18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hei Tai Yang 731

yogi • 2013-03-21, 23:41
Cytat:

Z pewnością nieraz zadawaliście sobie pytanie, jaki jest najbardziej poruszający i wstrząsający film? Jaki film można określić mianem tego najbardziej przerażającego, zwyrodniałego, okrutnego i nieludzkiego w historii kinematografii? Który film zasługuje na miano najbardziej chorego i paskudnego? Mało znana u nas produkcja "Man Behind The Sun" z Hong Kongu tajwańskiego reżysera Tun Fei Mou (znanego też jako T.F. Mous), często wygrywa takie zestawienia. Słynna już jest historia, gdy australijscy cenzorzy w latach 80-tych odmówili klasyfikacji filmu. Powód? Przerwana w połowie projekcja filmu. Gdy panowie w końcu pofatygowali się do pomieszczenia operatora, znaleźli go bladego i roztrzęsionego wśród własnych wymiocin. Nie był w stanie dalej oglądać filmu. By przybliżyć o czym jest ten film, pozwólcie że zapoznam Was z pewną prawdziwą historią, która wydarzyła się podczas Drugiej Wojny Światowej w północnych Chinach.


źródło: FILMWEB


Scena z kotem to niestety nie animacja komputerowa tylko głodne szczury i prawdziwy kot...

Widzicie analogię do patologii politycznej w naszym kraju?

Jeśli całą bandę pojebów w naszym rządzie z Prezydentem i Prezesem Rady Ministrów na czele można przyrównać do dwulicowych kocurów to proszę bardzo, nazywajcie mnie głodnym szczurem i wiem, że nie jestem sam!
Wystarczy, że jeszcze trochę zgłodniejemy...

PS.
Z tym, czy chcemy coś zmienić w naszym kraju i czy można,
jest też tak, jak z wrzucaniem filmików na Sadistica...
Można przyciąć, wyrenderować i podać źródło.
Trochę więcej roboty ale za to komuś z Was będzie się lepiej oglądało, szybciej się załaduje, admin też będzie uśmiechnięty,
bo serwer będzie mniej obciążony.

Kota szkoda, bo mimo wszystko to bezbronne zwierze. Nie pochwalam tego typu "akcji", ale w końcu to sadistic. więc pokazać można. Jeśli nie jest takie mocne to nie dawać na Harda

skinskin

2013-03-22, 10:02
jesli chodzi filmy z prawdziwymi cierpiacymi "dla sztuki" zwierzetami polecam Cannibal Holocaust. caly film bardzo wplywa na psychike, w negatywnym sensie, jest produkcji glownie wlosko- niemieckiej (a to juz o czyms swiadczy...). rezyserowi wytoczono proces za znecanie sie nad zwierzetami, zas sceny mordowania ludzi w tym filmie byly tak realistyczne, ze ow rezyser musial pokazywac sie min. na pokazach filmow i przyjeciach z aktorami, bo media myslalay, ze ich rzeczywiscie zabil.

Światłocień

2013-03-22, 10:26
pie**olone szczury, poobdzierałbym je żywcem ze skóry i posypał solą po uprzednim ucięciu ogona i łapek, rozumiem jakby wpie**alały żywcem człowieka, ale nie bezbronne zwierzę. Sk***ysyny! :(

JE_not

2013-03-22, 11:08
widze, ze nie bardzo rozumiecie moje drogie brzdące przeslanie autora:
polski rzad jest jk ten kot, normalnie to on poluje na szczury, czyli dreczy obywarteli, nas.
ale wk***ieni ludzie moga rzad obalic, zjesc kota.
ja mowie: nie jestem przywodca, ale za kims, kto bedzie mial jaja pojde.

kurczasty

2013-03-22, 11:13
A to się przypadkiem w Japonii nie działo a nie w Chinach?

Cytując filmweb:
"Oparta na faktach historia japońskiego obozu śmierci, którego istnienie było jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic II wojny światowej."

Czepiamy się niemców i słusznie o wprowadzenie określenia polskie obozy śmierci a sami przekręcamy histrorię z drugiej strony glubu.

