18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dżonyłojlker

2022-06-20, 20:06
Bambrych napisał/a:

Albo potrącony lata z ziomkami po stadionach



Latać to lata, fakt, ale po barierkach :rofl:

Siriuz

2022-06-20, 21:15
Ja pie**ole, znowu te sierotki wypezly... "samochod mnie bije!", czemu k***a nie zalozycie sobie jakiegos rezerwatu tak jak to robia Amisze? Zlikwidujecie tam samochody, krawezniki obijecie pluszem i bedziecie sobie zyli niezmąceni trudami życia w cywilizacji.

Bul_od_bytu

2022-06-20, 21:37
Wybrał mniejsze zło. Zniżki OC na najbliższe lata albo jakiś pieszy, wybór był jasny

Arathnmor

2022-06-20, 22:29
Bul_od_bytu napisał/a:

Wybrał mniejsze zło. Zniżki OC na najbliższe lata albo jakiś pieszy, wybór był jasny



W dupie byłeś, gówno widziałeś. Za pieszego mało z OC nie pójdzie, punkty karne ubezpieczyciel zobaczy.

loky

2022-06-20, 23:01
k***a ile tu niedoj***nych umysłowo XD Piszcie dalej, sekcja komentarzy lepsza niż same filmy.

Ustanack

2022-06-21, 01:42
Mascott najlepszy , ile załadujesz tyle pociągnie , gorzej gdy trzeba hamować

btnx

2022-06-21, 10:49
Ale zapierk***adolił XD

bolego

2022-06-22, 13:17
Czemus ktos zamazal tablice tego smiecia?

Andrzejas

2022-06-25, 14:24
Bardzo dobrze! Medal dla kierowców! j***ć te durnowate przepisy, które powodują tylko wypadki, korki i inne nieprzyjemności i utrudnienia!
Oto moja propozycja szalenie prostych przepisów dotyczących pierwszeństwa między środkami lokomocji:

1. Pieszy ma pierwszeństwo na chodniku i nigdzie indziej.
2. Kierowca samochodu pierwszeństwo ma na jezdni i nigdzie indziej.
3. Rowerzysta pierwszeństwo ma na ścieżce rowerowej i nigdzie indziej.
4. Powyższe punkty nie mają zastosowania przy sygnalizacji świetlnej. Wtedy to ona pokazuje, kto kiedy może.

I już. Tyle. Więcej nie potrzeba.

Dla mnie to jest poroniony pomysł, że ktoś ma się zatrzymywać przed kimś/czymś, co przecina jego drogę. Przykład z filmu: Przecież to nie kierowca przecina tutaj chodnik, tylko pieszy włazi na jezdnię! To on ma uważać, bo komuś włazi pod koła/nogi! Co to za durne myślenie, że jak na jezdni są jakieś paski namalowane, to on tam sobie może cokolwiek więcej?? Jedyne pasy, jakie powinny nas obchodzić, to pasy bezpieczeństwa, linia ciągła i przerywana! Przecież idąc dalej tą poronioną logiką dzisiejszych przepisów dojdziemy do momentu, w którym na przejściach dla pieszych będą rogatki, które zamykać się będą już wtedy, kiedy pieszy wyjdzie z domu! Albo jeszcze lepiej - pieszy będzie miał również pierwszeństwo na przejazdach kolejowych! XD No poj***ne!
Tak. Widzę, że gość w Renault nie zachował bezpiecznej odległości, że hamulce raczej miał mało sprawne i w ogóle, no ale trochę logiki by się przydało. Wszak kierowca pozostał tam, gdzie powinien, na jezdni. To pieszy tutaj wtargnął na pasy, a ciemna osobówka w strachu przed olbrzymim mandatem dała od razu po heblach! Efekt jest, jaki jest.