18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Haul zakupowy

WarriorOfAnal • 2011-02-17, 15:34
Osobnik do odstrzału


lipekx

2011-02-18, 18:07
a Ty to widzisz i nie grzmisz :homer:

Prozac

2011-02-18, 18:38
lublin to kolebka katolandu: kul, przemarsze w intencji koronacji jezusa na krola polski..... arcybiskup ktory donosil i mial pseudonim operacyjny "filozof"! w lublinie co drugi facet chodzi w czarnej sukience!!! wiec sie nie dziwcie ze w homoseksualizm i pedofilia sie szerzy!!! zycinski jakby juz byl pod ziemia to by sie w grobie przewrocil! ale pewnie jutro jak go zakopia to sie przewroci:)

cl...........jr

2011-02-18, 19:37
moim zdaniem tak sie dzieje jak od małego tatuś zapina synusia w kakao a pałke z kupy poleruje córusia

Normandino

2011-02-18, 19:57
Sadyści Zwycięstwo!!
Pięknie tą pedalską szmatę od wczoraj traktowalismy na jego kanale.
Jego kanał to już historia.. pewnie "chlopak" popadnie w depresje.
Brawo!!

Nomore

2011-02-18, 20:51
Normandino napisał/a:

Sadyści Zwycięstwo!!
Pięknie tą pedalską szmatę od wczoraj traktowalismy na jego kanale.
Jego kanał to już historia.. pewnie "chlopak" popadnie w depresje.
Brawo!!



Jakie zwycięstwo? Ciołek dalej ma blogi o ciuszkach i sie cieszy, że ma dużo odsłon bloga, nawet nie zdaje sobie sprawy, że mirror jego pedalskiego filmiku obejrzało ponad 10000 ludzi i cały Internet sie z niego śmieje.

Cytat z jego nowego bloga:

"Jakoże moje wszystkie notki zostały usunięte, postanawiam napisać następną i mam nadzieję, że ta nie zostanie usunięta. Otóż zmieniliśmy nazwę bloga, z przyczyn, ja wiecie, wam znanych. Ogólnie dupa wołowa. Jutro mieliśmy jechać na zakupy, ale Wiku się rozchorowała... mój telefon nawala, nie chce robić zdjęć, muszę dociskać klapę, ogólnie zdjęcie robię jakieś 10 min.

Tę notkę piszę, żebyście o mnie nie zapomnieli :D . Nie jestem homo, po prostu mam inny styl życia - metroseksualny. Więcej w wikipedii :D . Tea zabroniła pisać o takich rzeczach, ale reguły są po to, aby je łamać :D . Ze mną jest wszystko w porządku :D .

A teraz zdjęcie, jeszcze z msXL (pisze skrótami, żeby nie znaleźli w wyszukiwarce :D ), w nerdach Wiku. Niby zrobiłem dwie foty, ale są bez sensu.
"

Nadal sądzisz, że co do niego dotarło? Albo, że się przejął?

Normandino

2011-02-18, 22:49
skasował konto jutubowe wiec jest git sugerujesz zeby go zabić, zakopać?.. takie blogi czytają tylko zjeby i typowe no life-y.. oooj sory k***a sory.. :-/

nefilion

2011-02-19, 01:02
Kogo to jebie -.-

mgoboe91

2011-02-19, 03:44
Czy to cos jest z Poznania czy w innym miescie tez jest jakies CH o nazwie PLAZA.... jak nie to szukam go i znajde...

marson

2011-02-19, 13:31
Prozac, skocz na Tatary , albo Dziesiątą stań i to wykrzycz ....

Co do tematu ... ręce opadły .... miejmy nadzieje , że w porę chłopak uświadomi sobie , że ma przesrane po całości ... :-|

Fumigant

2011-02-19, 13:43
cl0njr napisał/a:

moim zdaniem tak sie dzieje jak od małego tatuś zapina synusia w kakao a pałke z kupy poleruje córusia



ahaaaa, więc po to jest masło kakaowe :fuck-off:

esperus_rex

2011-02-19, 15:01
jakaś panna na jednym z blogów napisała do niego:
"Edit: Znów znaleźli bloga. Znów wyzywają. Boże.... wszystko zepsułam. Chciałabym żeby blog był znów oblegany przez minimum 6 dziewczyn ;) Eh..... jak kiedyś założe nowy to dam znać moim czytelniczkom.

PS: Dawid usunęłam twój post bo nie życze sobie żebyś sie zwierzał ze swojego metroseksualizmu!!! To nie blog o takich wyznaniach. Do tego to może po prostu niektórych urazić."
noszk***aj***nawdupemać... takie dzieci się chyba znajduje w kapuście.. kiszonej w beczkach a i faktycznie tata mocno go kochał.. w dupe!

krl

2011-02-20, 14:58
i ch*j zamknął swój kanał

braknicku

2011-05-04, 13:15
I pomyśleć ile takiej ch*jni jeszcze jest na świecie :samoboj: