18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hello Kitty in space

wcz_e • 2013-02-10, 22:24
Plus fajna laska:)
(chyba na granicy legalności)

dumad

2013-02-11, 19:43
w necie można wypożyczyć GoPro za 50zł za dzień, GPS też się znajdzie w sieci.
Drogo? :D

ramiltor

2013-02-11, 19:47
Zajebista ściemka :) a za kiti zawsze piwo

Proximate

2013-02-11, 20:07
4 Kamerki GoPro HD Hero wnioskując po obudowie, ja pie**olę, a mnie nie stać na jedną na moto, idź pan k***a w ch*j!

Sz...........jk

2013-02-11, 20:27
k***a, szkoda, że nie przyleciało na moje podwórko, GPS wyj***łbym w ch*j daleko i miałbym super sprzęt za free ;) . Taka kamerka byłaby dobrym fantem na rower, a szkoda mi wydać na to cudo tyle kasy.

Hasky128

2013-02-11, 20:28
Na ch*j wam te kamerki GO pro? Nagrywalibyście jak sobie walicie z kamerką na nadgarstku? To by było pro...

Sz...........jk

2013-02-11, 20:32
Hasky128 napisał/a:

Na ch*j wam te kamerki GO pro? Nagrywalibyście jak sobie walicie z kamerką na nadgarstku? To by było pro...



To, że Ty nie możesz znaleźć zastosowania do takiego sprzętu z powodu ciągłego przesiadywania przed kompem i walenia konia to nie znaczy, że inni jej nie użyją do bardziej ambitnych celów. Wypady na moto, wspinaczka czy rower to tylko kilka przykładów.

Hasky128

2013-02-11, 22:03
Mi żona wali, szczególnie teraz, jak ma okres, hemoroidy i zajady na raz...

mm...........al

2013-02-11, 22:06
Jak daleko od miejsca startu ten wynalazek im spadł ?

karolbarca

2013-02-12, 02:37
Hell-o Kitty to satanistyczny motyw.

"Według hiszpańskich źródeł, postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała. Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell – o – Kitty. Jak widać kotek nie ma... Ust! Dlaczego? Dlatego, że dziecku jest je łatwo zamknąć i wtłoczyć wszelką treść. Dziecko jest nieświadome."

http://pokolenieapokalipsy.nowyekran.pl/post/85392,hello-kitty-a-satanizm


Nie pozwól dziecku na kontakt z HELL-O-Kitty !

ch...........07

2013-02-12, 03:47
GO pro... coś mi się zdaje, że za bardzo to ostatnio rozreklamowane. 1500 pln trzeba wybulić, żeby w ogóle mieć tą kamerkę, nie wspominając o peryferiach. Dla ludzi którzy zaczynają przygodę z filmem (czyli takich jak ja - zupełny laik) polecam pewien telefon który swego czasu był równie popularny co ta wasza kamerka. Zwie się on Samsung S8300 (Ultra Touch) i posiada jedną fajną rzecz której nie doceniają jego właściciele, mianowicie nagrywa filmy w zwolnionym tempie. (w przyspieszonym też). Co prawda jakością nie dorównuje profesjonalnym kamerom które nagrywają obraz (HD) w blisko 10 000fps ale nie kosztuje 31 499PLN tylko max 250PLN :) Nie będę się rozpisywał o jego wadach bo ma ich całą masę i powiedzmy, że trzeba chcieć go kupić, bo to żaden "Ajfon" ale zabawa z cykaniem fotek (polecam tryb makro który "chyba" może zbić z tropu prawdziwych fotografów), czy właśnie kręceniem filmików daje sporo frajdy :) Jeśli ktoś czyta ten tekst, i ma pojęcie o elektronice i potrafiłby powiedzieć jaki sprzęt ma podobne/lepsze możliwości w zbliżonej cenie to proszę o kontakt :)