18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hetfield spada ze sceny podczas koncertu

MasterMico • 2017-09-05, 19:28
Są tacy co mówią, że Metallica już dawno upadła. Tu natomiast spada Hetfield. Akcja od 4:00

GhostRider32

2017-09-06, 22:32
Mam nadzieję, że dożyją koncertu w Krakowie, bilety sporo kosztowały :P

BenderXXX

2017-09-06, 23:10
@sezamkowyRozpie**ol kwejk i sadistic to w 50% to samo. ten sam właściciel przecież...

TB303

2017-09-06, 23:19
BenderXXX napisał/a:

@sezamkowyRozpie**ol kwejk i sadistic to w 50% to samo. ten sam właściciel przecież...


No i co, że ten sam właściciel, skoro założenia tych stron są skrajnie różne? Zwłaszcza jeśli chodzi o poziom, gdzie kwejk jest stroną z dennymi memami dla ludzi niezbyt rozgarniętych, zaś sadistic stroną z czarnym humorem(z założenia), pełnym ludzi dorosłych i dojrzałych, ze specyficznym, aczkolwiek wyrafinowanym poczuciem humoru. Więc takie gadanie to możesz sobie darować, bo kwejk i sadistic - mimo tego samego właściciela - nie są tym samym.

BenderXXX

2017-09-07, 00:14
Cytat:

pełnym ludzi dorosłych i dojrzałych, ze specyficznym, aczkolwiek wyrafinowanym poczuciem humoru



Sorry TB ale dawno sie tak nie uśmiałem...

waloos

2017-09-07, 00:33
Nawet na metalowe koncerty wj***ła się ta idiotyczna moda na nagrywanie...

Nie rozumiem takich ludzi, płacą kupę hajsu z bilet, to zamiast przeżywać to, bawić się, oni kręcą filmiki tak jakby to na YT było k***a mało ch*jowej jakości filmików z koncertów.

Żeby to jeszcze jakoś oddawało atmosferę, ale ni ch*ja - najczęściej takie filmiki to niewyraźna kupa światła i przesterowujący się mikrofon.

TB303

2017-09-07, 00:34
BenderXXX napisał/a:



Sorry TB ale dawno sie tak nie uśmiałem...


Wiem, ja też się śmiałem jak to pisałem :amused:

manson__

2017-09-07, 02:12
waloos napisał/a:

Nawet na metalowe koncerty wj***ła się ta idiotyczna moda na nagrywanie...

Nie rozumiem takich ludzi, płacą kupę hajsu z bilet, to zamiast przeżywać to, bawić się, oni kręcą filmiki tak jakby to na YT było k***a mało ch*jowej jakości filmików z koncertów.

Żeby to jeszcze jakoś oddawało atmosferę, ale ni ch*ja - najczęściej takie filmiki to niewyraźna kupa światła i przesterowujący się mikrofon.



necrofallus8

2017-09-07, 03:04
Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, Niepokonanym! :mrgreen:

Pan_Diabeł

2017-09-07, 06:52
manson__ napisał/a:


Widzę, że umknął Ci cudzysłów, którym to otoczyłem część zdania. ;-)



Tak się właśnie zastanawiałem już po napisaniu. Kajam się za niesłuszne anse.

drSin

2017-09-07, 13:53
To nic w porównaniu do Zenka Martyniuka, który zj***ł się ze sceny i złamał nogę podczas śpiewania swego szlagieru "spadająca gwiazda"

Akcja ok. 2:50 - średnio widać i ze względu na playback Zenon nie przestał śpiewać nawet na chwilę.
https://www.youtube.com/watch?v=6NmVCR-unWo

ps. Sorki za disco z pola ale to są jedyne momenty dla których warto poświęcić uszy i obejrzeć urywek koncertu :