18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Hemoroidy

cenay • 2012-12-03, 12:42
Co to są hemoroidy?













To są łożyska kulkowe dla pedałów.
:gay:

Sin_69

2012-12-03, 15:54
Co ma wspólnego pedał i papuga?
osrany patyk

hejcior

2012-12-03, 20:41
Hah, dobry dżołk! Za wyśmiewanie pedryla zawsze piwko!

kikutnik666

2012-12-03, 23:03
hemoroidy nie sa raczej zbytnio lubiane przez nikogo :P
przez to schorzenie nie jest mozliwy anal praktycznie bo bol jest zbyt mocny- spytac znajomego pedala, albo laske z hemoroidami

Sin_69

2012-12-04, 15:35
to macie coś na deser:

rozmawia dwóch pedałów:
-mój Stefan to ma hemoroidy jak ogórki
-takie duże
-nie, takie kwaśne

SoLUffka

2012-12-04, 18:46
to sie nazywa HOMOROIDY a nie HEMOROIDY bo homo to gej xD

Lipo

2012-12-04, 20:17
kikutnik666 napisał/a:

hemoroidy nie sa raczej zbytnio lubiane przez nikogo :P
przez to schorzenie nie jest mozliwy anal praktycznie bo bol jest zbyt mocny- spytac znajomego pedala, albo laske z hemoroidami



bardzo cie boli dupa z tymi hemoroidami?

Onyx1

2012-12-04, 20:20
Bo się porzygam...

castagir

2012-12-04, 20:39
@kikutnik666
Zgaduję, ze mówisz to na podstawie własnego doświadczenia...

Coraz więcej pedalstwa na tym portalu. Czy ktoś mi powie co się tutaj dzieje? Czy administracja śpi? Powinni banować konta i ip dla takich, bo zaraz ostatnia normalna strona zostanie przejęta przez gimbaze i inne niepożądane stronnictwa.
Wystarczy spojrzeć na komentarzy w temacie znajdującym się o dwa piętra wyżej(Pedalstwo na Ukrainie)

nedon

2012-12-04, 20:56
Tyś k***a widział łożyska kulkowe...

kikutnik666

2012-12-08, 19:45
Lipo napisał/a:



bardzo cie boli dupa z tymi hemoroidami?



obecnie nie- sa w zaniku na wskutek stosowania specjalnych masci.

w moim przypadku sa dziedziczne po czesci, a po czesci od siedzacego trybu zycia.
nie trzeba byc pedalem by ich dostac (z tego co wiem to od wzmozonego j***nia w kakao co najwyzej mozna dostac wypadniecia kloaki czy tez analnej skarpety)- nawet nie wiecie ilu facetow takie cos ma, tylko sie nie przyzna :P a schorzenie takowe nalezy leczyc, chocby po to by mozna bylo normalnie sie wysrac. i nie ma sie czego k***a wstydzic- choroba jak choroba, z tym ze dupna

a same hemoroidy moga powstac od siedzacego trybu pracy, zaparc, porodu, zbyt duzego wysilku fizycznego, problemow z krazeniem itd.

zreszta niedouczonych hejterow i zwyklych kretynow odsylam do wikipedii. piwa za glupote nie dostajecie.

p.s nie jestem pedalem, a tym co gowno wiedza ale sie kreuja na wyrocznie zycze hemoroidow :D