18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hejt na Żyłę

Leet • 2014-02-17, 20:38


A na dawki hejtu kibiców-cebulaków zapraszam TUTAJ. Generalnie człowieka ręka swędzi, żeby im przypie**olić. Takie typowe cebulaczkowe kibicowanie - jak wychodzi to wszyscy mokro w majtach, jak coś się nie uda to hejt jak sk***ysyn.

Cyjanek

2014-02-17, 20:47
Nie będę tego nawet czytał, bo się nie będę wk***iał przez tę szarą masę j***nych roboli... A dla Piotra szacun się należy mimo wszystko. j***ć hejtami za to można Pudzillę, Mameda i piłkarzy, których nie można nazwać sportowcami tylko j***nymi aktorami.

gizmokoza

2014-02-17, 20:51
Drugi skok lepszy, a nawet gdyby pierwszy skok był lepszy, to i tak japońców moim zdaniem byśmy nie dogonili, skakali dalej.

Cara_Al_Sol

2014-02-17, 20:57
ha! Nie mam facebook'a!
Co, cebulaki?
Wygrywa (wygrywają) to jest git.Przegrywają to już nie cacy?
Pamiętam jak na Małyszu psy wieszali, że już się "wypalił". Podobnie z Kubicą i Kowalczyk.
Gdy już będę emerytem (dobra, żart - przecież nie dotrwam) ... kiedy będę już stary, to opowiem bliskim, jaka duma przepełniała człeka w naszą 'złotą' Sobotę i całą Olimpiadę. Wspomnę, że pamiętam Małysza, Korzeniowskiego i wielu innych, którzy pozwolili mi zapomnieć o tej całej szarości i przypomnieli mi, że jestem z dumnego i zaprawionego w bojach, wielkiego narodu.
Amen.


kwasix

2014-02-17, 21:00
Skoku Piotrka nie będę komentował bo każdy dawał z siebie wszystko,ale takiej ilości reklam w publicznej tv to nawet na Polsacie nie widziałem..Odemnie gratulacje dla całej drużyny.I dziękuję całej Polskiej reprezentacji na olimpiadzie.Zobaczcie na jakich miejscach są w klasyfikacji medalowej bogate kraje z warunkami alpejskimi np.Włochy,Francja maja obiekty do trenowania i kasę a nasi maja stare hale i lód z węza strażackiego na boisku a jakie mamy wyniki.To tylko potwierdza tezę ze Polak jak ma przej***ne jest zdolny do wielkich czynów.Jeszcze raz dziękuje wszystkim naszym sportowcom bo jestem pewien ze każdy daje z siebie wszystko*..


*Oprócz pilkazy

zonk

2014-02-17, 21:01
Nie zmienia faktu że Żyła ostatnio pie**oli skoki. No ale cóż reklamy ważniejsze.

kiwq

2014-02-17, 21:03
Piotrka bede lubiał zawsze huehuehue i h*j

remi1982

2014-02-17, 21:11
j***ł pies tą olimpiadę. Pożywka dla mas. Byleby plebs wpie**olił mordę w telewizor i o bieżących problemach nie pamiętał.

marihires

2014-02-17, 21:16
Zawsze, gdy widzę jak skacze Piotrek, to mam taki obraz przed oczami:



Czy tylko on robi takiego "szympansika" na rozbiegu ?

zielak300

2014-02-17, 21:25
j***na żyła. Wiedziałem, że zjebie.

zawsze wk***iał mnie jego ryj.


celebryta j***ny.


chlaj więcej morusie

bo...........ę

2014-02-17, 21:31
Cytat:

Z pozdrowieniami dla wszystkich pseudokibiców!!!! Kazdy kto miał jaka kolwiek stycznośc z prawdziwym sportem,dwa razy sie zastanowi zanim cos tu napisze!!!! Wiec pamietaj Piotr Żyła- Official prawdziwi kibice nigdy nie Cie nie zawioda!!! A cala reszta niech idzie kibicowac naszej reprezentacji PIŁKI NOŻNEJ,bo im do skoków kosmicznie daleko!!!



Przeinteligentni ludzie tam się udzielają :krejzi: Piłki nożnej w ogóle nie oglądam ale trzeba przyznać, że polscy kibice akurat potrafią sobie po łbach skakać, żeby tylko kibicować swojej drużynie, nie ważne jak nisko w tabeli są ich ulubieńcy. Co do ww pani, jej entuzjazm prawdopodobnie będzie malał wprost proporcjonalnie do odległości skoków Piotrka :)

dimacz

2014-02-17, 21:33
kuurwa dałem Ci piwo bo myślałem że jedziesz na tego partacza!! ale ty k***a odwrotnie na Polski Naród jedziesz!! oooo TY k***O!! Proszę ad-ministerstwo o odjęcie piwa Sk***ielowi (temu co wstawił to zdjęcie)!! a żYŁA pedał i cwe*!! i wcale nie jest śmieszny :żyd_to_pedał:

Ba...........co

2014-02-17, 21:37
Żeby się chłopak nie zważył przypadkiem. Z taką psychiką wątpie, że udźwignie. Tak czy srak, chłopaki są w czołówce. A żadnemu z nas ten medal życia nie zmieni. Polaczkowaty hejt pie**olony czas zacząć.