18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Hi barbie

~Velture • 2023-05-06, 09:42
Hi Barbie!
Hi barbie!
H.... :krejzi:


OpenStreetMaps

2023-05-06, 10:06
To jest Lidl w Zielonej Górze na Zaciszu gdyby ktoś pytał .
Gdy koło niego przechodzę zawsze krzyczę Heil Lidla!
Jest to " Sklep który Polsce i Polakom szkodzi potrójnie " A ci co w nim kupują to pożyteczni durnie.


SkoPio1

2023-05-06, 10:22
Kurczę, coś tu nie gra. W pasku adresu mam Sadistic, a nie Pudelek czy Debilek...
Dziwne...

KaweX

2023-05-06, 10:33
nie śmieszne.... ktos chciał być śmieszny ale sie nie udało :P

Zulu-Gula

2023-05-06, 12:12
OpenStreetMaps napisał/a:

To jest Lidl w Zielonej Górze na Zaciszu gdyby ktoś pytał .
Gdy koło niego przechodzę zawsze krzyczę Heil Lidla!
Jest to " Sklep który Polsce i Polakom szkodzi potrójnie " A ci co w nim kupują to pożyteczni durnie.




pochminick

2023-05-06, 12:16
OpenStreetMaps napisał/a:

To jest Lidl w Zielonej Górze na Zaciszu gdyby ktoś pytał .
Gdy koło niego przechodzę zawsze krzyczę Heil Lidla!
Jest to " Sklep który Polsce i Polakom szkodzi potrójnie " A ci co w nim kupują to pożyteczni durnie.



Zacznij brać w końcu leki.
Jeśli nie masz jakichś przepisanych - bierz cokolwiek. Mogą tylklo pomóc.

gabriel0

2023-05-06, 13:37
pochminick napisał/a:

Zacznij brać w końcu leki.
Jeśli nie masz jakichś przepisanych - bierz cokolwiek. Mogą tylklo pomóc.



To że wczoraj w gietrzwałdzie protestowali przeciwko ogromnemu składowisku śmieci lidla to już ci w telewozorze nie powiedzieli?

Bul_od_bytu

2023-05-06, 14:11
gabriel0 napisał/a:

To że wczoraj w gietrzwałdzie protestowali przeciwko ogromnemu składowisku śmieci lidla to już ci w telewozorze nie powiedzieli?



Lidl jako jeden z największych producentów śmieci (ktoś przecież ten towar w takich opakowaniach zamawia) ma wyj***ne jajca na ekologię. UE niedługo każe nam sortować gówno na 3 klasy podczas gdy niemieckie firmy mają w dupie ekologię i robią u nas kasę. Która z butelek piwa kupionego w polskim Lidlu jest zwrotna i mam tu na myśli ich marki? Łaskawie postawili butelkomaty na plastik w kilku miejscachi bo do tej pory to było tylko pie**olenie i podnoszenie nam opłat za śmieci, na których produkcję nie mam wpływu. Za gnoja na wakacjach ze zbierania butelek po winie i piwie to mieliśmy na paliwo do motorynki i lody. Dziś małolaty chyba nawet nie wiedzą, że tak można :D

necrofallus

2023-05-06, 14:22
Bul_od_bytu napisał/a:

UE niedługo każe nam sortować gówno na 3 klasy podczas gdy niemieckie firmy mają w dupie ekologię i robią u nas kasę. Która z butelek piwa kupionego w polskim Lidlu jest zwrotna i mam tu na myśli ich marki? Łaskawie postawili butelkomaty na plastik w kilku miejscachi bo d



Jedyne piwko marki własnej Lidl to Argus i rzeczywiście butelka jest bezzwrotna. Natomiast co do segregacji śmieci to wiem o tym coś więcej niż przeciętny lidloodwiedzacz i muszę powiedzieć Tobie, że jest mocno rozwinięta, włącznie z ponownym wykorzystaniem biomasy w celach produkcji energii. Nie rozumiem też jaki niby ma związek podnoszenie opłat za śmieci (tj, wzrost kosztu lokalnych usług) do butelkomatów w Lidlu...

OpenStreetMaps

2023-05-06, 15:10
pochminick napisał/a:

Zacznij brać w końcu leki.
Jeśli nie masz jakichś przepisanych - bierz cokolwiek. Mogą tylklo pomóc.




Żal mi ciebie



mp0011

2023-05-06, 19:23
A gdzie "Heil Mussolini"?

Szymekk

2023-05-11, 18:26
SkoPio1 napisał/a:

Kurczę, coś tu nie gra. W pasku adresu mam Sadistic, a nie Pudelek czy Debilek...
Dziwne...



Wszystko się zgadza. Tylko warto powiedzieć to co wszyscy chcą ale się boją ch*j wie czemu. Moderacja do ch*ja, stare zwyrole zapiwniczone tak mocno, że akceptują nawet taki chłam jak wyżej. Zero polotu, zero chęci, tylko fałdy tłuszczu i sperma na rękach. Sadolu wróć...