Tak to Ci śmieszni Japończycy, którzy powinni mieć własny internet mordowali Chińczyków w obozach śmierci. O tym kocie nie wspominając.

grzech'u

2013-03-22, 11:39
watch?v=TvukHbhtXnw Nie wiem tylko czy z cenzurką czy bez. Ale z tego co widzę po komentarzach można stwierdzić, że nie ;)

Cienió

2013-03-22, 11:46
Za słowa przeciw PO zawsze piwo !

Genky

2013-03-22, 13:07
chwila czasu więc film obejrzałem, czysta perełka, gdzie takie filmy sie pochowały. W dodatku na koniec filmu jest dopowiedzenie że Amerykańce przejeli badania nad bronią biologiczną i co ważniejszych "doktorów" zabrali do siebie mówiąc światu że zaginęli. Film polecam każdemu!

ScrappyCoco

2013-03-22, 13:45
Zamiast tych poj***nych wywodów z ch*ja wyciętych i z dupy wyjętych, mógłbyś wrzucić więcej informacji o filmie...

/watch?v=_jrifmpz7LA Cały film napisy pl. Nie ma za co.

kurczasty napisał/a:

A to się przypadkiem w Japonii nie działo a nie w Chinach?

Cytując filmweb:
"Oparta na faktach historia japońskiego obozu śmierci, którego istnienie było jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic II wojny światowej."

Czepiamy się niemców i słusznie o wprowadzenie określenia polskie obozy śmierci a sami przekręcamy histrorię z drugiej strony glubu.

Tak to Ci śmieszni Japończycy, którzy powinni mieć własny internet mordowali Chińczyków w obozach śmierci. O tym kocie nie wspominając.



Historia wydarzyła się na chińskich teranach okupowanych w tamtym czasie przez Japońców. Nikt tu nie mówi o chińskich obozach śmierci.

kolabor

2013-03-22, 14:22
Jeśli kogoś interesuje temat i ogólnie to co robiły japończyki w chinach podczas IIwś polecam zapoznać się z jednostką 731 - intelektualna elita japonii dostała zielone światło do wszystkich eksperymentów na ludziach np sprawdzali co się stanie przy wstrzykiwaniu do nerek końskiej uryny, testy w komorze ciśnieniowej, przeszczepy itp. Z ciekawostek - amerykanie po wojnie obłożyli amnestią ichnich 'naukowców' w zamian za wyniki testów bo były one absolutnie bezcenne tj. nie do powtórzenia w normalnym społeczeństwie. Polecam zapoznanie się z tym co japończycy robili na pacyfiku, sadolstwo w czystej postaci.

ma...........ex

2013-03-22, 14:57
Na youtube jest seria filmów-wywiadów z reżyserem (w języku angielskim) w których to reżyser odpowiada między innymi na pytanie "Czy to prawda, że te szczury pożarły prawdziwego kota".
Z tego co wiem to przez dłuższy czas unikał odpowiedzi na to pytanie. Szokiem dla niego było to, że ludzi bardziej obchodzi życie kota niż setek ludzi, których smutne losy były przedstawione w tym filmie.
Swoją drogą, wspominał też, że w filmie pojawił się film z prawdziwej autopsji młodego chińskiego chłopca. W ogóle mnóstwo ciekawych historii jest związanych z powstaniem tego filmu. Polecam zapoznanie się z nimi.

wolek14

2013-03-22, 15:21
Z innych porytych filmów polecam Canibal holocaust i Salo czyli 120 dni sodomy.

Bridgwater88

2013-03-22, 16:09
Wincyj takiego cholerstwa wincyj !!!!

szaryM

2013-03-22, 17:00
Film całkiem ciekawy. Podobała mi się scena, w której (TUTAJ SPOILER, jeżeli ktoś chcę oglądać film, to niech nie czyta tego komentarza) te żółtki polewają kobiecie ręce lodowatą wodą - zamrażając je. Do tego stopnia, że te ręce to była już chyba martwa część ciała, następnie, tu właśnie nie wiem, czy włożyli owe dłonie do gorącej wody czy gorącej wody pod ciśnieniem, kazali jej je wyprostować i jednym ruchem zerwali wszystko, do kości. Jest to możliwe?