowna - chce przypomniec, ze to jest strona GŁÓWNA a nie strona GÓWNA.

En...........94

2021-10-01, 20:06
Jerzy_Owsik napisał/a:

Ale gówniany film,jasny ch*j. Z roku na rok ten portal traci na wartości.Jedynie hard tutaj ratuje wizerunek



A dzisiaj o tym myślałem właśnie i wszedłem sobie na sadolu w Popularne > Najlepsze tematy i przez bitą godzinę skrolowałem heh, polecam.

Jerzy_Owsik

2021-10-01, 20:16
Enbo94 napisał/a:

A dzisiaj o tym myślałem właśnie i wszedłem sobie na sadolu w Popularne > Najlepsze tematy i przez bitą godzinę skrolowałem heh, polecam.



jedyny sposób żeby coś obejrzeć wartego uwagi

Hyena83

2021-10-01, 20:55
JaTylkonaChwile napisał/a:

niech ktos wrzuci taki fajny filmik jak pies trzyma patyk i nie moze przejsc przez bramke... ten piesek taki zabawny. Nie nie bede pisal, ze ktos wrzuca gówno, ze ch*jnia itd. Nie mam pretencji, ze ktos wrzuca jakies dziadostwo - niektorych to moze smieszyc, ale panie odpowiedzialny za przenoszenie tematow z poczekalni na glowna - chce przypomniec, ze to jest strona GŁÓWNA a nie strona GÓWNA.



Tego gówna szukałeś? Nie ma patyka, ale piesek salutuje.


JaTylkonaChwile

2021-10-01, 21:48
Hyena83 napisał/a:

Tego gówna szukałeś? Nie ma patyka, ale piesek salutuje.



dzieki - filmik mozesz wrzucic do poczekalni a jakis $@# wrzuci to na glowna :D