18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Headshoot

Pomphdorm • 2023-03-24, 20:04
Ała :cry:




kawior2007

2023-03-25, 10:30
I ch*j mu w dupę, miał służyć narodowi, a nie występować przeciwko niemu

Exclip

2023-03-25, 10:33
Siriuz napisał/a:

Jakoś do tej pory dało się, więc co się zmieniło? Demografia? Tę przewidziano conajmniej dwie dekady temu, więc może to nie wina roszczeniowych obywateli, tylko roszczeniowych socjalistycznych rządów Macrona, który rozpie**oli każde pieniądze. Nie broń tych pasożytów, którzy nie potrafią w ekonomię i swoje nieudacznictwo przerzucają na ludzi, którzy musza spłacać swoje kredyty.



"Ktorzy nie potrafią w ekonomie" najpierw naucz sie polski, potem sp***alac bronic komuchów i ruskich gdzie indziej

ProVVe

2023-03-25, 14:27
człowiek_zły napisał/a:

Nie rozumiem problemu. Obniżyć wiek emerytalny i wysokość emerytury. Emerytura w wysokości 1% minimalnej krajowej od 25 roku życia. Bedą szczęśliwi, że tak wcześnie na emeryturę przechodzą. Chyba o to im chodzi. j***ne, roszczeniowo nastawione do życia komuchy.



Bambusy dostają większy socjal, nie ma kasy... To wymyślili, żeby pracujący robili dłużej a ludzkie odpady nadal nic. U nas co? Dłużej robisz, a będziesz mieć i tak śmieszne emerytury. Ja mimo wlasnej działalności i wplacie kolosalnych pieniedzy do zusu obecnie mam 0zl emeryrury. Dlaczego mam placic na nierobow i robic? Oddajcie moje miliony w podatkach (tak grube miliony) sam sobie zorganizuje zycie duzo lepiej, a nie ze ciagle dopie**ala sie jak jie prywaciarzowi to pracujacym osobom. Chyba, że jesteś w zarządzie spółki skarbu państwa łapiesz 20-80tys na miecha to masz wyj***ne.

xv89

2023-03-25, 14:56
Yolanda napisał/a:

Do dupy z taką policją.



Do dupy z takimi obywatelami, co "strajkują" tak, że sobie wzajemnie mienie niszczą zamiast zrobić rozpie**ol tym wszystkim kryminalistom odpowiedzialnym za taki a nie inny stan rzeczy.

Jakby taki Makaron z Bryżydą musieli spieprzać ze swojej nory, a następnie po powrocie zastaliby zrównane z ziemią zgliszcza, to nagle by się okazało, że to jednak "władza" służy obywatelom, a nie na odwrót.

A tak rozjuszone małpy wzajemnie sobie podpalają samochody, domy, niszczą infrastrukturę z której sami korzystają, a mafijni złodzieje którzy doprowadzili do tego chaosu i są bezpośrednio odpowiedzialni za taki a nie inny stan rzeczy, bez jakichkolwiek konsekwencji swoich działań zaśmiewają się do rozpuku z idiotów odmrażających sobie na złość uszy.

I tak jest w praktycznie każdym "demokratycznym" i "cywilizowanym" kraju. Kpina.

Norbixon

2023-03-25, 16:25
Dobra gra aktorska dostanie takie odszkodowanie przekraczające wasze wypłatę roczną haha

domino19

2023-03-25, 17:56
Zoroo napisał/a:

A Wy Polaczki czemu nie macie odwagi wyjść na ulicę skoro jesteście nagminnie r*chami w dupsko?



bo to lubimy

Siriuz

2023-03-25, 22:35
Exclip napisał/a:

"Ktorzy nie potrafią w ekonomie" najpierw naucz sie polski, potem sp***alac bronic komuchów i ruskich gdzie indziej



Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nie otwierać mordy, wiesz? :) W jednym zdaniu pie**olnąłeś trzy kretynizmy. Gratuluje, dostajesz order z kartofla.

Smaglas

2023-03-25, 23:03
Ale p*zda, dostał kamyczkiem i padł. U nas policjanci obrywają całymi płytami chodnikowymi i nic im nie jest.

pankruk

2023-03-26, 01:14
mynameisgod napisał/a:

To psy to naród też czy naprawdę są tylko psami pilnującymi trzody...



Pilnują trzody bo w każdej, niekontrolowanej trzodzie panoszą się przestępcy wykorzystujący okresowy brak kontroli nad bezpieczeństwem publicznym.

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-03-26, 04:37
Robimy taką akcję w Pl?? Ja wiem zaraz takie coś u nas będzie :) Oj k***a czekam na to. k***y pisowskie zaj***ne aaa tfu p*zdy!!

rutman

2023-03-27, 10:51
człowiek_zły napisał/a:

szczęśliwi



Ty człowieku jesteś popie**olone i to zdrowo. Zastanów się co mówisz. 25 latek w tym tempie będzie przechodził na emeryturę w wieku 90 lat. Te rozpasane k***y rujnują kraje a pracujący ludzie mają za to płacić. Weź koło i jebnij się w czoło.