18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Herbata i pierniczki

Xax6 • 2014-07-11, 17:04
Wjechał Zaporożec w Mercedesa. Z Merca wychodzą karki i wyciągają z Zaporożca dziadka. A dziadek spokojnie mówi:
- Chłopaki, po co się złościć. Chodźcie, lepiej napijemy się herbaty i zjemy pierniczki.
- Dziadku, wariata strugasz? Jedziemy twoje mieszkanie na nas przepisać!
- Chłopaki, szanujcie trochę starszego! Wypijemy herbaty z pierniczkami, pogadamy...
Koledzy wymienili spojrzenia, no ale nic. Poszli za dziadkiem. A ten zamiast do jakiejś knajpki prowadzi ich do parku. Siadają na ławce, dziadek wyciąga starą, mosiężną lampę, pociera i pojawia się dżin. Dziadek do niego:
- Zorganizuj w try-miga herbatę i pierniczki dla tych dżentelmenów i dla mnie.
- Tak jest, mój panie! - odpowiedział dżin i rzeczywiście, z powietrza zmaterializował się stolik, z obrusem, samowarem, pierniczkami, zastawą. Karki siedzą z opadniętymi szczękami, po chwili jeden się pozbierał i mówi:
- Dziadek, sprzedaj nam tę lampę.
- Nie!
- Sprzedaj, daję dziesięć tysięcy baksów!
- No ale co wy, nie sprzedam!
- Pięćdziesiąt tysięcy!
Koniec końców, kupili lampę za ćwierć miliona. Dziadek sobie poszedł z powrotem do samochodu i odjechał. Szef karków pociera lampę. Pojawia się dżin. Kark mu na to:
- Słuchaj, teraz ja tu jestem szefem. Masz nam zaraz zorganizować dziesięć milionów baksów na początek!
- Przepraszam, nowy jaśnie panie, ale ja się specjalizuję tylko w herbacie i pierniczkach...

GoldRoger777

2014-07-11, 17:39
Zażyczyłbym sobie w ch*j pierniczków i herbaty, sprzedawałbym je i miał w ch*j kasy.

xts

2014-07-11, 17:43
za co?

Lukasz2525

2014-07-11, 23:36
Zapowiadal sie zajebiscie smieszny dowcip , ale jednak okazalo sie , ze turbo suchar

dokke

2014-07-12, 00:15
co wy chcecie? Ten kawał jest zajebisty!

schranz21

2014-07-12, 13:32
GoldRoger777 napisał/a:

Zażyczyłbym sobie w ch*j pierniczków i herbaty, sprzedawałbym je i miał w ch*j kasy.



Żydek? :)

KorkyTaczer

2014-07-12, 17:40
@up
nie, po prostu typ z głową od myślenia, w przeciwieństwie do ciebie j***ny kretynie :idzwch*j: